ریمستر قسمت اول سری دارک سولز برای کنسول های نسل هشتم و پی سی تایید شد

کمپانی نامکو روز گذشته اعلام کرد که قسمت اول از سری موفق دارک سولز  برای پلی استیشن ۴، پی سی، نینتندو سوییچ و ایکس باکس وان ریمستر خواهد شد.

این ریمستر در تاریخ ۲۷ خرداد سال آینده برای تمام پلتفرم ها عرضه خواهد شد و جدا از پیشرفت های قابل توجه بازی در بحث رزولوشن و فریم ریت، حاوی تمام محتواهایی خواهد بود که تا کنون برای این بازی عرضه شده اند.

همچین سازندگان و ناشرین بازی، بخش چندنفره دارک سولز را با امکان حضور حداکثر ۶ نفر در نسخه ریمستر نیز فراهم کرده اند.

نامکو همچین نحوه اجرای بازی رو هر کدام از پلتفرم ها را توضیح داده است. طبق این لیست، به نظر می رسد که حداقل روی کاغذ، با وجود قدرت بیشتر ایکس باکس وان ایکس نسبت به پلی استیشن ۴ پرو، اجرای بازی در این دو پلتفرم، آن چنان با یکدیگر متفاوت نخواهد بود.

دارک سولز

  • ایکس باکس وان (تمام اچ دی، ۶۰ فریم بر ثانیه)
  • پلی استیشن ۴ (تمام اچ دی، ۶۰ فریم بر ثانیه)
  • ایکس باکس وان ایکس (۴K آپ اسکیل، ۶۰ فریم بر ثانیه)
  • پلی استیشن ۴ پرو (۴K آپ اسکیل، ۶۰ فریم بر ثانیه)
  • پی سی (۴K طبیعی، ۶۰ فریم بر ثانیه)
  • نینتندو سوییچ (حالت تلویزیون: تمام اچ دی، ۳۰ فریم بر ثانیه | حالت قابل حمل: اچ دی، ۳۰ فریم بر ثانیه)

دارک سولز در ابتدا در سال ۲۰۱۱ برای کنسول های پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ عرضه شد. بنابر در خواست زیاد کاربران، این بازی سال بعد برای پلتفرم پی سی نیز پورت شد. البته با وجود فروش بالای نسخه پی سی این بازی، بسیاری از کاربران از پورت دارک سولز ۱ راضی نبودند و حال این نسخه ریمستر می تواند فرصتی دوباره برای تجربه بهتر این عنوان روی پلتفرم پی سی باشد.

آخرین نسخه از این سری دارک سولز ۳ نام دارد که در زمان عرضه خود، با تحسین زیادی از سمت هواداران و منتقدان بازی های ویدیویی روبرو شد.این بازی در سال ۲۰۱۶ برای پی سی و کنسول های نسل هشتمی عرضه شد.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *