اپلیکیشن رسمی Dribbble، بزرگترین جامعهٔ طراحان جهان عرضه شد

پس از سال ها انتظار برای عرضهٔ نسخهٔ رسمی اپلیکیشن دریبل یا همان Dribbble که یک سایت بسیار پربازدید و مشهور برای طراحان سایت و رابط کاربری و اپلیکیشن و فونت و… در جهان است، بالاخره نسخهٔ iOS اپلیکیشن Dribbble ساعاتی پیش ارائه شد.

این اپلیکیشن و همین طور استفاده از خدمات پایهٔ سایت دریبل برای همگان رایگان است. البته عضو شدن به نحوی که امکان آپلود تصاویر برایتان فراهم باشد تنها با دریافت دعوتنامه امکان‌پذیر است. تعدادی هنرمند ایرانی هم در این سایت حاضر هستند. کاربران پیشین به انتخاب دریبل هر چند وقت یک بار دعوتنامه‌هایی دریافت می‌کنند که می‌توانند آنها را در اختیار هر کسی که فکر می‌کنند می‌تواند عضو مفیدی برای این جامعهٔ طراحان باشد بگذارند.

با وجود اینکه سایت دریبل ریسپانسیو است و از این بابت مشکلی در آپلود و مرور آثار دیگران در مرورگرهای موبایل و تبلت وجود ندارد، اما به هر حال سرعت، کارایی و سهولت استفاده مسلما در یک اپلیکیشن بهبود می‌یابد. در این اپ می‌توان از Double tap و Pull to refresh نیز بهره برد.

با وجود تعداد بسیار زیاد کامنتهای کاربران در زیر پست اعلام عرضهٔ این اپلیکیشن که خواستار نسخهٔ اندرویدی دریبل بودند، هنوز زمان مشخصی برای ارائهٔ این نسخه مشخص و اعلام نشده است. تا آن زمان کاربران اندرویدی باید از طریق مرورگرهای موبایل و یا تبلت خود به آپلود و یا مشاهدهٔ پروژه‌های خلاقان جهان بپردازند.

پیش‌تر در اینفو کمی راجع به دریبل نوشته بودیم و تفاوت‌هایش با بیهنس دیگر شبکهٔ جهانی طراحان که متعلق به ادوبی است را بررسی کردیم. از طریق لینک پایین این متن را بخوانید و همچنین تعدادی قابل توجهی فایل‌های آماده مانند آیکن، ماک‌آپ، پوسته و… را که کار دست طراحان دریبلی‌ست به رایگان دانلود کنید:

حالا اگر کاربر iOS هستید از این لینک بروید و این اپلیکیشن را دانلود کنید و حتی اگر عضو نیستید و یا دعوتنامه ندارید، از پروژه‌های برجسته‌ترین طراحان جهان دیدن کرده و الهام بگیرید:

دانلود اپلیکیشن دریبل از اپ‌استور

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *