بعد پنجم سطح نور

سیاهچاله‌های پنج بعدی


بعد پنجم در میان ابعاد بالاتر، پایین ترین بعد نورخالص وعشق بی قید وشرط وانرژی مبدا است پیش از آنکه به قلمروهای محدودیت و دوگانگی وارد شود.

این بعد، فراتر از زمان خطی است یعنی در آن خطوط زمانی مختلف، قابل دسترس می باشند. زندگی فیزیکی در این سطح، همچنان امکان پذیر است، هرچند که بدن، سبک تر بوده و ساختار سلولی متفاوتی دارد. هرگاه بدن فیزیکی به طور کامل به این ساختار برسد، دیگر دردی وجود ندارد. دیگرترسی وجود ندارد .

اینجا سطح عشق بی قید و شرط و فراوانی است که ظهور فیزیکی پیدا می کند.

�خود برتر� به طورکامل وارد بدن فیزیکی شده و سُکان را به دست می گیرد. این موضوع با دریافت پیام از خود برتر خیلی فرق می کند. ورود خویشتن برتر به بدن فیزیکی، احساسی بسیار نیرومند است. جریانی شدید از انرژی عشق بی قید و شرط است. همه چیز آسان و سبک احساس می شود. خود برترپیش از آنکه بتواند به طور کامل در بدن جای بگیرد، می باید شفای تمام بدنها ( ذهنی، عاطفی و فیزیکی) به طورکامل صورت گرفته باشد. خود برتر می آید و می رود تا زمانی که بتواند به طور دائم مستقر شود. شما خواهید دانست چه زمانی خود برترتان با شما آمیخته شده، وقتی هیچ پرسشی در باره جریان کائنات ندارید و خود را با اطمینان به این سفر می سپارید. بنابراین دیگر نیازی به دخالت و کنترل آن وجود ندارد.
‌‌
در بعد پنجم همه کارها بر اساس عشق است. این، سطح یگانگی است. جایی است که با هرکس و هرچیز دراطرافمان مرتبط هستیم. از جمله با مبدا مقدس انرژی. در بعد پنجم در آگاهی واحد بسر می بریم. به یاد می آوریم حقیقتا که هستیم و از روح ابدی آگاه می شویم.

به ظهوررساندن، آسان می شود و زندگی رویایی مان به واقعیت بدل می شود. در بعد پنجم همه چیز بدون سختی بدست می آید، زیرا دریافته ایم که انرژی کیهانی همیشه در جریان است و ما را هدایت می کند. هیچ محدودیتی نیست. ما در آزادی کامل و اطمینان بسر می بریم.

زندگی کردن در بعد پنجم، زندگی از طریق قلب است. ما با قلب هایمان ارتباط برقرار می کنیم و می توانیم بلافاصله این ارتباط را حس کنیم. در بعد پنجم ، میل جنسی تغییر می یابد زیرا ما به توازن میان انرژی مردانه و زنانه دست یافته ایم. ما انرژی هر دو جنس را داریم. می توان انرژی های جنسی را بدون برقراری تماس فیزیکی هم تجربه کرد. دیگر ارتباط جنسی براساس نیاز و شهوت نیست، بلکه نوعی اشتراک میان دو انسان کامل است که ارتعاش انرژی آنها در یک سطح صورت می گیرد.

علاوه بر آن، انرژی سومی هم در این تجربه دخالت می کند، انرژی الهی که در توازنی تمام و کمال، سکس را به یک تثلیث مقدس تبدیل می کند.

هنگامی که شخص، فرکانس خود را تا سطح بعد پنجم بالا می برد، دیگر بازگشت به ابعاد پایین تر ممکن نیست، مگر آنکه روح، آن را آگاهانه انتخاب کند. این کاری است که بسیاری از افراد ستاره ای و فرشتگان برای کمک به عروج انسانها انجام داده اند. افراد بعد پنجم ازفرکانس های بعد سوم در امان اند زیرا دیگر با آن هم طنین نیستند. آنها دیگر تیرگی ها را جذب نکرده و منحصرا در نور بسر می برند. دوگانگی و زمان خطی از بین می روند و آنچه بر جای می ماند، زندگی در�اکنون� است. تمام تجربه ها با سپاسگزاری همراه است زیرا روح می داند که همه چیز دارای هدف و برای رشد و افزایش آگاهی است.

دیدار با اساتید معنوی و فرشتگان آسان شده و به تجربه ای روزمره بدل می شود. اطلاعات به طور مستقیم از روح دریافت می شوند. تله پاتی و… براحتی امکان پذیر می شود. بعد پنجم ، بعد اعتماد عمیق و آگاهی درونی از این موضوع است که همه چیز به عالی ترین شکل رخ می دهد. در این سطح، ما یاد گرفته ایم با جریان (کائنات) به پیش برویم و اجازه دهیم مبدا به واسطه ما معجزه بیافریند.

در بعد پنجم نیازی به اثبات حقانیت نیست زیرا دیگر ایگو( نفس) وجود ندارد. نفس ما به روح آزاد ارتقا یافته و همگام با جسم و روح ما کار می کند. در بعد پنجم ، ما هیچ چیزی را از سوی افرادی که هنوز به این سطح نرسیده اند، به خود نمی گیریم. ما می دانیم آنها در کجای این سفر قرار دارند و آنها را قضاوت و سرزنش نمی کنیم بلکه بی قید و شرط به آنها عشق می ورزیم، زیرا می دانیم آنها بخشی از کل هستند. ما می دانیم هیچ خطری وجود ندارد. می دانیم نور ما بسیار درخشان است و خودبخود تاریکی را جذب می کند.

ما برطبق قوانین جهانی انرژی زندگی کرده و می دانیم آنچه را به آن می اندیشیم، خلق می کنیم. هیچ گونه قانون بشری وجود ندارد زیرا افراد به جریان انرژی که آنها را به پیش برده و هدایت می کند، اطمینان کامل دارند. دیگر نیازی به دارایی و مقام اجتماعی نیست زیرا دیگر رقابت و مقایسه ای در کارنیست. همه چیز مشترک می شود. ما خودمان را دوست داریم و به عنوان بخشی از کل، قدردان خود هستیم. می دانیم نیازهای ما همیشه برآورده میشود.

هرگاه پیوسته در بعد پنجم زندگی کنیم، به وضعیت  روشن شدگی  رسیده ایم. جای شگفتی نیست که به آن بهشت روی زمین گفته اند.
آگاه باشید از بارش انرژی های بسیار خاصی که از شب گذشته اغاز شده اگر احیانا درد هایی در سر ، و یا دردهای عضلانی در کتف و گردن و بدن دارید شما بیمار نشده اید
شما در حال بیرون ریزی هستید. هر انچه از انسداد درون بدن های فیزیکی و هولوگرام انرژی شماست.
هر آن چه انسداد در کسی هست محصول عملکرد شخصی خودش نحوه ی فکر کردن، احساس کردن غذا خوردن و محصول کارماهای خودش است. استراحت بیشتر، نوشیدن بیشتر آب، تغذیه ی با میوه و گیاهان تازه و ..

اگاه بودن از زمان حال و تنفس و مراقبه

و… و پاکسازی کارماها به هر نحوی را مد نظر داشته باشیم. هم چنین شستشوی بدن با اب نمک، قطع لینک ها را فراموش نکنید.

به یاد داشته باشید به هیچ نحوی وارد بحث و جدل با کسی نشوید جدل و بحث از راه های انرژی خوار هاست.

روی خلق کردن انچه باید باشد متمرکز باشید در شادی و لذت باشید لذت های کوچک رو کوچک نشمرید لذت نفس کشیدن در بعد پنج را می توانید بارها در طول روز و اگاهانه تجربه کنید.

انرژی شما به جایی متمرکز می شود که فکر شما انجاست پس روی انچه که باید باشد متمرکز باشید و نه انچه که نمی خواهید باشد و نه انچه که هم اکنون هست و می بینید.

تمرکز انرژی و فکر روی هر چیزی آن را رشد می دهد پس مواظب باشید چه چیزی را رشد می دهید

عشق و نور جاری باشد تا ابدالاباد برای همه کسانی که انتخاب می کنند در نور بایستند.

 

 

من زندگی جاری را از زندگی معنوی جدا نمی دانم. آنها یکی هستند، از همدیگر جدایی ناپذیرند. جدا ساختن این دو زندگی از هم دو نیمه کردن بشریت است. زندگی یک وحدت است، وحدتی نظام یافته و جدایی ناپذیر. هیچ چیزی برتر و هیچ چیزی پست تر نیست. هیچ سلسله مراتبی وجود ندارد. همه چیز برابر است. همه چیز در یک سطح قرار دارد. پس هیچ چیزی را نباید کوبید و هیچ چیزی را نباید طرد کرد. البته همه چیز باید دگرگون شود اما از راه عشق و شادمانی و از راه خوشی و لذت. اگر بتوانی رقص را به زندگی خود وارد کنی، اگر هر لحظه از زندگی ات بتواند یک ترانه شود، اگر بتواند تجربه ای آهنگین شود، آنگاه خدا ناگزیر در تو حضور می یابد.
اشو

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *