سند فرازمینی – راز جمجمه های کریستالی تاریخی چیست؟

جمجمه کریستالی

جمجمه کریستالی

جمجمه هایی با یک دنیا راز

 

آثار باستانی درخشانی به شکل جمجمه انسان این جمجمه از وسط به دو نیم تقسیم شده بود چنین جمجمه ای نباید وجود داشته باشه آثاری فرازمینی که گفته می شود مهار اسرار هستیست.

این جمجمه ها، حاوی یک دانش عظیمند

یک خرد عظیم اطلاعاتی مهم در باره نجات نسل بشر

آیا اینها حاصل یک شوخی استادانه است؟ ممکنه که این جمجمه های کریستالی یک جور قدرت اسرار آمیز داشته باشند.
یا اینکه آشکار کننده یک سفر فضایی هستند؟ جمجمه های کریستالی سلاحهای خیلی قدرتمندی هستند.

میلیونها نفر در سراسر دنیا بر این باورند که ما در گذشته با موجوداتی فرازمینی ملاقات داشته ایم.

اگر این موضوع واقعیت داشته باشد چطور؟

آیا غریبه های باستانی حقیقتا در شکل دادن تاریخ، به ما کمک کرده اند؟

در اینصورت، آیا ممکن است که بتوان آن را با بررسی قدرت اسرار آمیز جمجمه های کریستالی اثبات کرد؟

دوازدهم دسامبر ۲۰۱۲ شهر میامی ، ایالت فلوریدا درست چند روز پیش از پایان گاهشمار مایایی صدها نفر در میدان میامی ، یک سایت باستانی که زمانی یکی از مراکز مقدس قبیله سرخپوستان “تِکِستا” بوده است، گرد آمدند.

آنها گرد هم آمدند تا شاهد یک آیین سرخپوستی در رابطه با یک اثر باستانی ، معروف به “جمجمه کریستالی” باشند

رویدادهای مشابهی پیرامون این آثار باستانی کریستالی همچنان جماعت زیادی را گرد خود جمع می کنند.

اما چرا؟ حکایت جمجمه های کریستالی چیست که قرنهاست بشر را مجذوب خود کرده است؟

بخشی از فرهنگ، یا رسالت این جمجمه های کریستالی این است که در زمان وقوع یک نبرد یا یک بلا مردم قادر به استفاده از نیروی این جمجمه ها برای رد بلا خواهند شد.

شاید رویدادهایی مثل همانها که ما در موقعیتهای معینی در دنیا دیده ایم زمان جمع شدن این جمجمه ها در کنار هم و ظهور نیروی اونها باشه.

بر اساس افسانه ها، این جمجمه ها محتوی دانش عظیم، خرد بزرگ، و اطلاعات هستند مطلب مشترک بین همه این افسانه ها اینست که این جمجمه ها خیلی خاص هستند و در واقع اعتقاد بر این هست که خیلی خیلی برای بشریت ضروریند.

با وجود آنکه تا کنون صدها جمجمه کریستالی در سرتاسر دنیا کشف شده است ، اما بر اساس افسانه ها تنها ۱۳ تای آنها هستند که نقل است در کنار هم می توانند نیروی اسرار آمیز شگفتی تولید کنند.

جمجمه های کریستالی به قدری شهرت پیدا کردند که این مبحث با هجوم انبوهی از جمجمه های مدرن انباشته شد و در بعضی موارد، کسانی که این جمجمه ها را به دست آورده اند سعی می کنند نشان بدهند که جمجمه اونها، عتیقه است و خوب این کار رو خیلی دشوار می کنه چرا که در عین حال ما با محافظه کاران هم مواجهیم دانشمندان اصولا میگن که اینها همه دروغه و در نتیجه ما با مجموعه ای از جمجمه های کریستالی راست و دروغ به همراه یک شرایط دشوار مواجه هستیم .

طبق نقل قول علاقمندان جمجمه های کریستالی دوازده تا از ۱۳ جمجمه کریستالی کشف شده و همگی در مجموعه های شخصی نگهداری می شوند.

اما این جمجمه های حقیقی، از کجا آمده اند؟ و چگونه کشف شده اند؟

در اواخر قرن نوزدهم موزه های لندن و پاریس جمجمه های کریستالی را به عنوان آثار انحصاری مذهبی امریکای مرکزی به نمایش گذاشت.

اما امروز، جامعه دانشمندان با این امر مخالف بوده، و معتقد است که اینها همه اختراع دنیای مدرن است آنها همچنین اصرار دارند که هر گونه بررسی جمجمه ها نیز کامل نیست.

زیرا تاریخ گذاری کربنی روی کریستال کوارتز قابل اجرا نیست

کوارتز، فاقد کربن هست در واقع کوارتز هیچ عنصر رادیو اکتیویته ای نداره.

 

در اصل ، عنصر سیلیسیوم خالصه بنابراین خود کوارتز، هیچ سندیتی نداره تا بشه اون رو تاریخ گذاری کرد حتی اگر ۱,۰۰۰ ساله یا۱۰,۰۰۰ ساله هم باشه تقریبا غیر ممکنه که بشه سن اون رو تخمین زد.

معتبر بودن، با استفاده از تکنیکهای علمی مدرن کار دشواریست.

در بعضی موارد گفته شده که ابزار مدرن مورد استفاده قرار گرفته بعضیها هم بر این باورند که در قدیم، از ابزار بسیار پیشرفته ای استفاده می شده .

بعضیها معتقدند که چون روی دندان بعضی از این جمجمه های کریستالی رد ابزار دیده میشه بنابراین اونها نمونه های مدرن و تقلبی هستند.

اما کسانی هم هستند که اشاره دارند به اینکه مایاهای باستان مجهز به تکنولوژی چرخ حکاکی بوده اند .

اما چنین نتیجه گیری عجولانه ای که صرفا وجود اثر ابزار به معنای آن هست که این یک نمونه تقلبی از قرن نوزده هست.

یک نتیجه گیری علمی نیست همچون دیگر علاقمندان جمجمه های کریستالی بسیاری از نظریه پردازان فضانوردان باستانی نیز بر این باورند که دوازده جمجمه مشهور کوارتز در حقیقت منشائی فرازمینی دارند .

و همچنین معتقدند که ممکن است واجد قدرتی فرازمینی باشند قدرتی که هنوز آشکار نشده است.

قطعا یک تاریخ کهنی پشت این جمجمه ها وجود داره و اینها حاصل آثار مدرن نیستند.
هستند کسانی که معتقدند این جمجمه ها ممکنه یک منشاء بشری داشته باشند شواهد اون خیلی اندک هست اما افسانه ها و حکایات میگویند که اونها در دوران ماقبل تاریخ معروف و مورد احترام بوده اند.

چند قبیله سرخپوستی امریکا حکایات مشابهی دارند در باره جمجمه های کریستالی که گفته اند .

پیشینیان اونها در گذشته های دور از خودشون به جا گذاشته اند .

بعضی هم معتقدند که اینها آثاری باستانیست که از فرازمینیها به جا مونده یا اینکه باقیمانده های تمدنی گمشده اند.

بر اساس حکایات، معمای این جمجمه ها آنگاه گشوده خواهد شد که هر ۱۳ جمجمه در کنار هم بوده و شبکه ای جهانی را فرم دهند.

در حقیقت عده زیادی معتقدند که این “اتحاد دوباره جمجمه ها” دانش خدایان را بیدار می کند .دانشی که هزاران سال است از بشر پنهان مانده

طبق نقل بعضی از حکایات سرخپوستان امریکا دوازده سیاره مسکونی در فضا وجود داره و هر کدام از این جمجمه ها حاوی اطلاعاتی از یکی از این سیاره ها از جمله زمین هست. و دلیل اینکه ۱۳ جمجمه هستند ، این هست که جمجمه سیزدهم اطلاعات همه این سیارات را در خودش حفظ کرده.

به شکل ساده تر ، یک جور فایل پشتیبانه کاملا این احتمال وجود داره که بعضی از این جمجمه های کریستالی هزاران هزار سال قدمت داشته باشند.

بعضی هم معتدند که این جمجمه های کریستالی مال زمین نیستند و از منظومه های دیگری به اینجا آورده شده اند و البته اگر این درست باشه این کار رو همون فرازمینی ها انجام داده اند .

جمجمه های کریستالی با منشائی فرازمینی؟
آیا چنین تئوری ژرفی، حتی ممکن است؟ شاید بتوان پاسخ را در بررسی یکی از قدیمی ترین و اسرارآمیزترین جمجمه کریستالی که پیدا شده است یافت.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *