زبان بدن ندا یاسی

قبل از هر مطلبی باید اذعان کنم ما قصد توهین و تبلیغ هیچ فرد و یا گروه و فرقه ای را نداشته و نداریم این سایت باتوجه به رسالت خود یعنی تولید و محتوای ناب علمی اقداما به انتشار مقالات علمی با رویکرد زبان بدن می نماید.

 

ندا یاسی

ندا یاسی

قبل از هرچیز باید بدانیم اساسا زبان بدن چیست؟ زبان بدن یا زبان بی زبانی به کلیه ژست‌ها و حرکات و رفتارها و حتی مدل نشستن خوابیدن و راه رفتن و مخصوصا حالت‌هایی اطلاق می گردد که انسان‌ها در طی شب و روز از آن سود می‌برد و حتی ژست‌ها و یا ریتم ها و مدل سخن گفتن بدون صدا و کلام آن هم جزئی از تن گفتار و یا علم ارتباطات غیر کلامی یا زبان بدن گفته می شود.

متاسفانه در سیل سوالات زبان بدن پرسش پیرامون خانم ندا یاسی آنقدر زیاد شد که تصمیم گرفتم درمورد این فرد هنجار شکن و بیمار روحی و روانی مواردی را برای شما به رشته تحلیل درآورم . تا نسل های جوان درک درستی نسبت به این افراد هنجار شکن داشته باشند.

اولا لطفاً و حتما اینگونه افراد را از فالوها و فااورهای خود حذف نماید یادتان باشد ۵ نفری و به تعبیر من ۵۰ نفری که فکر شما را مشغول می کنند می توانند روی تفکرات شما تبعات مثبت و یا منفی داشته باشند

دوم ندا یاسی یا نداها یاسی ها بیمار هستند که به واسطه ی بیماری به هر متدی و یا قیمتی سعی در رفع حاجت دارند ودیگر هیچ نمایش های مختلف از تن و بدن و اندام عریان فقط به قول خودش تابوشکنی است اما واقعیت این است که این افراد بیمار هستند بیمارانی سخت و خطرناک. توهین ندا یاسی به مردم ایران غیر قابل تحمل است .

کلیپ توهین ندا یاسی به مردم ایران در صفحه اینستاگرام ندا یاسی و همچنین یوتیوب منتشر شده که موجب خشم بسیاری از مردم ایران شده است . ندا یاسی پا را فراتر گذاشته و در کلیپ هایش توهین به اسلام و فحاشی کرده است . ندا یاسی در کلیپ هایش عرب ها را سرتر از ایرانیان معرفی کرده و به مردم ایران با فحاشی های خود بی احترامی کرده است .همچنین ندا یاسی که علاقه فراوانی به لخت شدن و نشان دادن بدنش به مردان دارد بارها و بارها با برهنه شدن به اسلام و فرهنگ اسلامی توهین کرده است . همه ایرانیان از فعالیت های وی ناراحت شده اند.

صفحه اینستاگرام ندا یاسی با هجوم مردم ایران رو به رو شده و مردم ایران همگی وی را یک روسپی میخوانند که فقط قصد خودنمایی دارد ولی چرا؟

تمامی رفتارهای این مدل از افراد در چنین چهار چوبهای فقط یک جواب دارد و آن این است که این افراد بیمار روانی هستند و از ترکیب یک سری از بیماری های روانی رنج می برند.

 اما بیماری روانی چیست؟

بیمار روانی به گروهی از بیماری ها اطلاق می گردد .که با تأثیر بر ادراک و احساس و رفتار باعث ایجاد ناراحتی برای شخص مبتلا و ایجاد ناتوانی برای فرد و همچنین تبعات شدیدی برای اطرافیان ایجاد می کنند. زبان بدن ندایاسی ها ارایشهای تند و زننده و همچنین نشان دادن اندامهای خصوصی زنانه گویای یک واقعیت مهم است .

شما هرچه بیشتر و بهتر به زبان بدن و تکنیکها و تفاسیر ان احاطه فرمائید بیشتر می توانید نیات پشت هر رفتاری را ارزیابی و تفسیر و به نقشه های خوب و یا بد و یا شوم افراد پی برد

هرچند علت بیماری‌های روانی دقیقا شناخته نشده است ولی آنچه مسلم است ان است که عوامل بیرونی و مخصوصا استرس های رنگارنگ و  حتی ژنتیک نوع تعامل فرد با دیگران در ایجاد یا بروز بیماری های روانی بسیار بسیار مؤثر است. مهمترین این بیماری ها عبارتند از ا ختلال دو قطبی و افسردگی و اضطراب وسواس از جمله مهمترین این اختلالات و بیماریه های روحی و روانی است.

یکی از مهمترین بیماری های ندایاسی و یاسی ها که تعداد انها در اینستاگرام روز به روز هم در حال ازدیاد است بیماری است بنام اسکیزوفرنی این بیماری که یکی از شدیدترین بیماری‌های روانی است و شروع آن عمدتا در اوایل نوجوانی و بلوغ ندا یاسی بوده است صورت ندا یاسی و دریدگی چشمها و بدون خجالت و شرم دخترانه بودن همه و همه نشانه های زبان بدن او و افرادی همانند او است.

زبان بدن و حالتها و ژستها و عملکردهای ندا یاسی به شدت فریاد می زند که من یک اسکیزوفرنی هستم باید بدانید که این اختلال شخصیتی در  همه لایه های جامعه بیشتر دیده می‌شود و متعلق به یک سطح خاص از جامعه نیست نرخ این بیماری معادل یک و نیم درصد و در زنان و مردان تفاوتی ندارد، اما در زنان در سنین پایین‌تر مثلا ۱۵ تا ۲۵ سالگی و در مردان در سنین بالاتر و از ۲۵ تا ۳۵ سالگی بیشتر شیوع داردو متاسفانه افراد مبتلا به اسکیزوفرنی از بیماری خود اصلا آگاه نبوده و به ندرت قبول می‌کنند که مشکل دارند

تمامی موارد فوق در ندایاسی به چشم می خورد او در ابتدا بسیار گوشه گیر بوده و با کتکهای همسرش که از خیانتهای او به خود اطلاع داشته و در مقابله در جلوی ندا یاسی به افراد دیگر تجاوز می کرده ابتدا ندا یاسی به گفته خودش بسیار گوشه گیر می شود، دوستانش معدود می‌شوند، خیال پرداز می‌شود و از هیجانات هم دور می‌شود.ندای یاسی  توهم بسیار دارد این مدل نگاه های ندا یاسی کاملا با کمی دقت قابل رویت است او زیاد پلک نمی زند و بهت زده نگاه می کند اری ندا فکر می کند زیباترین دختر عالم است ندایاسی مدام  خود را تحت تعقیب  می داند و یا فکر می کند که کسی قصد دارد به او صدمه بزند، با خودش حرف می‌زند و تمام فیلمهای ساخته او که منتشر می شود کاملا مشخص است که این موارد در انها وجود دارد . ندایاسی اصلا به نظافت شخصی خود توجه نمی‌کند او دچار حسادت بیمارگونه ای است که در مدل حرف زدن و مدل نگاه کردن و حتی در طنین صدای او و زبان بدنش کاملا حس می گردد و همین مسئله باعث شده که در عملکرد روزانه ندا یاسی اختلالات مختلف را شاهد باشیم. متاسفانه ۵۰ درصد افراد مبتلا به این بیماری خودکشی نموده که ۱۰ درصد این خودکشی‌ها موفق و منجر به مرگ است و با این رویه سریع شاید در اینده ای نزدیک ندا یاسی برای جذب فالور و در ادامه این بیماری دست به خودکشی هم بزند و ….

شاید بد نباشد بیوگرافی ندا یاسی را باهم مرور کنیم  :

ندا یاسی Neda Yasee متولد ۱۳۶۵ در افغانستان است ولی در روایتی دیگر مریم ابراهیم قندیل نام اصلی ندا یاسی ذکر شده و متولد سال ۱۳۶۸ در اربیل عراق می باشد که از پدری کرد و مادری افغانی به دنیا آمد .. و اینکه ندا یاسی لقب مریم ابراهیم قندیل می باشد و به چهار زبان انگلیسی و افغانی و عربی و فارسی مسلط است .

ندا یاسی در یکی از کلیپ هایش موضوع ازدواجش را تکذیب کرده ولی در یک کلیپ دیگر ازدواجش را مطرح می کند. همچنین اینکه خانواده اش در حال حاضر هستند و از فاحشگیش راضی نیستند هرزگی ندا یاسی با اینکه موجب طلاق از همسرش شد اما باز هم در خانه پدر و مادرش ادامه داشت و با سرکوفت هایی از سمت خانواده اش مواجه شده است .همچنین ندا یاسی گفته که مامایی خوانده است و با توجه به محاسباتی که میکند سنش حدود ۲۷ الی ۲۸ سال است .

در کلیپ دیگری گفته که پای افغانی ها را وسط نکشید و همچنین کلیپی که در آن به علت بی احترامی یک اینستاگرامی دیگر به عرب ها عصبانی شده و به ایرانیان حمله میکند میتوان برداشت کرد که ندا یاسی افغانی نیست و به احتمال زیاد باید عرب باشد البته ایشان خود را میکس ایرانی و افغانی معرفی نموده است.

پس از این ماجراها ندا یاسی سفری به ایران دارد و با توجه به عقده های درونی اش شروع به انتشار کلیپ علیه مردان و تبلیغ فاحشگی میکندبر طبق گفته ها در این بیوگرافی پدر ندا یاسی ۱۱ سال قبل مادرش فاطمه حسینی را به دلیل رابطه نامشروع با یک مرد ایرانی به قتل میرساند و خود متواری میشود . پس از آن دایی ندا یاسی مسئولیت بزرگ کردن ندا یاسی را بر عهده میگیرد و این دختر را به تورنتو کانادا میفرستد

ندا یاسی که عاشق آقای تهی است و به شدت به حسین تهی ابراز عشق میکند و اینطور استنباط می شود که اولا قصد اجرای یک فیلم عاشقانه شبه هندی را دارد و دوم بازهم بخاطر بیماری خودشیفتگی مزمنی که دارد می خواهد فالور جذب کرده و در نهایت جلب توجه بیشتری بنماید که در این مسئله موفق هم نیست. شاید بد نباشد که بدانید تهی بلافاصله پس از آنکه متوجه شد خانم یاسی فالور او است او را از فالور هایش به سرعت خارج نمود.

افراد بیمار معمولا دارای زبان بدن افراطی و تندی هستند یا بسیار بی حرکت و یا حرکتهای تند و زننده و غیر قابل پیش بینی که این دو در مورد یاسی بسیار به چشم می خورد در انتها خواهش می کنم که این افراد بیمار را هرگز فالو ننموده و انها را مسدود فرمائید.

هیچ چیز هیچ کس هیچ رفتار و گفتار کردار و حتی پنداری آنگونه که به نظر می رسد نیست برگرفته از کتاب زبان بدن ایرانی

مازیار میر مشاور و تحلیلگر

مطالب مرتبط

۳ دیدگاه‌

 1. افسانه گفت:

  “بیماری خودشیفتگی مزمنی”
  چنین بیماری وجود ندارد یک اختلال شخصیت خودشیفته وجود دارد که آنهم با تستmmpiتشخیص داده میشود
  ضمنا برای اختلالات شخصیت کلمه مزمن بکار برده نمیشود کلمه مزمن یا حاد برای بیماری diseaseبه کار برده میشود نه اختلال disorder
  اگرازنویسنده سوال شود به چه بیماری مزمن وبه چه بیماری حاد گفته میشود ممکن است نتواند پاسخ دقیقی بدهد

 2. افسانه گفت:

  جمله “من یک اسکیزوفرنی هستم باید بدانید که این اختلال شخصیتی در همه لایه های جامعه بیشتر دیده می‌شود”نشان از کم اطلاعی نویسنده از بیماریهای روانپزشکی دارد.چون دسته اختلالات شخصیت از بیماریهایی چون اسکیزوفرنی جداست.
  نویسنده درچندین بخش از نوشته از کلمات”اصلا”-“کاملا”-“حتما” استفاده کرده که درCBTبه این مورد “تعمیم مبالغه آمیز “گفته می شود که نشان از یک اختلال شناختی است .

 3. افسانه گفت:

  آقای مازیار میر لطفا کمی مطالعات خود رابالاببرید
  اسکیزوفرنی یک بیماری(disease)هست وبا اختلال شخصیت(disorder)تفاوت دارد
  لطفا به این راحتی برچسب بیمار بودن به یک فرد که از نزدیک توسط روانپزشک ویزیت نشده است نزنید.
  خوو روانپزشکان هم از تستهایmmpi که حدود ۵۰۰سوال هست و پاسخگویی به آن چندساعت طول میکشد استفاده می کنند تا بتوانند بااطمینان بیشتری به یک بیماری پی ببرند.
  چطور شما که مشاوره خواندید اینگونه به راحتی در یک سایت یک فرد رابیمار اسکیزوفرنی قلمداد میکنید وتشخیص میگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *