پ پ

داستان خارق العاده بوریسکا – پسری کیهانی

پسری کیهانی

داستان بوریسکا، ماجرایی بسیار عجیب و بی سابقه است. او یک بچه عادی نیست.او از وقتی خیلی کوچک بود قابلیت های ذهنی و زبانی فوق العاده ای را داشت . در چهار ماهگی جملات کامل را می گفت . او در یک سالگی عناوین روزنامه ها را می خواند و وقتی دو ساله شد شروع به کشیدن تصاویر انتزاعی عجیبی نمود . در چهار سالگی در مورد کیهان بحث می کرد و علاقه زیادی به منظومه شمسی و کهکشان های دور نشان می داد .

اما آنچه که او را یک بچه غیر عادی و شگفت انگیز می کند اینها نیست بلکه او ادعا می کند که از زمین نبوده و متعلق به سیاره دیگری می باشد و عجیب اینکه گاهی مواقع شروع به صحبت کردن به زبانی عجیب و ناشناخته می کند . او در سال ۱۹۹۹ در شهر ولژسکی یک ناحیه صنعتی از توابع ولگوگراد روسیه متولد شد . پدر و مادر بوریسکا ، آدم های تحصیل کرده و مهربانی بوده و نگران بچه شان می باشند مخصوصا وقتی بزرگ شود چگونه بقیه با او رفتار خواهند نمود.وقتی در جمع مردم از سیارات صحبت می کند همه با لبخند به او نگاه می کنند و البته بسیاری به داستان او مشکوک هستند ، اما چگونه یک بچه در این سن و سال این دانش وسیع را در مورد فضا و سیارات و کیهان دارد ، واقعا یک راز است .

پسری کیهانی

بوریسکا داستان هایی از تمدن های باستانی می گوید که زمانی در زمین موجود بودند او حتی از آینده زمین و انسان صحبت می کند . او می گوید که در زمان های گذشته در مریخ زندگی کرده است . ان سیاره در زمانی بدلیل بلایای کیهانی آتمسفرش را از دست داده  است اما هنوز مردمانی در آنجا زندگی می کنند اما نه بر روی سطح مریخ بلکه در زیر آن شهرهایی زیر زمینی وجود دارد . او بخاطر می آورد که در زمانی یک جنگ هسته ای در مریخ در بین انسان ها درگرفت و همه چیز در آتش سوخت و فقط برخی زنده ماندند . انها پناهگاهایی ساخته و سلاح های جدیدی ساختند . همه چیز عوض شد و مریخی ها اکنون دی اکسید کربن تنفس می کنند . اگر آنها به زمین بیابند باید به کپسول های دی اکسید کربن مجهز باشند .

جالب اینجاست که بوریسکا می گوید مریخی ها فناناپذیر بوده و توانسته اند پیری را در سن ۳۵ سالگی متوقف نمایند . آنها بسیار قد بلند بوده ، از لحاظ تکنولوژی بسیار پیشرفته و می توانند سفر بین ستاره ای داشته باشند . به گفته او از بین رفتن تمدن باستانی مریخ همزمان با از بین رفتن تمدن لومری ها در زمین از بین رفت .چرا لومری ها از بین رفتند ؟ چون آنها نتوانستد خودشان را به لحاظ روحانی توسعه دهند و انسجام شان از بین رفت و نابود شدند . بوریسکا حتی نحوه ساخت سیستم پیشرانه فضاپیما را نیز تشریح می کند . او می گوید که در بین مریخی ها و مصر باستان ارتباط نزدیکی وجود داشته است .

بور یسکا پسری از مریخ

او می گوید که بسیاری از اسرار انسان زمین و کیهان در مجسمه های مصری نهفته است . او می گوید هرمی در مصر وجود دارد که هنوز کشف نشده است . او می گوید ، زمانیکه ابوالهول باز شود دنیا تغییر خواهد کرد و آن جایی نزدیک گوشش قرار دارد . او می گوید اگر خودمان را از لحاظ روحانی توسعه ندهیم سرنوشت لومریان را خواهیم داشت . او می گوید تنها بچه ای نیست که از خارج از فضا به زمین آمده است ، بچه های دیگری هستند و دارای قابلیت های ماورا طبیعی هستند . آنها به زمین آمده اند تا زمین را نجات دهند . اسمشان بچه های اندیگو است . او در سر کلاس آنقدر با معلم هایش بحث می کرد و می گفت اشتباه می کنند که او را به مدرسه بچه های نخبه در مسکو بردند .

اما آیا این ماجرا واقعی است؟

آیا او از سیاره دیگری آمده؟

و بسیاری سوالات دیگر، باعث شده محققان زیادی برای مطالعه مورد عجیب او به روسیه بروند.

2 پاسخ

  1. Sli گفت:

    کاش بیستر اطلاعات کسب می کردن

  2. .... گفت:

    خدا نجات تون بده
    نشستین دارین یه مشت دروغ و خیال پردازی و چرت و پرتی که با دیدن چند تا کارتون گفته گوش می دین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید