اردوی استارتاپ ویکند قزوین ۹۶ از امروز شروع میشود

اردوی استارتاپ

استارتاپ ویکند ها ، محل مناسبی برای عرضه ایده های نوآورانه و فناورانه است . از این رو هرماهه در شهر های مختلف ایران این رویداد های مهم در حال برگزاری هستند . از امروز نیز ، استارتاپ ویکند قزوین شروع کار خود را دارد . درادامه با اینفو همراه باشید .

استارتاپ ویکند چیست ؟

سه روز آخر هفته اگرچه برای تعطیلات واستراحت برای مردم عادی است اما کارآفرینان مشتاق درصدد راه اندازی ایده های عملی می باشند. در این برنامه شرکت‌کنندگان پرانگیزه‌ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارت‌آپ، بازاریاب‌ها و طراحان گرافیک گرد هم می‌آیند تا طی ۵۴ ساعت ایده‌هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و هر گروه ایده‌ای را اجرا کند. تیم های کارآفرینی روی توسعه و اجرایی کردن طرح و ایده خود کار میکنند در این بین تیم ها سعی دارند تا با اعتبار بخشی به ایده های خود، در داوری روز آخر حداکثر امتیاز را به خود جلب کنند. سپس در پایان برنامه تیم ها طرح های نهایی و یا محصولات نهایی خود را ارائه داده و با انتخاب تیم برتر رویداد به پایان میرسد.

استارتاپ ویکند ۹۶ قزوین نیز با همین رویکرد برگزار میگردد . اگر شما هم دوست دارید تا تجربه تیمی خود را بالا ببرید و یا ایده ناب برای تجاری سازی دارید ، این اردو ۵۴ ساعته را ازدست ندهید . 

ثبت نام در استارتاپ ویکند قزوین

در طی برگزاری رویداد ، گزارش لحظه به لحظه از استارتاپ ویکند از طریق رسانه ایتی زیرون به اطلاع شما کاربران عزیز خواهد رسید . منتظر اخبار بعدی رویداد باشید .

منبع : استارتاپ ویکند قزوین

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *