رنگ های گرم در دکوراسیون زمستانی منزل

سرامیک‌ها‌

دکوراسیون

اگر دوست دارید برای فصل زمستان تغییر دکوراسیون بدهید طوری که باعث گرمابخشی به فضا شود بهترین کار این است که رنگ های گرم را وارد دکوراسیون منزل تان کنید.

رنگ های گرم عبارتند از:قهوه ای، نارنجی، قرمز، خردلی و … که به طور معجزه آسا اثر گرمابخشی به منزل را دارند پس برای دکوراسیون زمستانی بهترین گزینه هستند.

دلیل گرمابخش بودن این رنگ ها این است که فشار خون و دمای بدن را بالا میبرد به همین دلیل احساس گرما خواهید کرد مخصوص اگر پررنگ باشند.

 

معجزه رنگ های گرم در دکوراسیون منزل

فصل زمستان که از راه میرسد بهتر است تغییراتی در دکوراسیون منزل تان ایجاد کنید تا فضای خانه گرم و دلنشین شود، رنگ های گرم نماد آتش و حرارت هستند و با رنگ های خنثی به خوبی ست میشوند.

از رنگ های گرم هم میتوانید در دکوراسیون مدرن استفاده کنید و هم در دکوراسیون کلاسیک، این رنگ ها برای قسمت های مختلف خانه از جمله اتاق نشیمن، اتاق خواب و آشپزخانه مناسب اند.

 

دکوراسیون زمستانی منزل به سبک کلاسیک

برای ایجاد تعادل در رنگ دکوراسیون منزل میتوانید از ترکیب رنگ های گرم و سرد استفاده کنید یعنی هم از رنگ های گرم در دکوراسیون تان استفاده کنید و هم رنگ های سرد مثلا مبلمان از رنگ های گرم و کوسن های آن از رنگ های سرد باشد یا برعکس.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *