ایلان ماسک: من نمی‌دانم موجودات فضایی کجا هستند، سوال نکنید!

ایلان ماسکیکی از پرسش‌هایی که بسیاری از افراد از ایلان ماسک می‌پرسند این است که موجودات فضایی کجا هستند؟! گذشته از اینکه اصلا چرا او باید چنین اطلاعاتی از فرازمینی ها داشته باشد، حالا وی به صراحت اعلام کرده که من نمی‌دانم موجودات فضایی کجا هستند، لطفا سوال نکنید!

ایلان ماسک به عنوان بنیانگذار و مدیر شرکت هایی چون اسپیس ایکس و تسلا، اظهار نظر خاصی در خصوص محل حضور بیگانگان در فضا ندارد. او صراحتا گفته است که نمی تواند به سوالات مربوط به محل حضور بیگانگان و حیات فرازمینی پاسخ دهد.

ماسک اخیرا در جریان سخنرانی خود در «بوکا چیکا» در تکزاس آمریکا، در مقابل کارکنان اسپیس ایکس، مهمانان و اصحاب رسانه به سخنرانی در خصوص استار شیپ MK پرداخت. استار شیپ ام کی در واقع سیستم پرتاب به فضا با قابلیت بازگشت اسپیس ایکس است.

سخنان او در نهایت به طرح سوالاتی در خصوص حیات فرازمینی منجر شد. او در جریان سخنرانی خود اظهار داشت: تاجاییکه می دانم ما تنها گونه حیات هوشمند در کیهان هستیم و اگر گونه ای دیگر هم باشد هنوز نشانه ای از آن مشاهده نشده است.

برای بسیاری، شنیدن سخنان ماسک در خصوص حیات فرازمینی بسیار مهم است، زیرا او فردیست که قرار است برای نخستین بار انسان را به مریخ اعزام کند و مطمئنا باید به حیات فرازمینی بسیار اندیشیده باشد.

ماسک در ادامه سخنانش افزود:

مردم اغلب از من می پرسند که در مورد حیات فرازمینی و بیگانگان چه می دانم. من هم پاسخ می دهم اگر در این زمینه چیزی می دانستم به شما می گفتم. ما تاکنون نشانه ای از حیات فرازمینی  نداشته ایم.

ماسک یک اخترزیست شناس نیست، او حتی از محققان فعال در زمینه شناخت حیات فرازمینی هم نیست، با این وجود او چهره ای سرشناس در زمینه فضاست و جالب است که چنین فردی تاکنون با هیچ نشانه فرازمینی روبرو نشده است.

ماسک همچنین به شایعات قدرتمند مربوط به منطقه ۵۱ و مخفی کردن بیگانگان در این ناحیه اشاره کرد. از نظر ماسک مقولاتی از این دست تنها بخشی از فرهنگ عامه مردم است.

منطقه ۵۱ و حیات فرازمینی

به کرات گزارش‌های مختلفی در خصوص مشاهده موجودات فرازمینی و اسرارآمیز منتشر می‌شود. یکی از مناطق اسرار آمیز در این حوزه منطقه ۵۱ است که در ۱۰۰ کیلومتری شمال غربی لاس وگاس در ایالت نوادای آمریکا قرار دارد.

در واقع در جنوب بخش مرکزی نوادای آمریکا بزرگراهی بسیار معروف وجود دارد که آن را با عبارت‌های State road 375 یا SR 375 نیز می‌شناساند. در دو سوی این بزرگراه صحراهای مختلفی وجود دارد و برخی بر این باورند که در این زمین‌های خالی فعالیت‌های فرازمینی صورت می گیرد. اینجا همان مکانی است که در  آن منطقه محرمانه ۵۱ وجود دارد. در منطقه ۵۱ بارها گزارش‌هایی در خصوص مشاهده بشقاب پرنده منتشر شده است.

البته ورود به منطقه ۵۱ ممنوع بوده و نمی‌توان از آن بازدید به عمل آورد. در نهایت هم هیچ مرجع رسمی در تایید این موضوع اظهار نظری نداشته است. با این وجود اذهان عمومی بشدت درگیر در منطقه ۵۱ است و بسیاری معتقدند حکومت و حتی خود ماسک نیز از افشای رازهای این منطقه سرباز می زنند. به هر حال حضور بیگانگان بر روی زمین آنچنان مقوله هیجان انگیزی است که علیرغم عدم تایید آن باز هم افکار عمومی را درگیر خود نموده است.

ماسک می گوید:

تاجاییکه می دانیم زمین را می توان تنها جایی در کهکشان راه شیری دانست که دارای حیات هوشمند است. حیات هوشمند مقوله ای کمیاب و ارزشمند است و انسان باید گستره این حیات را به ماوراء زمین ببرد.

ماسک معتقد است اگر گونه ای از حیات فرازمینی هم بر روی سیاره مریخ وجود داشته باشد به یقین تاکنون خود را به اعماق لایه های زیرین سیاره رسانده است تا از شر شرایط مخرب سطح مریخ در امان باشد.

ماسک در پایان این رویداد خاطر نشان می کند که اگر حیات فرازمینی هم به گونه در اطراف انسان و یا بر روی زمین باشد به یقین گونه ای مهربان است، زیرا تاکنون به انسان لطمه ای وارد نکرده است.

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. کتی گفت:

    ایلان خودش رپتایله
    انسان نمای موذی😑

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud