آیا داستان ارباب حلقه ها ریشه در واقعیت دارد؟

میانه زمین «تالکین» …حقیقت تاریخی چیست؟؟

آیا داستان ارباب حلقه ها ریشه در واقعیت دارد؟

آیا احتمال دارد دنیایی که جی.آر.آر تالکین بسیار ظریف برای ما در «ارباب حلقه ها» ترسیم کرده حلقه ای از یک حقیقت تاریخی باشد؟؟ آیا عناصر «هابیت» و تریلوژی دنباله دار تفسیر وی از حقایقی دنباله دار است؟

تحقیقات فردی بنام «جی وینتر» زمانی گسترده شد که «تالکین» با مرگ مرموز «استانلی» درگیر بود.

محتوی مصاحبه رادیویی:

هنگامی که خبرش در رادیو پخش شد او کشفی عالی کرد که این نویسنده از اعماق تاریخ سخن می گوید…..و حقیقت آن بود که تمام دنیای رنگی ای که «تالکین» با کاراکترهای متنوع اش ساخته از تصور و ذهن عصیانگر خودش نشات نمی گیرد بلکه آنها حقیقی هستند!

«جی.آر.آر تالکین» جزو معدود افرادی است که کتابهای اصل آکسفورد را می تواند بخواند.او این کتابهای عتیقه را از فنلاند و سوئد تهیه کرده و او تنها فردی است که قادر است این کتابها را بخواند این درست است؟ و او ساعتها و ساعتها وقت صرف خواندن این مزخرفات تاریخی کرده است

و او کتاب «ارباب حلقه ها» را پس از اتمام این کتابها نگاشته است. درسته؟ او به دوستانش می گوید یک نقطه کور در تاریخ وجود دارد که ما چیزی از آن نمی دانیم. او در این نوشته ها می گوید که ارباب حلقه ها درباره اروپای ۶۵۰۰ سال قبل است.ایرلندی ها «هابیت» بودند و «الف» ها «نورد». وی به تمام این مسائل اشاره کرده است.

تمام اینها بر پایه حقیقت هستند….و او عصبانی می شود وقتی مردم تمام آنها را افسانه و قصه می پندارند.او خواهد گفت: خیر اینها افسانه و اساطیر نیستند.! اینها چیزهایی هستند که من از خلال مطالعاتم آموخته ام.

این ارباب حلقه ها شبیه «زحل» می باشد و نام وی «سائورون» می باشد.او شباهت بسیاری با دیکتاتور بین النهرین «سارگون» دارد که در عهد وی اختراعات بسیاری رخ داده است. در دوران وی ساعت…تقویم…برنامه ها…مرز بندی بین کشورها انجام شد و جهان به صورت تک قطبی که هم اینک در آن زندگی می کنیم در آمد.

«تالکین» این موضوع را دریافت و سعی کرد این قدرت زحل را به ما نشان دهد…آنها می توانند حمله کنند و ما را به بردگی وادارند: زمین را تخریب کنند…زمین را نابود کنند و تمام انرژی زمین را برای ابزار خودش مورد سوء استفاده قرار دهد.

ما حقیقتا نمی دانیم این سارئون چه کاری می خواهد انجام دهد.او میخواهد «الف» هایی را که زیاد می دانند و قدرت زیادی دارند را نابود کند او می خواهد زمین را به دام ابزار مکنده انرژی بیندازد و نژادهای دورگه تولید کند..»ارک» ها و تمامی کسانی که حقیقتا انسان نیستند آنها نیمه انسان هستند همانند «ارکون» ها….

تالکین تمام این تاریخ حقیقی را می داند و تمام آنها را خوانده است…او آن را جذب کرده است…و تمام این دانایی در تاریخ ما نهفته است..اما آنها توسط «آرکون» ها پاک شده اند…این فشار برای آن است که نمی خواهند ما بدانیم چه اتفاقی در حال وقوع است….

آرایه ای وحشی در میانه زمین در جریان است برای خلق از «الف های زیبا تا هیولاهای «ارک». آیا میانه زمین به پیش از قرون وسطی متصل است؟ وضعیتی خارق العاده بین زندگی جادویی یا شومی است که ما در حلقه ها می توانیم پیدا کنیم که در خلال زمان از حافظه ما پاک شده است.

آیا حلقه ها و ارباب آنها به حلقه های زحل ارتباط دارند؟(زحل اسم همان سیاره ای است که بعد از  سال ۲۰۰۱ در کتابها به آن ژوپیتر می گفتند/ اما زحل(ساتور) مانند ساتورن ۵ به ماهواره هایی نام نهادند که مانند ماه دور سیاره ها می گردند)

یک حقیقت این است که واقعا غول هایی پیش از تاریخ مدون در سراسر زمین پرسه میزدند. همانگونه که در کتاب مقدس و سایر کتب و اسطوره ها در سرتا سر گیتی گفته شده است. از موجودات عظیم الجثه در کتاب پیدایش نام برده شده است.

افسانه های «فرزندان بهشت» (انسانهای غول پیکر) که از بهشت به زمین فرود آمدند و با فرزندان خوش سیما زمین جفت گیری کردند  و «تیتان» های اسطوره ای را پدید آوردند.

ربات های انسان نمای غول پیکر همانند «ارک» های هیولایی در «ارباب حلقه ها»  روزگاری در سطح زمین پراکنده  قدم میزدند  باستان شناسان بسیار تلاش کرده اند تا عکسهای مربوطه را مخفی نگه دارند

بارها استخوانهای موجوداتی انسان نما با قد بین ۹ فوت تا ۵۰ فوت یافت شده اند.  افرادی را که مشغول عکاسی از استخوانهای جمجمه هستند در عکس زیر بنگرید. این استخوانهای غول پیکر در موزه های ما جای نمی گیرند و غالبا برای تزیین موزه ها از آنها استفاده نمی شود. غالبا کشف آنان به ندرت به رسانه ها درز می کند(آیا کار واتیکان است؟)

احتمالا اینها در آرشیو یا دخمه های اختصاصی واتیکان که قابل رویت نیستند نگهداری می شوند. اخبار اینها توسط محققین و باستانشناسانی که می خواهند افکار مردم را روشن نمایند درز پیدا می کند (مکان یافت عکس زیر پیتکرن در ایسلند  و سال ۱۹۳۴ می باشد)

آنچه که در مورد تصاویر بیگانگان و یوفو ها می توان گفت این است که ما چه چیزهایی را ندیده ایم؟ شاید که ما ماده خوب را ندیده ایم. می شود یک جزییات  بدون سانسور را سرمایه گذاری کرد برای تحقیق و بررسی و آشکار سازی  استخوانهای «سنتاور» و «مونتورها»(جانورانی که نیم بدن گاو و نیم بدن انسان هستند)…تک شاخ ها «یونی کورن»…اسب های بالدار «پگاسوس» …»سربرسوس»ها …..مارهای آبی»هیدراس»…..»شیر دال» ها…..اژدها ….»ارک» ها….غولهای تک چشم…پری های دریایی و»هارپی ها»(انسانهای درنده خو)….پریزادها….خیالهای واهی و «کارکن» ها و دیگر مخلوقات افسانه ای…. آیا امکان دارد یافته های فیزیکی «فسیل » ها ی این گونه های حیات از ما مخفی نگه داشته شده باشند و دور از چشم جمعیت عمومی نگهداری می شوند؟

آمادگی برای نمایان شدن این تاریخ گمشده و جنون آمیز ممکن است در جهان واقعی رخ دهد….همچنین خواننده ها می توانند دریابند که چه اتفاقی برای پیش از تاریخ…پیدایش  و آزمایشهای خلقت رخ داده است….اینجا یک سرنخ وجود دارد: آنها مخفی نگه داشته شده اند….»داستان تک شاخهایی که از کشتی نوح جا ماندند چه بوده است؟»…

آیا داستان ارباب حلقه ها ریشه در واقعیت دارد؟

رو نوشت مصاحبه «تریسی کالادان» با تلویزیون روسیه در فوریه ۲۰۱۴:

من بر این باورم که سازه های باستانی   با شرایط ضد جاذبه ساخته شده اند. ….با لیزر های پر توان و ابر کامپیوترها.

هر آنچه امروزه ما صاحب آن هستیم آنها خیلی پیش از ما به سبکی بسیار پیشرفته تر داشته اند.

آنها صاحب علم کلونینگ (آبستنی بدون عمل جنسی) بوده اند. حالا مشکل آتلانتیس چه بوده است؟اگر آنها تمامی قدرتهای موجود در جهان را در اختیار داشتند…..آنها می توانستند تولید نسل کنند….آنها مطمئنا مدینه فاضله را در اختیار داشتند. آتلانتیس بهشت (باغ عدن) بود و ما این خاطره را داریم که ما از بهشت (پردیس) آمده ایم.حال چه اتفاقی برای آن افتاده است؟

خب اگر شما تمام این قدرتها را دارید شما انسان هستید و شما قادر هستید که نسل بعدی بشر را تولید کنید. آنها دیگر قوانین سابق را مقدس نشمردند.(زمان همه چیز را تغییر می دهد)

آنها نهایت آزادی را می خواستند و این همان چیزی است که اگر شما تمامی تکنولوژی موجود در جهان را در اختیار داشته باشید خواهید خواست.شما قادر به انجام هر کاری خواهید بود.

چرا نسلی از بردگان را تولید نکنیم؟ابتدا شما ممکن است بخشهای آسیب دیده بدن را تولید کنید. اما بعدتر شما خواهان تولید بردگانی خواهید بود….بعدتر شما ممکن است سربازانی را تولید کنید(به روش کلونیزاسیون)…و جنگهایی را خلق کنید(ممکن است در آتلانتیس هم میل به کلون سازی به وجود آمده باشد)

مورد بامزه ای که «ادگار کیس» به آن اشاره می کند این است که: او آنها را اشیاء می نامد و از واژه «کلون» استفاده نمی کند …جنگهای باستانی درباره اشیاء است ….آیا این ویژگی آنها بوده یا اینکه حق با آنها بوده است؟ شما چه می کردید؟

«جرج لوکاس» از عبارت «حمله کلون» ها استفاده می کند…شاید او از حقیقتی تاریخی اطلاع دارد؟ شاید مدینه فاضله در راه است…شاید آن در طول تاریخ دچار انحراف شده است؟ مشکل این است….ما گونه ای قدیمی هستیم….ما خیلی باستانی هستیم….

نابودی آتلانتیس ۱۲۰۰۰ سال قبل رخ داده است و همانگونه که «کیس» می گوید: این اتفاق به شیوه الکتریکی بوده است در این حادثه جهان توسط قدرتی کباب شده است. یک دوران هسته ای ۸۰۰۰ سال قبل وجود داشته است و یک سیل جهانی در ۵۰۰۰ سال قبل(زمانی را که «تالکین برای میانه زمین داده است بررسی کنید:۶۵۰۰ سال قبل.این زمان بطور تقریبی با زمان سیل مورد نظر همخوانی دارد)

من فکر می کنم «سیل عظیم» رخ داده است تا این نقاط داغ را از زمین بزداید.به همین جهت است که ما امروزه تصور می کنیم آنها اشکالی غیر طبیعی هستند.ما شیشه های سبزی در صحرای بزرگ آفریقا یافته ایم: در استرالیا: در کویر گابی….

وقتی شما یک آزمایش اتمی انجام می دهید و زمین را بوسیله گرمای زیاد و ماسه ها نرم می کنید….این امر باعث ساخته شدن شیشه می شود…..ما این کار را در آزمایشهایمان انجام می دهیم و در صحراهای قدیمی آن را یافته ایم.

من معتقدم سیل عظیم حیوانات کلون شده را نیز پاکسازی کرده است (کشته است)…ما اسطوره های یونانی و رمی از موجودات نیمه انسان-نیمه اسب…سگ های سه سر و تمامی این حیوانات خیالی داریم. آنها ممکن است از خلال آزمایشات ژنتیکی سر برآورده باشند…..تمام آن چیزهایی که توسط سیل عظیم پاکسازی شدند و درجه رادیواکتیو پایین آمد و باعث شد از شر حمله دیوانه وار هیولاهای کلون شده رها شویم…و ما از آن جان سالم به در بردیم اما سازه هایی مانند اهرام و عجایب هفتگانه را امروزه قادر نیستیم مجدد بازسازی کنیم…..

مدرک وجود آنچه «هیولا» می خوانیم یا ارتش ژنتیک یا همان برده ها در زمان باستان چیست؟ پاسخ دقیق برای یک گروه خاص از آنها همانهایی هستند که شما آنها را شاخه هایی منشعب از پستانداران می دانید…. اینها در حقیقت شاخه هایی از مادون انسانها هستند با پیشانی هایی شیب دار و بند انگشتهایی مناسب برای ماهی گیری و مغزهایی در اندازه توپ گلف. انسان راست قامت (هوموارکتوس)…انسانهای اولیه جنوبی…نئاندرتال ها اسامی تعداد اندکی از مغز کوچک های»ارتش کلون ها»می باشند که احتمال می رود بعنوان سلاح جنگی در دوران پیشین استفاده می شده اند…(مردم شجاع و شهروندان جدید جهان که خارج از لوله های آزمایشگاهی می زیستند)

اما انسانهای  کرومانیون جزو آن دسته نبودند چون آنها دسته الف کلون کنندگان بوده اند!  کرومانیون ها مغزی پیشرفته تر از انسانهای حاضر در زمان کنونی دارند. کرومانیون ها همان » خدایان» یا «فضانوردان» باستانی بوده اند. بذر ما ها از آنهاست…آنها سازندگان اهرام و  سازندگان توری های الکتریکی بوده اند و اهالی آتلانتیس و مصر باستان و اینکا ها (آنگونه که ادگار کیس می نویسد)

آیا داستان ارباب حلقه ها ریشه در واقعیت دارد؟

تاریخ هرگز پیشرفت نکرده است. شاید «تالکین» می خواسته همین را به ما با داستان گم شده «میانه زمین» بگوید….

شاید «ارباب حلقه ها» مخلوقاتی حقیقی نبوده اند بصورت دقیق اما تعجب نکنید که می خواسته یک عصر اتمی را که به منظمی از شما مخفی نگه داشته شده برایتان فاش کند. و اگر آن ماجرا حقیقت داشته باشدنباید از یافتن پوسته های دریایی در بالای قله کوه اورست تعجب کنید که یک سیل جهان شمول را تأیید می کند….چرا که موجودات ناموزون و دیوانه کلون شده باید از زمین پاکسازی می شدند. سیل عظیم کار پروردگار(خداوند) نبوده است …بلکه تدبیر فرشتگان بوده(سرخپوستها) که زمین را از شر نیروهای سیاهی پاکسازی نماید.

دستنوشته های «تری»  در مورد رازهای جهان بنام «خدا» را که را که منتشر شده است بخوانید

خواننده ها در خواهند یافت (از خلال داستانی طولانی در مورد موتاسیون های ژنتیک و سلاح های هسته ای)که داستانهای وصیتنامه های قدیمی از هر سند دیگری معتبر تر است.

سخن در مورد » نوح»…..هزینه و پروژه های عظیم هالیودی صرف شد تا تصویر کتاب مقدس از سیل عظیم بازسازی شود «راسل کرو» نقش نوح را بازی کرد…تمامی حیوانات عینا روی تخته حرکت کردند بدون اینکه همدیگر را بخورند ….چه کسی پایین کشتی را تمیز می کرد؟ این چیزی است که می خواهم بدانم؟ در نسخه من که نسخه حقیقی است…دی ان آ حیوانات روی میلیون قطعه کریستال  در کشتی هایی که به دریا انداخته شدند نگهداری می شد! علوم و انسانها…میوه ممنوعه خداوند تنها چیزی بود که به آن باور و ایمان آورده می شد.

آیا دایناسورها هم بخشی (بخش عظیمی) از این آزمایشهای پیش از تاریخ بوده اند؟ با در نظر گرفتن اینکه دایناسورها تا آن اندازه که ما می اندیشیم قدیمی نیستند معمای ما در مورد فسیل » بندپایان له شده»  را که دربستر رودخانه ها یافت شده اند حل می کند.

آیا داستان ارباب حلقه ها ریشه در واقعیت دارد؟

نقل قول دیگری از جی . آر. تالکین و سی. اس. لوئیس موجود است که از اینترنت ربوده شده است و آشکار شده  توسط جی . آر .آر  که ظاهر شده و لوئیس را تبدیل کرده به واقعیتی عرفانی یا حتی عرفانی مذهبی….

مقابله «تالکین» با رازهای مسیحیت  و درک وی از حقایق الهیات ارتودکس او را در حل کردن راز اسطوره ها فعال کرد که نه تنها باعث خلق کتابهای جادویی وی شد بلکه  دوستش اس . سی . لوئیس را هم به یک مسیحی تبدیل کرد

افسانه هایی که لوئیس به تالکین گفت » بی ارزش و دروغ بودند هر چند که در نقره تنفس می کردند».

خیر…تالکین پاسخ داد.»آنها دروغ نیستند»….» آنها بیش از آنکه دروغ باشند در طریقه درست بنا شده اند….حتی گاهی این تنها راه است… برای بیان حقایقی که در اصل غیر قابل باور هستند»

تالکین استدلال کرد… ما از خدا آمده ایم…و افسانه ها توسط ما بافته شده اند هرچند که آنها خطاهایی دارند …اما تکه هایی از روشنایی حقیقت را در بر دارند و حقیقت نهایی نزد پروردگار است.

افسانه ها ممکن است بد راهنمایی کنند اما آنها به شیوه ای لرزان به سمت بندرگاه حقیقت  رهنمون می کنند.در حالی که عقاید «ماتریالیست» ها به سمت پرتگاه و قدرت شیطان رهنمون می کند.

در راه گستراندن باور به این حقایق علم اسطوره شناسی بیوگرافی نویس (زندگینامه نویس) تالکین «همفری کارپنتر» می نویسد: » تالکین فلسفه خودش را در زمین نوشته هایش کاشته است چرا که یک نویسنده است و آن عقیده را در قلب «سیلمالیلون» کاشته است. البته این عقیده در قلب دیگر آثار وی نیز یافت می شود. در داستان کوتاه اش «درخت و برگ»  که دقیقا تمثیلی برای تأیید واقعی بودن افسانه هاست و شعر او «اسطوره آفرینی» (میتوپیا) یک رویارویی با حقیقت این ماجراست

انتها: احتمال دارد بسیاری از اسطوره های نام آشنای رم و یونان و خدایان المپوس ریشه در واقعیت داشته باشند.  اگر ما داستان گم شده تکنولوژی و بیوتکنولوژی را که از دیدگاه ما دور نگه داشته شده درک کنیم . احتمال دارد بسیاری از مخلوقات اسطوره ای مانند اجنه……ارواح بانشی…..گرگینه ها و خون آشام ها ریشه در حقایق تاریخی داشته اند که از ما مخفی شده باشند. ؟ آیا حقیقت درباره مهندسین ژنتیک باستانی که در کتاب جرج پاوول » آتلانتیس تمدن گمشده» (۱۹۶۱) میراث آن دوران را بهتر مشخص می کند؟

با در نظر گرفتن حقایق علمی در این باره…هیچ حجمی از آب در اطراف یک سرزمین نمی تواند آنرا کاملا مدفون کند مگر به دلایل انفجار هسته ای….

ما اطلاع داریم که جنگهای هسته ای حدود ۸۰۰۰ سال قبل در زمین رخ داده است و این را از نوشته های باستانی و سری هندی دریافته ایم.مجددا به تاریخ تالکین برای میانه زمین نگاهی بندازید : ۶۵۰۰ سال قبل. درجه رادیاسیون خیلی سریع بعد از سیل عظیم در سطح زمین پایین آمده است…اما تمامی مهندسین ژنتیک و هیولاها و محصولات آنان از زمین شسته شدند و زیر آبهای عظیم مدفون شدند.

ما باید به داستان «هابیت» و «سه گانه ارباب حلقه ها» با دیدگاهی تازه بنگریم. نه تنها داستان میانه زمین ریشه در حقایق تاریخی دارد بلکه بسیاری از اسطوره ها و افسانه ها چنین هستند.

اگر جی . آر . آر تالکین واقعا درباره زحل (ساتورن) می نوشت و فرقه شیاطین که قصد دارند زمین ما را به بردگی ببرند او باید درباره ماسونها می نگاشت. سروران و برده ها خیلی ساختگی نیستند و توسط برادر بزرگ تک چشم خودشان مدام ما را نظاره می کنند برایمان برنامه ریزی می کنند (دقیقا همانند زحل)

آیا داستان ارباب حلقه ها ریشه در واقعیت دارد؟

آیا امکان دارد ما در آینده هیولاهای ژنتیکی بسازیم؟ حقیقت این است که آنها در حال حاضر ساخته شده اند. به من گفته شده است که دولتها روی ساختن سربازهای ابر انسان کار کرده اند! اینکار چه تفاوتی با کلونی کردن «ارک» ها در شیشه دارد؟ چرا ما آزمایشهای ژنتیکی مخفیانه داریم؟ در حقیقت ما داریم هیولاهایی را که در زمان گذشته مدفون شده اند بازسازی می کنیم و در حال تکرار تاریخ هستیم………

ما بخش مثبت مهندسی ژنتیک را گم کرده ایم.این راه همیشه به هیولاها ختم نمی شود اگر جامعه روشن و روحانی داشته باشیم. همیشه جنگ در انتظار ما نیست. این راه می تواند به شفا …عدم وجود مشکلات مادرزادی …جراحی های موفق ….انتخاب ژن برتر و….ختم شود. وقتی آن رسیده که ما در تاریخ طولانی خودمان بهشت را برپا کنیم….

منبع : http://blog.world-mysteries.com/ancient-writings/tolkiens-middle-earth-true-history/

ترجمه: بهاربانو

مطالب مرتبط

۳۴ دیدگاه‌

 1. شهرام گفت:

  داستان ارباب حلقه ها واقعییت داره توى ایران اتفاق افتاده

 2. فرشاد گفت:

  گوجه گرون شد باز ،الان وانتی اورد کیلو ۳۰تومن

 3. Reza گفت:

  بسی خندیدیم و شاخ در آوردیم ، از این همه نظرات عجیب به یک مطلب عجیب ، این که واتیکان و کلا دین ها و سیاست مدارها چیزهایی بس بزرگ رو از مردم مخفی میکنن شکی نیست ، ولی واقعا میشه با خواندن چند مقاله و دست نوشته به چنین نتایجی رسید که شماها الان دارید این طور تجزیه و تحلیل میکنید ، از کجا به صحت مطالب نویسنده پی بردین، و چطور ممکنه در دنیای سیاسی که ما از صد سال خودمون به درستی نمی‌تونیم اصلاعات واقعی بدست بیاریم شروع کردیم به جستجو در زمانی که به عقده این آقا توسط یک جنگ هسته آیی در هشت هزار سال قبل نابود شده و غیره

 4. mina گفت:

  ذهنتودرگیر مسائلی میکنن ک هیچ ارزشی نداره تاازواقعیت ها دوربشی

 5. امید گفت:

  حالا بوده یا نبوده شماهد چرا انقدر جوش می زنید
  گیرم یه زمانی بوده اما حالا چی هست
  کسی دیده هر چی بود مربوط به گذشته بوده مملکت الان انقدر مشکلات داره خالا شما چسبیدید به یه داستان فیلم

 6. محسن گفت:

  سلام
  حداقل در مورد هابیت ها و دورف ها مطمئن هستیم که مردمان با این قد و قامت هنوز هم وجود دارند. یک روستا به اسم ماخونیک در ایران داریم که مردمان کوتاه قدی داره. حتی خونه هاشون هم نسبت به خونه های ما کوچکتره و سقف های کوتاه تری داره.

 7. s گفت:

  به علاقه مندان علوم باستانی پیشنهاد میکنم کتاب گمشده انکی و خنوخ را هم بخوانند. هرچه بیشتر در تاریخ بگردین اشراف به موقعیت فعلی این دوره و سیاستها و فرقه ها و تاثیرات تفکرات مذهبی و ……… بیشتر خواهد شد. زود نتیجه گیری نکنیم. بلکه بیشتر بخوانیم و بیشتر تفکر کنیم . نشانه ها همه جا هستند حتی در دنیای امروزی مان.

 8. روناک گفت:

  ممنون از شما

 9. Mahdi گفت:

  هر چیزی که به ذهن ما میاد واقعیت داره ، ارک ها هابیت ها کوتوله ها الف ها همه وجود داشتن و هنوز هم وجود دارن ، ولی به شکل های متفاوت تر از اونی که تو فیلم ها هستن ، این قطعا قابل بحثه و اصرار پنهانی که توی این زمونه هست ذهن ها رو درگیر نمیکنه ، همونطور که آقا و خانوم اد و لورن پرده از موجودات ماورا طبیعه ورداشتن ، قطعا این دنیا فقط متعلق به انسانات و حیوانات و درختان نیست ، با کمی فکر به همه چیز پی میبریم

 10. امیر گفت:

  این آدم که هنوز به چیستی خودش مونده و نمیدونه از کجا اومده و به کجا قراره بره چطور این قدر اظهار نظر و رویا پردازی هاش گل کرده. اگه واقعا کسی دنبال حقیقت و راز های جهانه تنها راه درست فهمیدنش نشستن و زانو زدن در خونه اهل بیت علیهم السلام هست یعنی پیغمبر اکرم حضرت محمد و خاندان پاکش تا بفهمیم در این دنیا با این زمان کم هدف ما و کار اصلی ما چیه. راستش من خودم جوانی بیش نیستم و ادعا ندارم قصدم فقط مناظره با این تفکر غلط ارباب حلقه ها که عقل و نقل قابل قبول نیست بود

 11. Mahsa گفت:

  عزیزم این داستان مربوط به ایران هستش وگاندولف درواقع زرتشته بااون کلاه وریش بلندبا یه سرچ کوچیک تواینترنت همه چیزدست
  گیرتون میشه توی کرمان یه شهرزیرزمینی آدم کوتوله کشف شده وکلی اسکلت غول آسا که آخریش توافغانستانه درضمن آرامگاه زرتشتم تومرز افغانستان وایران واقعه..ودرگذشته کل کشورهای همسایه جز ایران بوده

 12. lord smailodon گفت:

  پوچ بی معنی اصلا مهندسی ژنتیک در دوران باستان وجود نداشته خرافات تا نبینند جیزکی مردم نگویند چیز ها در باستان علوم فیزیک بوده و بس ابر سربازان واقعیت ندارند

 13. lord smailodon گفت:

  پوچ بی معنی علم ژنتیک اصلا در باستان نبوده خرافات واقعیت نداره

 14. lord smailodon گفت:

  پوچ و بی معنی واقعیت ندارد تا نبیند چیزکی نگیند چیز ها

 15. sina گفت:

  اگر طبق گفته شما پیش بریم که منم خوشم اومد از این گفته شما ، در این صورت ، همانطور که میدونیم شکست ما ایرانیان به دست اعراب ، کار خدا و پیغمبر نبود ! با توطئه های گسترده ای که میان رومیان و اعراب و خیانت داخلی ها مثل مزدکیان پیش اومد ارتش ایران شکست خورد. اگر گاندولف زرتشت باشه منبع خرد و دانش و جویایی دانش ، در این صورت ، سمت غرب کره زمین میشه همون تک چشم ، همون چشمی که الان در حال حاضر جهان رو در دست داره ، هیچ انقلابی بدون خواست اون صورت نمیگیره ، در این صورت گاندور (یا روحان) میشه پادشاهی از دست رفته ایران و برعکسش دوباره گاندور(یا روحان) میشه پادشاهی از دست رفته ای که در اروپا بوده و زمین گیر شده و همه تحت فرمان یک حلقه هستند
  (حالمم به شدت از این اروپایی ها بهم میخوره میان میشینن تو همین جور گپا میگن اره ؛ گاندور امپراتوری بیزانسه نمیدونم روحان سکسون پایینیه یا نمیدونم هارادریم (اون ادم وحشی هایی که مردور رو همراهی کردن) اونا میشن شمال آفریقا یا شایدم خاورمیانه و… (البته خودمونیم بر طبق فیلم و کتاب ، خیلی خیلی شبیه اعرابن)
  و باز هم طبق همون کتاب چیزی که مسلمه ، قطعا نه روحان یا گاندور ، هیچ کدوم به این اروپایی ها وصله پیدا نمیکنه !

 16. ماهان گفت:

  یک سوال اینجا به وجود میاد . ایا داستان ارک های و مورگوت و ایلواتر که در کتاب سیلیماریون بهش اشاره شده یا داستان حلقه ها و حلقه ی سائرون واقعیه یا سرزمین مرودور و خط میانیmiddle erthواقعیه؟لطفا جواب بدین

 17. جاسی گفت:

  منم قبول دارم میتونم ثابت کنم حرف شما درسته اسم دیگه گاندولف میتراندر بود که اسم آریایی است

 18. ایران گفت:

  قبله اینکه هر پرت و پلاییو از منابع این خارجیای تاریخ دزد بنویسین برین یه تحقیق بکنید خداروشکر که ما ایرانیا کامل پشت کردیم به تاریخمون،من در این حد میگم،شخصیت گاندولف همون زرتشت،و اجساد اسکلت و خونه های هابیت هام توی کرمان و یکی از شهرهای افغانستان خیلی وقت پیش کشف شده،این جنگی که به تصویر کشید که به اسمه خودشون تموم کردن،تو یسری کتابا بوده توی اسکاتلند که ازونا فیلم و ساختن وتغییرات دادن،اون جنگ حدود چند هزار سال پیش تو یه شهری به فرس اتفاق افتاده که همه دنیا که از نژاد اریایی بود باهم متحد شدن بر علیه اهریمن و الف ها یا همون نخستینا که اّلف صداشون میکردن که از قوم آگارتا ها هستن که به کمک انسانها اومدن،،همش واقعیته و توی ایران اتفاق افتاده،برین تحقیق کنید.

 19. علیرضا گفت:

  خیلی عالی و جالب بود. ممنون.

 20. حسین گلزاری گفت:

  بسیار عالی بود. سپاسگزارم

 21. علی فردی گفت:

  متن خوبی بود ولی ای کاش ژرفتر و دقیقتر ترجمه میشد

 22. Beta گفت:

  دوست عزیز اصل کتاب ها تو سایت archive شاید پیدا بشه … شاید … شایدم تحریفش باشه ولی خوب یه سر بزن …. تو گوگل سرچ کنی archive اولین سایت ، یه منبع خیلی بزرگ از همه چیزه … امیدوارم کمکتون کرده باشم 🙂

 23. ebi گفت:

  گیر اوردن اصل کتاب ها

 24. ابی گفت:

  تقربا نمیدونم چکار کنم نیاز ب کمک دارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *