برنامه ۳۰ روزه برای پولدار شدن ۹

پولدار شویم

پولدار شویم

برنامه روز نهم

?امیال و آرزوهای شما کلید سیر تکامل معنوی شما هستند!

?تمایلات شما راهی برای پیشرفت روان شناختی شما به عنوان یک انسان هستند. اگر تمایلات خود دنبال کنید و از خودتان علت واقعی چیزهایی را که میخواهید داشته باشید بپرسید، در مییابید که تمایلاتتان همیشه شما را به رسیدن به حالات هیجانی و عاطفی خاصی سوق میدهند.

?برای مثال فرض کنید که هم اکنون شما آرزوی رفاه میکنید. ولی رفاه چه چیزی را برای شما به ارمغان خواهد آورد؟ آیا واقعاً هزاران اسکناس صد دلاری را که در گوشهای ذخیره شده اند میخواهید، و آن را نشانه ی واقعی ثروتتان میپندارید؟ یا اینکه واقعاً آرزو دارید که آن حسی را که وقتی پول کافی به شما میرسد، داشته باشید.

?پاسخ روشنی است. شما واقعاً خود پول را نمیخواهید که خرده کاغذ رنگ شدهای بیش نیست و باید از دسترس دیگران محافت شود.

?آنچه که شما میخواهید آزادی، عدم وابستگی، توانایی شریک شدن، حل کردن مشکلات، و شفا یافتن خود و دیگران است. در نهایت، میخواهید خوشحال باشید. تمامی این ها، احساسات هستند نه چیزهایی که باید بدستشان بیاورید. همچنین حالات عاطفی و هیجانی هستند که شما آرزوی آن ها را میکنید. ولی چرا آرزو میکنید این احساسات را داشته باشید؟ زیرا این احساسات بعد تکاملات روانشناختی شما به عنوان یک انسان هستند. شما میخواهید بیشتر به دیگران ببخشید، بیشتر داشته باشید و بیشتر تجربه کنید. پس باید به تمایلات خود به عنوان احساسات و هیجانات مثبت و مکمل رشد و ترقی نگاه کنید.

?متأسفانه ما اغلب شرطی میشویم که به خاطر طمع و زیاده خواهی احساس گناه کنیم. بسیاری از مردم معتقدند که تناقض واضحی بین خواستن و تمایل به داشتن همه چیز و احساس همدردی با بدبختی و گرفتاری افرادی که پول کمی دارند، وجود دارد. ما به این باور سوق داده شده ایم که این خصلتی شیطانی است که بخواهیم در دنیایی که فقر آن را فرا گرفته پولدار باشیم.

?این نگرش، حقیقت مهم گوهر انسانیت را از قلم انداخته است. تکامل یک تجربه ی شخصی است، و هر فردی باید بیاموزد که چطور بتواند انرژی زندگی را بیش از حدی که هر کسی آرزو دارد از خود بروز دهد. ما حتی اگر توسط «واقعیت» دنیا که بر پایه ی مصیبت و بدبختی است فنا شویم، باز هم نمیتوانیم به دیگران کمک کنیم.

?همدردی به این معنا نیست که شما باید به اندازه ی بقیه انسان ها غمگین یا فقیر باشید. همدردی واقعی به این معناست که شما باید تمام قدرت شخصی، انرژی امیدبخش، و ثروت خودتان را در جهت از بین بردن موقعیت ها و شرایطی که در دنیا به نظرتان نامطلوب اند، به کار گیرید. ولی تنها زمانی که فردی ادعای مالکیت قدرتی عالی را میکند، تجربه های فیزیکی منفی کاهش مییابند.

?هم اکنون ۵ دقیقه فرصت دارید تا حقیقت جملات زیر را درک کنید:

?من آروزی رسیدن به قدرت، آزادی، انرژی و ثروت را دارم. و تمام این ها را برای خودم و هر موجود دیگری در این سیاره آرزو میکنم.

?از تمام قدرت شخصی ام استفاده خواهم کرد تا به ارتقای شرایط کره زمین به سطح رضایت بخش تری کمک کنم. تمایلات و خواسته های من احساساتی مثبت و مکمل رشد و ترقی هستند.

?اقدام کنید :

?تکلیف امروز شما برطرف کردن احساس گناه است. سپاس گذار و قدردان باشید. چرا که شما در موقعیتی قرار دارید که میتوانید ثروت را به سمت خودتان جذب کنید و متعهد شوید که قدرت و ثروت خود را در جهت کمک به تغییر شرایط ناراحت کننده جهان به کار گیرید.

?«هیچ کس نباید آرزو و تمایلات خود را فراموش کند. زیرا آنها انگیزه هایی قوی برای خلاقیت، عشق و عمر طولانی هستند ».

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *