راز سوراخ عمیقی که شبانه در مزرعه ای در استرالیا ایجاد گردید

سوراخ عمیقی که شبانه در مزرعه ای در استرالیا ایجاد گردید

مطابق با گزارش رسانه ها ، یک مزرعه دار استرالیایی در مزرعه اش یک سوراخ عمیق بسیار گرد ، که انگار با مته سوراخ شده باشد ، می یابد که شب قبلش ایجاد شده است . کشاورزی به نام فرانتز کونلینگر این سوراخ را در هنگامی که به دنبال گربه خانگی خود می گشت در مزرعه اش یافت .

او می گوید:

بدنبال گربه می گشتم که این سوراخ را یافتم ، دیروز چنین سوراخی در آن جا نبود ، احتمال زیاد دیشب ایجاد شده ، نمی دانستم چقدر عمق دارد ، بنابراین یک سنگ به داخل ان انداختم و پس از مدتی صدایی فلزی شنیدم ، انکار سنگ با جنسی فلزی برخورد کرد و مدت رسیدن سنگ به ته سوراخ طول کشید که نشون میدهد خیلی باید عمیق باشه . او هم چنین طنابی را با یک آهن ربا به داخل چاه فرستاد و مشخص شد که یک جسم فلزی در انتهای این حفره قرار دارد .

این امر موضوع را پیچیده ساخت و کم کم قضیه به روزنامه های محلی سپس ملی و بعد جهانی شد . یوفولوژیست ها با علاقه موضوع را پیگیری نمودند و برای دیدن این پدیده عجیب به آنجا رفتند . یکی از جالب ترین توجیهات این بود که احتمالا در کف سوراخ باید یک یوفو پنهان باشد . در این بین برخی می گویند این کشاورز اشتباه نموده و سوراخ از مدت ها پیش در انجا بوده و شاید یک شرکت نفتی در انجا سوراخی با دریل حفر کرده و یکی از تیغه های دریل در انجا جا گیر کرده است . اما کشاورز با قاطعیت می گوید که این سوراخ را هرگز در انجا ندیده است.تا این لحظه کسی علاقه ای به کندن این سوراخ و مشخص نمودن شی ای که در کف سوراخ قرار دارد نشان نداده است زیرا عمق سوراخ بسیار زیاد است و احتیاج به حفاری توسط ماشین های دریل سنگین دارد.

مطالب از سراسر وب

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*