سفری هیجان‌انگیز به منظومه شمسی با اپلیکیشن Cosmolander

Cosmolander_major

علاقه انسان به ستارگان و کهکشان ها و اکتشاف دنیای آنها از هزاران سال پیش وجود داشته و همواره بشر با ابداع ابزار مختلف، سعی کرده تا حقیقت آنها و چگونگی به وجود آمدنشان را دریابد. اما حالا و در عصر دیجیتال، حتی امکان سفر مجازی به سراسر منظومه شمسی تنها با استفاده از گوشی های هوشمند میسر شده است. اپلیکیشن Cosmolander یکی از این ابزارهاست که کاربران و علاقه‌مندان به علم نجوم را به سفری هیجان‌انگیز در منظومه شمسی می‌برد.

اپلیکیشن Cosmolander می‌تواند اطلاعات کاملی از سیارات مختلف را در اختیار کاربران قرار دهد

البته این، اولین باری نیست که ما شاهد عرضه نرم افزاری با این مضمون هستیم، اما اپلیکیشن Cosmolander که به تازگی برای سیستم عامل های اندروید و iOS توسعه پیدا کرده، یکی از بهترین‌ها در این زمینه است. در ابتدا و زمانی که وارد اپلیکیشن Cosmolander می‌شوید، اطلاعاتتان در رابطه با علم نجوم و دنیای خارج از زمین با چند پرسش که با امتحان‌های کلاسی مشابهت دارد، سنجیده می‌شود. پس از آن، بسیاری از اسرار دوست داشتنی منظومه شمسی در قالب ویدئوهایی کارتونی بیان می‌شود.

اپلیکیشن Cosmolander می‌تواند اطلاعاتی در رابطه با فاصله هر کدام از سیاره‌ها تا خورشید یا تا زمین، اندازه آنها و وضعیتی که دارند را در اختیارنان قرار دهد. حتی این اپلیکیشن می‌تواند جزئیات بسیار بیشتری از هر سیاره را برای علاقه‌مندان به این علن نجوم بازگو کند. علاوه بر این، Cosmolander با محیط کارتونی و هیجان‌انگیزی که دارد، توجه بسیاری از کودکان را نیز به خود جلب خواهد کرد.

هم اکنون اپلیکیشن Cosmolander با قیمت ۳ دلار و از طریق فروشگاه‌های گوگل پلی و اَپ استور، قابل دریافت است.

Cosmolander-2

 

Cosmolander-4

 

Cosmolander-1

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *