حیات فرازمینی

نظریه ای جدید در مورد حیات فرازمینی وجود دارد که می تواند درک ما از آنچه به عنوان حیات در خارج از زمین می شناسیم را بطور کل تغییر دهد. تقریبا اکثر دانشمندانی که به حیات فرازمینی باور دارند معتقدند در میلیاردها سیاره ای که تنها در کهکشان راه شیری قرار دارند احتمال حیات بسیار محتمل است. اما پارادکس یا تناقضی که در این زمینه بوجود می آید اینست که اگر واقعا چنین است پس کجا هستند؟ چرا ما تا کنون حداقل در همین تاریخ معاصرمان که صاحب تکنولوژی نیز می باشیم آن ها را ندیده ایم؟
این درست که ما هنوز قادر به سفرهای بین سیاره و بازدید از سیارات نیستیم و قدم بزرگی در راستای یافتن آن ها برنداشته ایم اما چرا آن ها سر و کله شان پیدا نشده است؟ به عقیده برخی از دانشمندان و بقول معروف چشم ها را باید شست و جور دیگری باید دید. ما باید نوع نگاهمان به این قضیه را تغییر دهیم و به این احتمال فکر کنیم که اگر تمدن هایی فرازمینی وجود داشته باشند حداقل اکثریت آن ها باید هزاران شاید میلیون ها سال از ما از لحاظ تکنولوژی و آگاهی جلوتر باشند و اگر چنین باشد آن ها در مرحله ای از پیشرفت هستند که از حالت ماده عبور نموده اند و بطور کامل خودشان را در اشکال دیگری متجلی ساخته اند،
اشکالی که برای ما انسان ها غیر قابل درک و تصور می باشند. بطوریکه بعنوان مثال نتوان در بین آن ها و قوانین فیزیک تمایزی قائل شد. این یعنی حیات فرازمینی ممکن است بسادگی خودشان را در فضا-زمان ناپدید سازند. در سطوح کوانتومی کاملا امکان پذیر است که یک موجود هوشمند بتواند خودش را در داخل فوتون منتقل نماید. چه روشی بهتر برای بقا که یک موجود بتواند جسم فیزیکی خودش را به نور تبدیل کند و در هر نقطه ای از کیهان در هر لحظه ای باشد. از این رو اگر چنین باشد در حال حاضر با تکنولوژی که در دسترس ماست یافتن انها غیرممکن است.

مطالب مرتبط

۳ دیدگاه‌

 1. farzad00253 گفت:

  در رابطه باموارد زیر چیزی شنیده اید؟
  دین سیک-اکنکار-استادن اک(استادان درونی)-ماهاتنا(استادحق درقیدحیاط)-اکیست ها-سوگماد-شهرآگام دس(شهری غیرفیزیکی)-آکاشیک-جهان های تحتانی-ربازارتارز(مشعلهدار اکتکار در جهان های تحتانی و۵۰۰سال سن دارد)-براهم فرمان روای جهان های تحتانی-طبقه اتری-کتاب تمرینات معنوی اک–و–پال تونیچل-هارولدکلمپ-کارلوس کاستاندا-فوبی کوانتز(استاد قرن۱۰ایران استاد اک)
  جلال الدین رومی(شاعر حکیم ایرانی درقرن۱۳اواگاهی معنوی وسیعی داشت واستاداکنکاربودارآثاراو معنوی وآوازنی)
  تمام مواردی که بالا گفتم در رابطه بامتافیزیک معنویت پرواز روح دارداگر درست شنیده باشم درایران طرفدارهای زیادی دارد(اتکار)-این مطالب چون مربوط به معنویت است اما درخیلی سایت های ایران این موارد را فرقه شیطان پرستی مینامند-در ایین انکار و دین سیک یکتاپرستی هست-
  ازتون مخواهم که در رابطه بامواردی که گفتم حتما مطالبی بگذاریین خییلی ممنون

  • مدیر گفت:

   با سلام
   در رابطه با مواردی که نوشتی مطالعه زیادی نداشتم فقط کتاب سفر روح از دکتر مایکل نیوتون رو چند سال پیش خوندم که خیلی هم تاثیر گذار و تکان دهنده بود ، در رابطه با متافیزیک هم یک بخش جدید در سایت اظافه کردیم که ویرایش بخشی از مطالب هنوز به اتمام نرسیده و به زودی این مطالب هم منتشر خواهند شد .

 2. H گفت:

  در مورد تولد دوباره یا زندگی دوباره مطلب بگذارید. قرآن تاکید جدی بر زندگی های دوباره دارد. اثبات تناسخ در قرآن را در گوگل سرچ کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *