تسلا برای کامیون های برقی خود ایستگاه های شارژ میسازد

 

tesla-truck-3

شرکت خودروسازی تسلا در حال همکاری با چند شرکت است تا ایستگاه‌های “شارژ در محل” را برای کامیون‌های تمام برقی و الکتریکی خود راه اندازی کند.

تسلا هم اکنون برنامه دارد تا با همکاری چندین شرکت بزرگ که سفارش‌های زیادی از “کامیون‌های تمام برقی و الکتریکی” این شرکت داشته‌اند، ایستگاه‌های شارژ در محل را راه‌اندازی کند تا این کامیون‌ها که سال بعد عرضه خواهند شد، در این ایستگاه‌ها شارژ شوند.

جزئیات این مشارکت هنوز مشخص نشده است. ولی گزارشات حاکی از آن است که این همکاری شامل “طراحی” و “مهندسی” توسط شرکت تسلا است.

1488217605-Tesla,-Inc.-(TSLA)-Charging-Station

سخنگوی تسلا اعلام کرد که این شرکت در حال همکاری با مشتریان بزرگ خود برای ساخت این ایستگاه‌ها است اما هیچ‌گونه جزئیاتی از این همکاری فاش نکرد.

براساس گزارشات منتشر شده، تجهیزات این شارژرها پیش از ورود وسائل نقلیه، عرضه خواهند شد. این شارژرها ابتدا درمحدوده پایانه‌ها قابل استفاده خواهند بود. البته شرکت‌های همکار در این پروژه این اختیار را خواهند داشت تا در نهایت این تجهیزات و امکانات را در اختیار شرکت‌های دیگر نیز قرار دهند.

شبکه گسترده ایستگاه‌های “سوپر شارژر” تسلا برای کامیون‌های خیلی بزرگ مانند کامیون‌های ۱۸ چرخ طراحی نشده است. اما این شرکت بزرگترین ایستگاه شارژر خودروهای برقی خود را، سال گذشته هنگام رونمایی از “کامیون‌های برقی” به نمایش گذاشت.

همچنین تسلامگا شارژرهایی” که در عرض ۳۰ دقیقه کامیون را شارژ می‌کنند در این مراسم به نمایش گذاشت.

فراموش نکنید که ما را دنبال کنید در  padenasite  کانال تلگرامی پادناسایت

سایت خبر تکنولوژی اینفو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید