وحشیانه ترین ابزار شکنجه قرون وسطی

اخطار: که اگر حال خوشی دارید، لطفا ادامه مطلب را نخوانید. چیزی را از دست نخواهید داد!

مجموعه ای از وحشیانه ترین وسایل شکنجه ای که در قرون وسطی استفاده می شده و اکنون آنها را تنها در موزه سن پترزبورگ می توان یافت را در ادامه با هم مرور می کنیم.

صندلی اعتراف

این روش بازجویی در اروپای مرکزی مورد استفاده قرار می گرفت. زندانی را برهنه کرده و بر روی صندلی می نشاندند که البته چندین ساعت نیز به طول می انجامیده است.

Confession-Chair

صندلی اعتراف – Confession Chair

اره دستی

مجرم را وارونه آویزان کرده و می بریدند! این ابزار را به عنوان مجازات برای جرم و جنایت های مختلف به ویژه بر علیه همجنسگرایان و جادوگران بکار می بردند.

saw

اره دستی – hand SAW

دوشیزه نورنبرگ

آلمان ها این ابزار شکنجه را بوجود آوردند و بواسطه شباهت آن به دوشیزه “باواریا” که در نورنبرگ زندگی می کرد، نام «دوشیزه نورنبرگ» و «دوشیزه آهنین» بر آن نهادند. از این ابزار در سایه چاله های مخفی شهر نورنبرگ استفاده می شده است. مجرم را برای مدت سه روز در این محفظه زندانی می کرده اند.

Iron-Maiden

دوشیزه نورنبرگ

سرشکن

عملکرد آن کاملا ساده است. آنقدر پیچ را سفت می کنند که فک و جمجمه مجرم در زیر فشار له شود. این شکنجه بخصوص در اسپانیا برای تفتیش عقاید مذهبی در قرون وسطی مورد استفاده قرار می گرفت.

The-Head-Crusher

سرشکن – The Head Crusher

چرخ

یکی از محبوب ترین ابزارهای شکنجه در بین شکنجه گرهای قرون وسطایی است. مختصر توضیح اینکه استخوانهای فرد در حین چرخش چرخ خرد می شود.

The-Wheel1

چرخ – The Wheel

و اما چند ابزار شکنجه دیگر…

torture

مطالب از سراسر وب

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*