انتشار ویدیویی از یک موجود ناشناخته شبیه موجود فضایی فیلم ونوم جنجال به پا کرد!

ونوم (Venom

ونوم (Venom

ونوم (Venom) یک موجود فضایی تخیلی بوده که در سری داستان‌های مارول به عنوان یکی از اصلی‌ترین دشمن‌های اسپایدرمن یا همان مرد عنکبوتی شناخته می‌شود؛ حال ویدیویی از ورژن واقعی این موجود فضایی سر و صدای زیادی به پا کرده است!

در فیلم ونوم (Venom) محصول سال ۲۰۱۸، یکی از موجودات فضایی تخیلی از نژاد سیمبیوت را می‌بینیم که به شکل نوعی ماده سیاه رنگ، به بدن انسان وصل می‌شود و میزبانش را به نوعی تصاحب می‌کند. این موجود فضایی یکی از اصلی‌ترین شخصیت‌های منفی داستان‌های مرد عنکبوتی یا همان اسپایدرمن بوده و اخیرا ویدیویی منتشر شده که این ماده سیاه رنگ را در دنیای واقعی نشان می‌دهد؛ آیا ونوم واقعی است؟

ویدیو منتشر شده در این روزها توجه زیادی را به خود جلب کرده و در آن می‌بینیم که یک مرد، نوعی ماده اسلایم مانند که شباهت زیادی به موجود بیگانه ونوم دارد را بر روی سنگی پیدا کرده است. این مرد با یک جسم تیز به موجود یا موجودات سیاه روی سنگ که دائما ورجه‌وورجه می‌کنند، ضربه میزند، اما به نظر می‌رسد که این کار اثری ندارد. در کلیپ پخش شده مرد سعی می‌کند که این ورژن واقعی ونوم از هم جدا کند، با این حال پس از استفاده از جسم تیز، ماده اسلایم مانند مجددا به حالت اولیه بازمی‌گردد!

شباهت شگفت‌انگیز این ماده به موجود فضایی تخیلی ونوم قبل از اینکه یک میزبان را تصاحب کند، باعث شد تا در مدت کوتاهی کاربران توییتر لقب ونوم واقعی را برای موجود مورد نظر انتخاب کنند؛ البته در بین نظرات گوناگون روزهای گذشته، یکی از کاربران این احتمال را مطرح کرده که موجود داخل ویدیو بلندترین حیوان جهان، «کرم بند پوتین» (bootlace worm) بوده که گاهی می‌تواند تا طول ۵۵ متر هم رشد کند.

کرم بند پوتین معمولا به رنگ قهوه‌ای تیره و مشکی بوده و توانایی تولید نوعی مخاط فوق‌العاده سمی را دارد؛ با این حال، کرم مورد نظر از نوع آبزیان بوده و قرار گرفتن ماده سیاه رنگ داخل ویدیو بر روی سنگ، احتمال مطرح شده در مورد کرم بند پوتین را زیر سوال می‌برد.

کاربری که این ویدیو را در توییتر منتشر کرده، اهل یکی از کشورهای جزایر کارائیب بوده، اما هنوز مشخص نیست که این ویدیو هم در آن مناطق ثبت شده یا خیر؟

از طرف دیگر با اینکه ممکن است موجود یا موجودات داخل کلیپ دسته‌ای از زالوها باشند و یا از چسبیدن تعداد زیادی کرم کوچک به هم این اسلایم عجیب و غریب به وجود آمده باشد، ساختگی بودن تصاویر هم گزینه دیگری بوده که هنوز به صورت کامل رد نشده است. با وجود امکانات نرم‌افزاری مختلف در عصر حاضر، ساخت یک ویدیو عجیب و غریب برای کسی که مهارت‌های نرم‌افزاری کافی داشته باشد، کار سختی نیست و بعد از پخش ویدیو بارش بادمجان در تهران، باور کردن کلیپ ونوم در دنیای واقعی هم برای بسیاری منطقی به نظر نمی‌رسد!

قسمت دوم فیلم ونوم به زودی اکران خواهد شد و تا آن زمان، احتمال دارد که اطلاعات بیشتری در مورد ویدیو ورژن واقعی این موجود فضایی عجیب و غریب منتشر شود.

مطالب مرتبط

۵ دیدگاه‌

  1. طاها گفت:

    جای ونوم جاست

  2. طاها گفت:

    ونو م را از کجا پیدا کردید

  3. طاها گفت:

    سلام آفریقایی ها این فیلمتون الکی بود لکه فضایی واقعی نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud