هیروگلیف های نادر که مصریان را با لامپ های الکتریکی نشان می دهد

طبق این ادعای حیرت انگیز ، این هیروگلیف اثبات این است که به مصریان باستان ۴۰۰۰ سال پیش توسط مسافران زمان انرژی الکتریکی داده می شد.

توطئه گران در پشت یک نظریه در حال رشد که پدران باستان ما توسط بیگانگان مسافرتی در زمان هدایت می شدند ادعا می کنند اشیاء بزرگ دراز در تصویر لامپ های عظیمی هستند که هنگام ایجاد آنها از نور در داخل اهرام و مقبره های دیگر استفاده می شده اند.

تلفن های همراه باستانی ، هلیکوپترهای موجود در هیروگلیف ها و استفاده از لپ تاپ یونانیان باستان مهمترین این ادعاست.(مطالب دیگر سفر در زمان و بیگانگان باستانی سایت اینفو را مطالعه نمایید)

یک فیلم در یک ویدئو توسط کانال یوتیوب Strange Mysteries ساخته شده است و توسط بیگانگان باستان پشتیبانی می شود ، یک گروه فرعی از یوفولوژیست ها که معتقدند آثار باستانی مانند اهرام و استون هنج نمی توانند بدون کمک و دانش سفر بیگانگان در زمان کهکشانی ساخته شوند.

راوی در ویدئویی اختصاص داده شده به ادعای Strange Mysteries که در ایالات متحده مستقر است ، گفت: “هیرو گلیف ها مصریان باستان را با استفاده از برق با یک لامپ روشن ترسیم می کنند.“اما چگونه برق بیش از ۴۰۰۰ سال قبل وجود داشته است؟”

هیروگلیف های مورد نظر در معبد دندارا کشف شد.

راوی می افزاید: در داخل معبد: “برخی از تصاویر جذاب هیروگلیف بر روی دیوار نهفته است … تصاویری که به طور غیرمستقیم به مصریان و استفاده از برق اشاره می کنند. “شواهد تقریباً غیرقابل انکار است.

این فیلم نظریه ای را مطرح می کند که  قسمت تاریک اهرام و سایر ساختمانها به یک منبع نوری احتیاج دارند تا هنرمندانی که هیروگلیف را خلق میکنند بتوانند آنها را بسازند.

راوی می گوید: “شما میپرسید چرا آنها فقط از مشعل استفاده نمی کردند؟ “بسیاری از مکان ها بسیار کوچک هستند و حتی جایی برای فرار از دود ندارند. اساساً اگر از مشعل ها استفاده می کردند ، خیلی سریع خفه می شدند … هر اتاقی که در آن قرار داشتند ، از دود پر می شد.

معتقدین بیگانه باستان می گویند “عدم وجود دوده در داخل ساختمان” شواهد بیشتری است که آنها از آتش برای دیدن داخل استفاده نمی کردند.

پس نتیجه گیری می شود “خوب آنها باید حباب لامپ در آن زمان داشته باشند.” این فیلم از یک هیروگلیف مورد مطالعه استفاده می کند تا سعی کند یک مورد محکم از آب درآورد.

وی نتیجه گرفت که شیء نشان داده شده یک لامپ بزرگ است زیرا شفاف ، سه بعدی ، دارای سوکت و وتر است و به یک باتری یا ژنراتور وصل می شود.

وی گفت: “صرف نظر از کدام یک از آن ، کاملاً آشکار می شود که مصری ها به نوعی برق تولید می کردند.”

نظریه وسیع تر بیگانگان باستانی این است که مسافران برتر زمان و بیگانگان خیرخواهانه ای که به سمت نیاکان ما آمدند تا فناوری  آینده را ارائه دهند که به اجداد ما اجازه می دهد ساختارهای سخت و واضحی مانند اهرام و استون هنج را بسازند.نیاز به دلیل قانع کننده تر دارید؟ خوب ، برخی از افرادی که یک دقیقه را خرج نمی کنند ، کسانی هستند که در وب سایت بیگانگان باستان وقت تلف میکنند.

آنها همچنین ویدئویی در مورد این تئوری ایجاد کرده اند که به نتیجه گیری های مختلفی رسیده است. راوی این فیلم شواهدی از اثبات وجود دوده در بیشتر مقبره ها پیدا کرد .آنها همچنین شواهدی از استفاده از لامپهای روغن زیتون در سایر هیروگلیف ها پیدا کردند. بنابراین این جسم عظیم چیست؟

  گروه معتقدین بیگانگان باستان نگاهی به شرح مصری های باستان از چگونگی شکل گیری جهان و نتیجه گیری این نسخه از نسخه بیگ بنگ دارند.راوی گفت: “مصریان اعتقاد داشتند  قبل از اینکه هر چیز دیگری وجود داشته باشد ، دریای مقدماتی وسیعی از هیچ چیز وجود داشته است.

آنها معتقد بودند اولین چیزی که از این دریا پدیدار می شود ، گل نیلوفر آبی است. “اعتقاد بر این بود که گل نیلوفر آبی خدای اول را که اغلب با خورشید در ارتباط بود به دنیا آورد.

بر اساس این باور پس از ادغام خدای آتوم با خورشید God Ra انجام شد و بدین ترتیب Atum-Re شد. “Atum خدایی که بعد از این هر چیز دیگر را خلق کرده است ، در واقع به عنوان مار نشان داده می شود.

و بله ، مار در این هیروگلیف ها رشته های لامپ نیست ، در واقع اگر از نزدیک نگاه کنید ، چشم ها و سایر اجزای مار را می بینید. ” به نظر نمی رسد توطئه گران بیگانگان باستان توجیه کنند که چه اتفاقی برای برق افتاد و چرا بعداً مجدداً کشف شد.

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. میرمحمدی دکتر گفت:

    من مثل اینها را در ایران دیدم.اما اندازه های کوچکی داشتند. اما مناسفانه بشر قابل اعتماد نیست و این موضوع در دل خودم ماند که ماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *