تماشا کنید: تریلر جدیدی از نسخه نینتندو سوئیچ بازی L.A. Noire منتشر شد

بازی L.A. Noire

سازندگان بازی L.A. Noire به تازگی دست به انتشار تریلر جدیدی از این عنوان زده‌اند که به صورت اختصاصی برای کنسول‌های نسل هشتمی، مخصوصا نینتندو سوئیچ بازسازی شده است.

احتمالا در جریان هستید که راک‌استار گیمز در حال تدارک و آماده‌سازی نسخه نسل هشتمی و بازسازی شده بازی L.A. Noire است و برای کنسول‌های این نسل، به خصوص کنسول هیبریدی و تازه وارد نینتندو سوئیچ تمهیدات به خصوصی را در نظر گرفته است.

خبر معرفی بازی L.A. Noire برای کنسول سوئیچ، طرفداران این کنسول را بسیار شاد و خوشحال کرد و آن‌ها را به این امیدوار کرد که بالاخره یکی از بازی‌های AAA درست و حسابی را با سوئیچ تجربه خواهند کرد. البته سازندگان نیز با انتشار چندین تریلر نشان دادند که قصد ناامید کردن دارندگان نینتندو سوئیچ را ندارند.

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

بنا به گفته راک‌استار، نسخه سوئیچ بازی L.A. Noire تمامی بسته‌های توسعه دهنده، الحاقی و به روزرسانی‌های موجود را خواهد داشت و مانند نسخه‌های کنسولی دیگر از گرافیک بهبود یافته بهره خواهد برد. همچنین L.A. Noire از تمامی قابلیت‌های ویژه سوئیچ مانند پشتیبانی از صفحه لمسی و تشخیص کنترلر‌های حرکتی Joy-Con استفاده خواهد کرد. لازم به ذکر است که این بازی در تاریخ بیست و سوم آبان ماه (چهاردهم نوامبر) برای پلتفرم‌های نسل هشتمی منتشر خواهد شد.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *