دو باندل xbox one s با عنوان Assassin’s Creed Origins رونمایی شد

 

microsoft-xbox-one-s-1024x651

اگر هنوز کنسول اکس باکس وان اس را تهیه نکرده اید، اکنون بهترین فرصت است زیرا به تازگی از دوباندل جدید این کنسول رونمایی شده است که هر دوی این باندل‌ها شامل عنوان محبوب و مورد انتظار Assassin’s Creed Origins بوده و هم زمان با انتشار این عنوان در ماه اکتبر عرضه می شوند.

شرکت مایکروسافت به تازگی از دو باندل جدید عنوان Assassin’s Creed Origins برای کنسول اکس باکس وان اس رونمایی کرده است. این باندل‌ها هم زمان با انتشار این عنوان در ماه اکتبر به بازار عرضه می شوند.

باندل اول حاوی اکس باکس وان اس با ظرفیت ۵۰۰ گیگابایت، کنترلر بی سیم  و کد دیجیتالی دانلود بازی Assassin’s Creed Origins است که با قیمت ۲۷۹ یورو/۲۲۹ پوند در تمامی فروشگاه‌های معتبر اکس باکس وان به غیر از کشور‌های آمریکا، چین، ژاپن، برزیل، شیلی کلمبیا و مکزیک در دسترس خواهد بود.

باندل دوم حاوی کنسول اکس باک وان اس با ظرفیت ۱ ترابایت به همراه کنترلر بی سیم و کد دیجیتالی دانلود عنوان Assassin’s Creed Origins و عنوان تیراندازی اول شخص محبوب شرکت یوبی سافت با نام  Tom Clancy’s Rainbow Six Siege است که با قیمت ۳۴۹ دلار/ ۳۴۹ یورو/۲۲۹ پوند در تمامی فروشگاه‌های معتبر اکس باکس وان به غیر از کشور‌های چین، کلمبیا، دانمارک، فنلاند، ژاپن، نروژ و سوئد در دسترس خواهد بود.

 

عنوان Assassin’s Creed Origins جدیدترین نسخه از فرانچایر محبوب Assassin’s Creed است که این بار بازیکنان در نقش شخصیت Bayek، ماجراهای وی را در مصر باستان دنبال می کنند. این عنوان در تاریخ ۲۷ اکتبر ۲۰۱۷(جمعه ۵ آبان ۱۳۹۶) برای کنسول های اکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه های شخصی در دسترس خواهد بود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *