مفهوم ماتریکس چیست؟

ماتریکس

تاکید میکنم مطلب صرفا جهت تحقیق بیشتر مخاطبین گرامیست و به معنای تایید تمام مطالب یاد شده در متن نیست.

ماتریکس در لغت از کلمه ماتری به معنای مادر یا رحم است. ماتریکس در کل به معنای شبکه مادر است و این یعنی شبکه ای که آگاهی های کوچکتری روی آن وجود دارند و مسیرشان رو طی می کنند.

در زمین ماتریکس یا شبکه، تحت کنترل درآمده، پس طبیعتا ماتریکس بار معنای منفی پیدا کرده است. اما ماتریکس در اصل امری منفی نیست، وقتی جریان انرژی ها و خطوط لی، و اسپین ذرات، و ارتعاش امواج دستکاری شد، آن زمان ماتریکس وسیله ای برای جلوگیری از تکامل می شود.

هر سیستم و نظامی در جهان بر پایه یک شبکه انرژی یا ماتریکس پایه هست. جریان انرژی ها، کیفیات انرژی ها، کیفیت تجلی وتجسم مادی، چرخه های طبیعی و … همگی به این ماتریکس پایه ارتباط دارند. تمام ستارگان و دیگر اجرام آسمانی ماتریکس خودشان رو دارند.

هر سیستم فیزیکی در این جهان بر پایه تابع ریاضی امواج عمل می کند. رفتار و جهت و اسپین و نرخ سرعت و شتاب و… توسط این شبکه بنیانی انرژی یا ماتریکس نوری تعیین میشود.
دی ان ای انسان دارای ماتریکس هست، یعنی شبکه ای نوری که نحوه تکامل، و ادامه فعالسازی ها و همه چرخه ها ی مربوط به دی ان ای رو تنظیم می کند. دی ان ای در حالت کامل و ۱۲ شاخه ای متصل است به شبکه ماتریکس سیلیکات. این شبکه بسته نیست بلکه متصل به شبکه های بزرگتر خارجی است.

یک ستاره رو در نظر بگیرید، برای مثال آنتارس. این ستاره روی یک ماتریکس عظیم نوری قرار دارد که مسئول بخشی از خلقت هست. موجودات نوری در حالت جمعی و گاهی فردی روی این شبکه زندگی و اگاهی دارند. خود آنتارس با ستاره های همسایه شبکه ای از تعاملات و ارتباطات رو تشکیل می دهد و این یعنی تحت تاثیر ماتریکس بزرگتر خواهد بود. تجلی های فیزیکی بر اساس و بنیان طرح اولیه ای هستند که در ماتریکس وجود دارد.

سیاره زمین مدتهای بسیار طولانی در قرنطینه انرژیتیکی و فیزیکی بود گروه کیمرا سازه بسیار بزرگی موسوم به کره دایسون رو حول منظومه ساخته بودند که تمام ترافیک منظومه رو کنترل میکرد و البته از این ساختارهای عظیم در اصل برای جمع‌آوری انرژی ستارگان استفاده میشود از لحاظ انرژی هم زمین به دلیل شبکه‌های مختلف حصار فرکانسی در اسارت بود بسیاری از امواج و پارازیتها نقش لایه بفر بازی میکنند و به این ترتیب هر سیگنالی قرار باشد وارد زمین شود دچار پارازیت و تحریف می‌شود به این شکل ارتباط انسانها با خارج از ماتریکس کاملاً قطع شد جریانهای انرژی خروجی و ورودی ماتریکس را بستند و زمین به یک فضای بسته تبدیل شد طبق قوانین فیزیک آنتروپی ( آشفتگی) همیشه در یک فضای بسته رو به افزایش است چون این فضا نیاز دارد با جهان بیرون در ارتباط باشد تا تعادل را حفظ کند در غیر اینصورت رو به فروپاشی می‌رود به این دلیل که این ماتریکس بسته شده و در سطح ارتعاشات خاصی نگه داشته شده تا در نقش یک زندان برای آگاهی بشر و زمین عمل کند کنترل ماتریکس از طریق نودهای انتشار ارتعاشات و پمپاژ ارتعاشات پایین ترس و خشم داخل شبکه و ایجاد دام و تله برای آگاهی‌ها و بازیافت آگاهی‌هایی که احتمالاً از ماتریکس فراتر می‌روند و یا به اصطلاح تبدیل می‌شوند به حفره در ماتریکس.

این ماتریکس وقتی بسته میشود چطور تغذیه میشود؟ وقتی خطوط انرژی داخل یک شبکه تحت کنترل نیروی خارجی و متجاوز قرار بگیرد آنها در جهت منافع خودشان از این ماتریکس استفاده می‌کنند وقتی اتصال با ماتریکسهای نوری جهان اطراف و منبع قطع شود یعنی اسپین ذرات کوانتومی و نرخ ارتعاشات دیگر با منبع هماهنگ نیست این یعنی انحراف از برنامه خلقت برای ماتریکس زمین انرژی این سیستم بسته از انرژیهای ارتعاشات پایین ترس خشم و سلطه و حسادت و رقابت و شهوت که توسط خود انسانها ایجاد میشود تغذیه میشود انرژی باورها و احساسات انسان مهمترین منبع تغذیه ماتریکس است فکر و نیروی فکر یک ابزار بینهایت قدرتمند است اگر بیگانگان بتوانند افکار انسانها رو کنترل کنند یعنی منبع تغذیه و حفظ ماتریکس را پیدا کردند افکار انسانها به خصوص با نیرو و هم افزایی جمعی در خلق واقعیت بسیار موثر است اما خود انسانها خیلی دیر متوجه میشوند که چه ابزاری در دست دارند و چه تحولات عظیمی را می توانستند خودشان رقم بزنند .

امیر علیپور فرد

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. Nicolas گفت:

    ب زبان ساده تر نمیشع تعریفش کرد؟! ماتریکس ب زبان ساده چیع؟! ی توضیح ساده و جمعو جور !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *