فرشتگان شفا بخش

فرشتگان

فرشتگان

فرشتگان شفابخش کیستند؟

فرشتگان شفا بخش معماران ارشد سازه هایی زیبا از ارتعاش و نور هستند. سلسله مراتب انها شامل فرشتگان اعظم یا فرشتگان مقرب است که تقریبا در تمامی مذاهب شناخته شده و مورد تایید هستند.

اگر چه از ده هزار سال قبل تا کنون مستنداتی در باره ی فرشتگان وجود دارد. برخی از فرشتگان در همین سالهای اخیر به انسانها نزدیک شده اند.

به یمن فرشتگان مقرب، فرشتگان شفا بخش مترقی آمده اند تا تمام کسانی را که می خواهند چگونگی ایجاد بدنی با ارتعاشی لطیف و ایمن در برابر بیماریها یاد بگیرند، شفا بخشند و آموزش دهند. ماهیت اصلی فرشتگان خوشی و سرور است.

تکامل فرشتگان از طریق خدمت به طرح تکامل صورت می گیرد  آنها برای تکامل خود به تکامل بشر وابسته هستند و شعورشان در خدمت به نوع بشر غوطه ور است . یکی از بزرگ ترین تفاوتها میان ابنا بشر و فرشتگان این است که رنجهای اغلب انسانها از توهم جدا بودنه از روح الهی , خدا و سایر ارواح انسانی ناشی میشود اما ترس یا جدایی از سرچشمه ی خود , یا مقاومت در برابر تکامل روحی در فرشتگان وجود ندارد. آنها هیچوقت مانند انسان خود را از نور پس نمی کشند

فرشتگان گاهی آنچنان بی سر و صدا عمل می کنند که فقط آزمایشهای آتی اقدامات شفابخش آنها را تایید می کند.

به عنوان نمونه هنگامی که چشمان دختر یکی از دانشجویان دوره ی نور درمانی در اثر سانحه ای به عمل جراحی احتیاج پیدا کرد, خانواده ی او با امیدواری اندکی که پزشک جراح برای حفظ بینایی او ابراز داشت دور هم جمع شدند و فرشتگان شفا بخش را به کمک طلبیدند. پیش از اینکه موعد عمل جراحی سر رسد. چشمان دخترک به اندازه ای شفا یافته بود که دیگر احتیاجی به عمل جراحی نبود.

گاهی ممکن است موفق شوید چشمه ای از کارهایی که این فرشتگان انجام می دهند را ببینید.

به عنوان مثال : خانمی که دچار ناراحتی غدد بود پس از اینکه فرشتگان شفا بخش را به یاری طلبید. در عین ناباوری موفق شد فرشتگانی را ببینید که آمدند و ماده ای را از میدان انرژی او خارج ساختند. چنانکه گویی چیزی شبیه به تار عنکبوتهای نامریی را از وجود او تخلیه می کردند.

آنها این پاکسازی را با وارد ساختن رنگهای زیبا به آن ناحیه انجام دادند و سپس ناپدید شدند. هم اکنون ناراحتی غدد این خانم کاملا شفا یافته است.

بدنی را مجسم کنید که با شفا دادن و ارتقای تمام دستگاههای تان می توانید بدان دست یابید.

قدرت داشتن بدنی را تصور کنید که چنان پذیرای فرشتگان و نور خورشیدی است که می توانید به حالتهای برتری از اگاهی دست یابید و پیامهای روح تان را واضح تر دریافت کنید. راههای جدیدی را مجسم کنید که فرشتگان شفا بخش به روی مغز شما می گشایند تا ماده ی جدیدی را در این سلولها تشکیل دهند .آرامش و عواطفی متوازن را تصور کنید که انرژی و تمرکز شما را حفظ میکنید و نور بیشتری به همه سلولها می آورد .اینها گامهایی هستند که یک زندگی طولانی، شاد و پرثمر پدید می آورند.

آنها به شما حساسیتی می بخشند که بدانید چه زمانی دستگاهها و مراکز شما به نور بیشتری احتیاج دارند کی به شفا و ارتقا نیاز دارند و کی آماده اند تا به یکدیگر متصل شوند و راه جدیدی برای ارتباط با فرشته ی خورشیدی و روح شما بگشایند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *