باید ها و نبایدهای فنگ شویی : ۱۰ نکته لازم در فنگ شویی

فنگ شویی

فنگ شویی

همه ما در زندگی به دنبال جذب انرژی مثبت و افزایش حال خوب هستیم. در این مقاله ما با توجه به بایدها و نبایدهای فنگ شویی برای به جریان انداختن انرژی مثبت، مواردی را عنوان می کنیم که به شما کمک می کند تا این انرژی مثبت لازم را جذب کرده و انرژی های منفی را از خود دور کنید.

رعایت برخی اصول برای گسترش انرژی، لازم به نظر می رسد. از فاکتورهای مهمی که مانع گسترش انرژی مثبت و افزایش انرژی منفی در فنگ شویی می شوند نباید غافل شد. پس می توان گفت انجام ندادن نبایدهای فنگ شویی در کنار انجام بایدهاست که انرژی لازم را جذب می کند.

اگر دوست دارید بهترین آثار و بیشترین انرژی را از محیط دریافت کنید در ادامه این مقاله، با ما همراه باشید.

باید ها و نباید های فنگ شویی

در جامعه شناسی بایدها و نباید هایی تعریف شده است (که به آنها هنجار و ناهنجاری گفته می شود) و این امر باعث پابرجا ماندن جامعه است. زندگی ما نیز پر از باید ها و نباید هایی است که به ما کمک کرده تا ادامه حیات، برای ما ممکن شود. در فنگ شویی نیز باید ها و نباید هایی تعریف شده که به رشد انرژی مناسب در محل کار و یا محیط خانه شما کمک می کند. در ادامه لیستی از این باید ها و نباید ها را تعریف می کنیم.

#: خلاقیت

انسان های خلاق در جامعه می توانند لذت بیشتری از موقعیت ها ببرند. در این بخش به شما پیشنهاد می شود که برای خود خلاقیت بیشتری ایجاد کنید و از حاشیه امن خود خارج شده و موارد جدیدی را تجربه کنید که معقول به نظر می رسند. در همین راستا می توان گفت که علم فنگ شویی بدون خلاقیت معنایی ندارد. فنگ شویی یعنی خلاقیت و به کار بستن نوآوری در سبک زندگی (مخصوصا برای جذب انرژی های مثبت). پس در اجرای اصول فنگ شویی، ذهن خلاق خود را به کار ببندید.

جالب است بدانید تمرین مداوم خلاقیت در اجرای فنگ شویی باعث می شود خلاقیت شما شکفته شود. پس به نوعی می توان گفت توجه به فنگ شویی، شما را خلاق تر از قبل می کند.در این راستا بخشی هم در محیط منزل و کار به نام بخش خلاقیت وجود دارد که می توانید انرژی این بخش را برای خود فعال کنید .

۲: صبور باشید

فنگ شویی به شما پیشنهاد می کند که در تمامی زمینه ها تحمل داشته باشید و صبر را پیشه راه و مسیر خود کنید. برای لحظه ای فکر کنید صبری وجود نداشت. باغبانی که باید فرایند های متفاوت کشاورزی را دنبال کند تا به محصول خود دست یابد، هیچ کدام را انجام نمی داد. نمی توانست نتیجه دسترنج خود را ببیند. یا مادری که با صبوری از نوزاد خود مراقبت می کند و صبر را پیشه می کند تا این نوزاد به جوانی رعنا و برومند تبدیل شود، این تلاش را کنار می گذاشت. داشتن همه این موارد و بدست آوردن نتایج مطلوب به لطف صبر امکان پذیر است.

پس با توجه به فنگ شویی ، کم تحمل نباشید. خود را در جامعه انسان های صبور قرار دهید. یادتان باشد نتایج بعضی اقدامات، در بلند مدت قابل مشاهده است.پس به رعایت مداوم باید ها و نبایدهای فنگ شویی که در این مقاله اشاره می شود، ادامه دهید.

به قول بورس بازها: به فاکتور سود آتی توجه کنید .

۳: افراط‌گر نباشید

توجه بیش از حد به هر چیزی مانع رشد و پیشرفت در آن می شود. به این کار افراط می گویند. شاید شنیده باشید که بزرگتر ها و انسان های با تجربه به شما می گویند؛ اینقدر مته لای خشخاش نذار. این جمله عین نکته ای است که ما می خواهیم به آن اشاره کنیم. توجه به فنگ شویی نباید همه ابعاد زندگی فردی و اجتماعی شما را تحت تاثیر قرار دهد. اجرای بایدها و نبایدهای فنگ شویی در حد اعتدال و در حالتی که بتواند فرکانس مثبت و حال خوب را برای ما ایجاد کند تا در مسیر درست و جذب هر آنچه می خواهید بدست آورید، قرار گیرد. بنابراین این قسمت را با این جمله له تمام میرسانیم که «مته به خشخاش نزنید.»

۴: تفریط را کنار بگذارید

بر خلاف افراط تفریط است. تفریط کردن و کم در نظر گرفتن اصول فنگ شویی مثل بی توجهی به تعادل و نظم در آثار فنگ شویی است. فنگ شویی سالهای زیادی است که اهمیت خود را حتی در جوامع علمی به اثبات رسانده است. پس علم فنگ شویی را دست کم نگیرید. حواستان باشد با توجه به دو مورد افراط و تفریط، تعادل را در توجه به فنگ شویی رعایت کنید.اولین اصل فنگ شویی یین و یانگ را برقرار کنید.

۵: به نتیجه علم فنگ شویی بیاندیشید

همیشه در تمامی اصول برنامه ریزی به ما گفته اند که باید به نتیجه برنامه خود توجه داشته باشید و بعد به انجام فعالیت اقدام کنید. حتی جمله مشهوری است که می گویند به عاقبت کارت فکر کن. فنگ شویی نیز از این قاعده مستثنی نیست. توجه به نتیجه فنگ شویی و تصور ذهنی پیدا کردن از آن، در به ثمر رسیدنش تاثیر بسزایی خواهد داشت. می توانید از فنگ شویی شخصی و محاسبه عدد کوا برای زودتر و بهتر به نتیجه رسیدن، استفاده کرد. اگر توجه خود را به فنگ شویی خارج از افراط و تفریط معطوف کرده باشید، انرژی ها را سریع تر از چیزی که فکرش را می کنید فعال می کنید.

۶: بی نظمی، در علم فنگ شویی مخرب است

انسان های بی نظم غالبا از جامعه ترد می شوند. نظم کمک می کند کار ها با سرعت بیشتر و بالاتری انجام شود. نتایج کار را بهینه تر کرده و در بهبود نتایج کمک می کند. اگر می خواهید که نظر فنگ شویی را در انجام فعالیت های فنگ شویی بدانید، توصیه اصلی فنگ شویی بر نظم استوار است. در علم فنگ شویی، بی نظمی را کنار بگذارید، بی نظمی، تعادل را از بین می برد و فرهنگ مثبت اندیشی را به منفی گرایی تغییر خواهد داد.

۷: توجه به خودتان، نه دیگران

اصول فنگ شویی خانه و محل کار شما، طبق نیازسنجی و ادراک شما پیاده شده است و دلیلی ندارد در همه جا جواب دهند. پس اگر می خواهید که فنگ شویی نتایج بهتری را برای شما رقم بزند باید همه چیز را بر مبنای اصول زندگی خودتان انجام دهید نه شخص دیگر. پس فنگ شویی خودتان را داشته باشید. برای انجام این کار پیشنهاد می کنیم از بخش منو های سایت گزنه عدد کوا را انتخاب کنید و پیشنهادات دقیق مربوط به خود را دریافت کنید نه پیشنهادات عمومی.

نکته بسیار مهمی که این روزها کمتر به آن توجه می شود نیاز نیست به روند زندگی دیگران توجه کنید! به اصول فنگ شویی خودتان توجه داشته باشید و به زندگی خودتان اهمیت دهید. چشم و هم چشمی می تواند زندگی شما را به تباهی کشیده و از نظر فنگ شویی نیز این عمل باعث جذب انرژی های منفی بسیار زیادی می شود.

۸: پرهیز از معجزه گرایی

بعضی از افراد هستند که از فنگ شویی انتظار معجزه دارند. علم فنگ شویی معجزه نمی کند. برای نتیجه گرفتن از فنگ شویی نیاز به صبر و حوصله است. زمانی که شما تغییر یا جابجایی را به صورت اصولی و دقیق انجام می دهید انرژی ها باید مسیر و راه خود را پیدا کنند تا به نتیجه برسند. پس برای تغییر نتایج ضمن رعایت اصول فنگ شویی، صبور باشید.

۹: مثبت اندیش باشید نه منفی

در علم فنگ شویی باید ذهن شما هم فنگ شویی شود به این نکته توجه کنید زمانی که شما همچنان به انرژی منفی و نشدن ها بیاندیشید. زمانی که ذهن خود را پاکسازی نکنید نه علم فنگ شویی و نه هیچ تکنیک دیگری به شما کمک نخواهد کرد. (در همین راستا ما مقاله ای تحت عنوان فنگ شویی ذهن را در سایت قرار داده ایم که پیشنهاد می کنیم اگر به این موضوع علاقه مند هستید آن را مطالعه کنید.)

توجه به ترس ها و نگرانی ها در جذب انرژی های منفی موثر است. از شر ترس ها و نگرانی هایتان خلاص شوید. شما می توانید فهرستی از ترس ها و نگرانی هایتان را بر روی یک کاغذ بنویسید. توجه داشته باشید در برطرف کردن آنها تلاش کنید. زیرا این نگرانی ها باعث راکد شدن و عدم پیشرفت شما در زندگی می شود. اگر خانه تان لبریز از خاطرات ناراحت کننده است، در حدی که به شما اجازه هیچ کاری نمی دهد و بی انگیزه هستید به فکر جابجایی و نقل مکان به خانه جدید دیگری باشید یا از متدهای پاکسازی که در مقاله پاکسازی در فنگ شویی به آن اشاره شده است استفاده کنید..

ابتدا به اصول اولیه علم فنگ شویی و تعادل در زندگی توجه کنید تا انرژی های مثبت را بیشتر و بهتر برای خود فعال نمایید. از نتایج رعایت این نکات می توان به موارد زیر اشاره کرد

شادی
سلامتی
موفقیت
ثروت و برکت بیشتر

۱۰: دور کردن وسایل کهنه و قدیمی از خانه

چه کسی واقعا دوست دارد که در بین وسایل کهنه و قدیمی زندگی کند. آیا تا کنون لذت خرید یک وسیله نو را تجربه کرده اید. به همین دلیل است که ما در فنگ شویی به شما پیشنهاد می کنیم از شر وسایل خراب و شکسته قدیمی رهایی پیدا کنید. توجه داشته باشید که اصل فنگ شویی با اسراف نیز مشکل دارد. اما وسایل کهنه مواردی هستند که باید از خود دور کنید. وسایل کهنه و اضافی انرژی منفی تولید می کند آنها را از محیط زندگی خود دور کنید تا جا برای انرژی های جدید مهیا شود.

منبع:

فنگ شویی ایران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *