یک خبر جنجالی بزرگ : آمریکا جسد موجودات فضایی را از دنیا پنهان کرده؟

موجودات فضایی در فیلم‌ها

در جلسه جنجالی کنگره آمریکا درباره یوفوها یکی از شاهدان مدعی شد که آمریکا علاوه بر سفینه‌های بیگانگان در محل سقوط آن‌ها مواد بیولوژیک غیرانسانی هم پیدا کرده است!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در این جلسه استماع جالب توجه‌ترین ادعا مربوط به دیوید گراش افسر اطلاعاتی سابق بود از پیدا شدن مواد بیولوژیکی «غیر انسانی» در محل سقوط یوفوها خبر داد. البته او حاضر به ارائه اطلاعات بیشتر درباره جزئیات این سازمان‌ها و افراد دخیل در بازرسی‌ها در فضای عمومی نشد.

آیا آمریکا شواهد زیستی از موجودات فضایی را به دست آورده و از جهان پنهان کرده است؟ در این جلسه به غیر از ادعاهایی که قبلا هم در رسانه‌ها شنیده شده بودند مدرکی ارائه نشد و تردیدها به جای خود باقی ماندند.

شک و تردیدهایی که باقی ماند

یکی از اتفاقات جالب در این جلسه استماع احتیاط گراش هنگام صحبت کردن بود. او که حالا تحت سوگند صحبت می‌کرد حاضر نشد برخی ادعاهایی که پیش از این در رسانه‌های مطرح کرده بود را باز کند. برای نمونه او پیش از این از یک سفینه فضایی بزرگ به اندازه زمین فوتبال در اختیار دولت آمریکا به رسانه‌ها گفته بود اما در این جلسه حاضر به صحبت درباره جزئیات این ادعا نشد و اعلام کرد به دلیل مسائل امنیتی تمایلی به صحبت در این باره ندارد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *