عدد شناسی

عدد

راز اعداد

? وقتی که این نشانه را می بینی، به این معنیه که یک رخدادی که زندگی‌ت رو تغییر می ده، بوقوع پیوسته.

? ممکنه دوستش داشته باشی یا شایدم نه. اما این رخداد مثبت و عالی هست. پس با اغوش باز بپذیرش. به هر صورت، راهنماهای روحی در حال آگاه کردن تو از اتفاقی هستند که پیش روی توست و این زمان تغییر است. باهاش همراه شو و افکارت را دنبال کن. ~ در کل معنی عدد پنج به صورت خلاصه این هست: تحولات قابل توجهی در جهت بهبود شرایط در حال رخداد است.

~ یک معنی مهم دیگه‌ی عدد ۵۵ این هست که وقتشه که همه اتفاقات و موقعیتها و گذشته و هرچی که باعث کند شدن این تحول عظیم میشه رو رها کنی! اینها همه زنجیری هستن به پاهات! وقتی ۵۵ میبینی یعنی بیرون ریختن هر اونچه کهنه و دست و پا گیر است و استقبال از تازگی و نو شدن. به این تحولات خوش آمد بگو چرا که خیر و برکت های جدیدی را با خودشون به ارمغان می یارن. ~~~ چه کنیم؟: کمربندهای ایمنی را ببندید. تغییر بزرگی در راه است. نباید این تغییر را مثبت یا منفی ببینید، زیرا که تغییر بخشی از جریان زندگی ست. شایداین تغییر، پاسخ دعاهای شما باشد. پس در آرامش باشید.

? عدد ۸۸۸ تماما درباره‌ی دگرگون‌پذیری و مشخص کردن تکلیف امور است.

 این عدد در طول زمان هنگامی که به نقطه‌ی اول در زندگی‌ام برگردم، خود را نشان می‌دهد…عدد ۸۸۸ ممکن است بارها ظاهر شود تا به شما اطلاع بدهد که قراردادتان با یک دوست، رابطه، زندگی‌حرفه‌ای‌تان و یا چیزهای دیگر کم کم به پایان خود نزدیک می‌شوند.”

? این توالی ممکن است فقط نشانه‌ای بر این موضوع باشد که چیز بزرگی در زندگی‌تان به پایان خود نزدیک می‌شود. اما با هر پایان، شروعی دوباره در راه است، بنابراین چشمان‌تان را ببندید و حواس‌تان را حسابی جمع کنید!

? دقت به معانی ارتعاشی اعداد … پیام ها و نشانه هایی حضور فرشتگان

? تعریف ساده پیام هایی از فرشتگان به این صورت می باشد: فرشتگان الهی با کنار هم چیدن اعداد به شما پیام می دهند، به عنوان مثال هر زمان که به ساعت خود نگاه می کنید تکرار اعداد را شاهد هستید، اعدادی مانند : ۰۱:۰۱ یا ۰۱:۲۳ یا ۲۲:۲۲ یا ۱۲:۳۴ دقیقه …. یا زمان هایی که به طور ناگهانی به پلاک خودرویی نگاه می کنید، باز هم تکرار اعداد را شاهد هستید. شماره صندلی شما زمانی که به کنکور میروید اعدادی هستند که تکرار شدند یا دارای ترتیب صعودی یا نزولی هستند. مانند : ۱۱۱، ۲۲۲، ۳۳۳، ۴۴۴، یا ۱۲۳، ۲۳۱، ۴۵۶، ۷۸۹، ۶۵۴، ۹۸۷.

? در ساعتها بازی کنید ۱۳ ۱۳ بدین معنی است که نیروی سوم در سرنوشت شما مداخله خواهد کرد. شاید، مثبت و ترس در مورد شماره ۱۳ بیهوده باشد.

? چنین تصادفی در ساعت یک نشانه خوش شانسی است

? شماره ۱ به معنای شروع هر اقدام و انجام است.

? شماره ۳ به تعادل دو خلاقیت اضافه می کند. اگر ما یک مرد و یک زن را به عنوان یک زوج در نظر بگیریم، این سه گانه می تواند تولد یک کودک باشد.

❇️ نسبت به ساعت و پلاک خودرو ها و شماره هایی که سر راه شما قرار میگیرن حساسیت به خرج ندین ، بلکه تکرار اعداد با ندای درونی همراه هستند ، به عنوان مثال زمانی که میخوایم کار مهم و خیری را انجام بدیم ندای درونی به ما میگه که به ساعت خودت نگاه کن ، زمانی که به ساعت نگاه میکنیم به طور مثال : تکرار اعداد ۱۲:۱۲ رو شاهد هستیم ، زمانی که کار رو به پایان میرسونیم باز ندای درونی یا حس ششم به ما میگه که به ساعت نگاه کن و اون لحظه هست که تکرار اعداد ۲:۲ رو شاهد هستیم.

? این یعنی پیام درست از فرشتگان ، نه اینکه هر دقیقه به ساعت نگاه کنیم و هر تکرار اعداد را پیامی برای خود بدانیم .

ناگفته نمونه که هر عدد برای خودش دارای معنی خاص هستن.

? توالی ۱۲۱۲ تماما درباره‌ی غلبه بر ترس‌ها و خلاص شدن از شر اضطراب است.

? عدد فرشته‌ی ۱۲۱۲ ما تشویق می‌کند که ترس‌ها و دغدغه‌های‌مان را رها کنیم و با دنبال کردن اهداف و علائق‌مان به راه خود ادامه بدهیم.

? عدد ۱۲۱۲ از شما می‌خواهد که در مسیر مثبت بمانید و مهارت‌ها، استعدادها و توانایی‌های طبیعی‌تان را برای نفع رساندن به خودتان و دیگران به کار ببرید.”

? احتمالا همه‌ی ما عدد ۶۶۶ را با علائم شیطانی یا ارواح ناخواسته مرتبط می‌دانیم. اما این موضوع در مورد اعداد فرشتگان صدق نمی‌کند.

? مطابق با مطلبی در وب‌گاه اسک-انجلز، ” اگر عدد ۶۶۶ را دیدید، نترسید و به یقین بدانید که این عدد نشانه‌ای از فرشتگان است که می‌گوید زمان آن فرا رسیده که از حقیقت معنوی برتر خود آگاه شوید.”

? فرشتگان به شما تبریک می گویند بخاطر یادگیری و تشخیص هدف بزرگ خود

 آنها به شما می گویند که همه کارها را انجام می دهید و شانس در هر کاری شما را همراهی می کند. این نشان می دهد که آینده ای روشن در انتظار شماست و زندگی به شما لبخند می زند

? شماره ۷ یک عدد فرشته ای است که معمولاً با دانش درونی ، خرد و استقامت شما همراه است. این عدد همچنین می تواند نشانگر عزت شما باشد. اگر این عدد مرتباً در زندگی شما ظاهر شود ، می تواند نشانه ای از نیاز شما به بیداری معنوی باشد. فرشتگان شما می خواهند به شما کمک کنند تا مسیر معنوی خود را پیدا کرده و در خدمت مأموریت روح خود باشید

? شماره ۰ می تواند نماد رشد معنوی و همچنین ابدیت شما باشد. این عدد به شما در یافتن تمام پاسخ ها در اعماق شما کمک می کند

اگر شماره۷۰۷۰ را دریافت کنید ، می دانید که باید به کار خود ادامه دهید زیرا موفقیت و فراوانی به زودی وارد زندگی شما می شود

? معنی  دیگر فرشته شماره ۷۰۷۰ این است که باید اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید. اگر به خود اعتماد داشته باشید ، به شما کمک می کند مهارت های جدیدی یاد بگیرید و زندگی خود را از منظری دیگر ببینید

? ۳۳۳:  اساتید برتر در جوار شما هستند و می خواهند که شما بدانید که یاری، عشق و همراهی

آنها را دارید. اساتید برتر خود را بخوانید، به خصوص در مواقعی که الگوهای عدد ۳ را می بینید.

? ۳۲۱ : تمام توجه خود را به اساتید مقرب بدهید ،  و انها تمام ترس و نگرانی های شما را با یقین و ایمان جایگزین خواهند کرد.

? ۳۴۵ : ملکوت و آسمان ها شما را یاری میکنند تا تغییرات مثبت و بسیار مورد نیاز زندگیتان را

خلق کنید.

ساعت_معکوس ۰۳:۳۰

?لوویا، فرشته‌ای است که نشان‌دهندهٔ بازگشت احساسات عاشقانه یا دوستانهٔ شخص است و همچنین نشانهٔ پیش‌ذهنیت اوست. از طریق رویاهایتان، او به شما الهام و یا مقدمه ای می دهد که توانایی ذهنی شما را بهبود می بخشد. در این لحظه از زمان او به شما می گوید که درک بهتر دنیاهای بالاتر را از طریق شهود شما و بدون تحلیل و مطالعه زیاد ﺁسان تر می کند.

? این فرشته در ساعت معکوس ۰۳:۳۰ به شما می گوید که شما را از بی خوابی و دردسرهایی که در خواب دارید رها خواهد کرد تا ﺁرامش بهتری داشته باشید. با تشکر از این فرشته، شما قادر خواهید بود که در ناخودﺁگاه کاوش کنید و به وحی هایی دست یابید که فقط از طریق رویاها و مراقبه در دسترس است.

? اگر شما موسیقی، شعر، و فلسفه را دوست دارید، این فرشته به شما اطلاع می دهد که ﺁنجا است تا به شما کمک کند هدیه خود را از طریق توانایی خارق العاده اش برای روشنایی بهتر کنید.

? لوویا در ساعت معکوس ۰۳:۳۰ به شما اطلاع می دهد که او شما را در مسیر درست قرار می دهد.نداشتن دانش، ادراک اشتباه، رفتار نادرست و ناباوری شما به گذشته تبدیل خواهد شد.

? پروردگار با شما سخن می گوید، هنگامی که عدد صفر را می بینید، این عدد برای شما نشان از حلقه ی بی نهایت در بیکرانه عالم دارد، حلقه ای که آغاز و انتهایی برای آن نیست. با این عدد حضرت حق توجه شما را به خبر و پیامی دلگرم کننده و اطمینان بخش و یا رهنمودی ملکوتی جلب می نماید

? اعداد فرشتگان یکی از رایج ترین  روشهایی که فرشتگان از طریق آنها ما را هدایت می کنند اعداد فرشته است. اعداد فرشته توالی اعدادی است که رهنمودهای الهی را با اشاره به معنای خاصِ رمزشناسی اعداد انجام میدهد. در رمزشناسی اعداد که همان دانش الهی اعداد محسوب می شود پی برده اند که هر عدد با خود معنای ارتعاشی خاصی را به همراه دارد که فراتر از یک کمیت ساده و پیش پا افتاده است.

? این فرکانسِ ارتعاشی مشابه با فرکانس هایی است که در آن فرشتگان و دیگر موجودات آسمانی طنین انداز می شوند. اغلب، زمانی که فرشتگان نگهبان ما می خواهند توجه ی ما را جلب کنند، مجموعه ی ویژه ای از اعدادِ تکرار شونده را برایمان می فرستند که بارها و بارها در تجارب روزانه ی ما ظاهر می شوند. این تکرار دنباله ای است که غیر عادی به نظر میرسد و باعث میشود به هرکجا که بنگریم آنها را ببینیم و به دنبال مفهوم آنها باشیم.

? ۵-۵-۵ مبارک!

? تاریخ کد بیداری ۵-۵-۵ را نشان می دهد. ۵-۵- (۲ + ۲ + ۰ + ۱ = ۵)

? از نظر تعداد فرشته ها ۵۵۵ بیانگر انرژی تغییر است.

? این همچنین در اطراف آزادسازی گذشته و تبدیل و تبدیل آنچه دیگر به درد نمی خورد ، معنایی قوی دارد.

از جمله: ترس های قدیمی ، الگوهای گذشته ، باورهای محدود کننده ، ساختارهای ذهنی تحریف شده و همه چیزهایی که دیگر برای شما مفید نیستند.

? ۵-۵-۵ پیامی را به همراه دارد و از همه ما می خواهد که از الگوی قدیمی پارادایم و برنامه نویسی که ما را سنگین می کند رها کنیم.

⭕️ زمان آن فرا رسیده است که هر الگویی که شما را از برکت های زمین جدید و بیشترین امکانات تجسم حقیقت و نور در حال حاضر مسدود کرده است ، آزاد ، تغییر شکل داده و تغییر شکل دهید!

? وقتی می خواهید الگوهای قدیمی را تغییر شکل دهید ، الگوها و امکاناتی نورانی تر ، مثبت تر ، برآورده کننده و متعالی را برای پر کردن تجربه خود ایجاد می کنید.

✅ ۵۵۵ نیز در مورد انتخاب و اختیار است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *