ماجرای بسیار عجیب کارگر درخت بری در جنگل آریزونا

کارگر درخت بری در جنگل آریزونا

در سال ۱۹۷۵ ، تراویس والتون ، کارگر الوار و برش درختان جنگلی ، در جنگل های ملی آریزونا مشغول کار با سایر کارگران بود . پس از برش چند الوار او به همراه شش کارگر ، سوار بر یک تراک شده و در جاده ای جنگلی به طرف مکانی دیگر در حرکت بودند که ناگهان در بالای سرشان بشقاب پرنده ای را دیدند ، آن ها مبهوت و متحیر به آن وسیله عجیب نگاه می کردند که والتون تصمیم می گیرد تا برای مشاهده بهتر از تراک خارج شده و بطرف بشقاب پرنده حرکت کند ، او به نزدیکترین نقطه ای می رسد که می تواند آن وسیله را ببیند ، در این هنگام یک طیف از نور بطرف او تابیده شد و او را بر زمین می کوبد ، شش کارگر دیگر با دیدن چنین صحنه ای کامیون را حرکت داده و از آن مکان فرار می کنند .

اما اتفاق بعد زمانی رخ می‌دهد که والتون بخاطر می آورد در بیمارستانی چشمانش را باز کرده و سه موجود کوتاه قد ، بی مو را می بیند ، آن سه نفر دقایقی بعد آن اتاق را ترک کرده و شخص دیگری با یک هلمت (کلاه کار) آمده و او را به اتاق دیگری می برد ، در آن اتاق سه موجود دیگر بر بالینش حاضر شده و یک پلاستیک را بر چهره اش می کشند بطوری که نمی تواند نفس بکشد . دیگر بعد از آن چیزی بخاطر نمی آورد و خودش را در یک بزرگراه در حال قدم زدن می یابد ، در این هنگام صدایی شنیده به بالا که نگاه می کند ، بشقاب پرنده را دیده که دارد دور می شود.
برای مدت ۵ روز هیچ خبری از او نیست و پلیس هرچه به دنبالش می گردد او را نمی یابد و کار به جایی می کشد که به همکارانش مظنون می شوند که او را به قتل رسانده اند . اما همکارانش قسم می خورند که چنین حادثه‌ای اتفاق افتاده ، اما کسی باور نمی کند تا اینکه خودش برگشته و ماجرا را تعریف و حرف همکارانش را تصدیق می کند .

کارگر درخت بری در جنگل آریزونا

آیا تراویس والتون و شش کارگر دیگر از تست دروغ سنجی و آزمایش نسخه برداری قبول شدند؟

ماجرا زمانی جدی شده و پلیس و رسانه ها تقریبا متقاعد می شوند که از تمام این شش نفر همراه با والتون تست نسخه برداری گرفته می شود ، تست نسخه برداری یعنی آن ها را جدا کرده و می خواهند با نقاشی ماجرا را توضیح دهند که همه آن ها دقیقا یک نوع بشقاب پرنده و حادثه را به تصویر می کشند.
این حادثه ، مورد توجه زیاد رسانه های آن زمان قرار می گیرد و مجله تحقیقات ملی به او و شش کارگر دیگر جایزه ۵۰۰۰ دلاری ، بهترین کیس یوفویی سال را می دهد .
برخی این ماجرا را یک هوکس (ساختگی) تمام عیار دانسته که برای اهداف مالی برنامه ریزی و اجرا شده است و برخی مانند مایکل شرمر معتقدند که افرادی که آزمایش دروغ سنجی را از این ها گرفتند آدمهای مورد اعتمادی نبوده اند و نسخه برداری ها ضعیف بوده و دلیل صحت موضوع نیست.

 اما ماجرا زمانی جالب تر می شود که والتون در تحت هیپنوتیزم قرار گرفته و خیلی چیزهای دیگر را بیاد می آورد ، اینکه آن موجودات ، بسیار موجوداتی مهربان و بی آزار بوده اند و هیچ آزاری به او نرسانده اند و فقط به او گفته اند که یک آزمایش کوچک بر روی او می خواهند انجام دهند و نیت بدی ندارند . در هرحال این حادثه یکی از حوادث عجیب ابداکشن یا گروگان گیری توسط فرازمینی ها عنوان شده که البته علم آن را قویا رد کرده و هیچ شاهد معتبری را بر واقعی بودن آن نیافته است.

مطالب از سراسر وب

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*