فنگ شویی بارداری : فنگ شویی مناسب برای جذب انرژی بارداری

بارداری

بارداری

فنگ شویی بارداری و راهکاری مناسب برای بارداری

اگر تازه ازدواج کردید و یا برای فرزند دوم دچار مشکل شده اید و می خواهید باردار شوید مقاله فنگ شویی بارداری به شما کمک می کند تا با تغییرات در خانه خود بتوانید انرژی باروری را فعال کنید و به استقبال یک زندگی جدید بروید.

این مورد برای یکی از مشتری های ما که یک زوجی بودند که به شدت فرزند دوم را می خواستند اما در بارداری مشکل داشتند. پیشنهاداتی ارائه شد این زوج که هیچ مشکلی در داشتن فرزند اول خود نداشتند ، از نگرانی درباره نازایی ناامید شده بودند. آنها از بدو تولد اولین فرزندشان نقل مکان کرده اند و آنها با تعجب از اینکه آیا بین فنگ شویی خانه جدید آنها و بارداری ارتباطی وجود دارد ، تعجب کرده بودند.

چطور انرژی های باروری را در خانه بررسی کنیم

اولین چیزی که هنگام مشورت آنها متوجه شدم این بود که خانه مستطیل کاملی نبود و منطقه عشق / ازدواج باگوا از بین رفته است. در فنگ شویی ، شکل ایده آل برای یک خانه مربع یا مستطیل است. بنابراین ، لازم است به صورت نمادین انرژی مناطق گمشده به محیط برگردد. بازگرداندن منطقه عشق / ازدواج از اهمیت ویژه ای برخوردار بود زیرا این زوج پس از انجام آزمایش باروری و اینکه هیچ مشکلی هم وجود نداشت ناامید شدند به همین دلیل برای داشتن روابط خوب خود نیاز به حمایت داشتند.

در مرحله بعد ، من به زن و شوهر پیشنهاد کردم که به منطقه(کودکان / خلاقیت) خانه خود توجه کنند ، که در خانه آنها محل قرار گیری اتاق مهمان ها که بسیار درهم ریخته بود. من توضیح دادم که انرژی در این منطقه باید بدون شار منفی باشد و شرابط برای زندگی و انرژی جدید آماده شود. من برای پاک کردن هرگونه انسداد ، یک پاکسازی کامل و خارج کردن درهم و برهم را توصیه کردم ، سپس نمادهای باروری را در این اتاق قراردادم. یکی از نمادهای مهم فنگ شویی و حاملگی یک ارکیده سفید است ، زیرا رنگ سفید رنگ منطقه “کودکان” در فنگ شویی است و گیاهان زندگی را نشان می دهند. نمادهای باروری اضافی برای این منطقه شامل، شکل یک کودک با تصاویری بازیگوش ، کودکانه و سرگرم کننده و عناصر فلزی است.

بررسی اتاق خواب والدین

این زوج دارای یک تختخواب به اندازه ملکه بودند که خوب بود ، زیرا شکل مستطیلی آن نمایانگر رشد بود. با این حال ، زیر تخت پر شده بود از لوازم و اشیا که نباید آنجا قرارداشته باشد. من به زن و شوهر پیشنهاد کردم که تختخواب جدیدی تهیه کنند که پا را برای بالا بردن آن از کف زمین به منظور تشویق جریان چی مثبت در اطرافشان بدست آورد. من به آنها یادآوری کردم که از ذخیره کردن هر چیزی در زیر آن جلوگیری کنند تا انرژی دچار اختلال نشود. آنها خصوصاً پدر این پیشنهاد فنگ شویی را دوست داشت.

من همچنین خاطرنشان کردم که فن سقفی آنها مستقیماً بالای تختخوابشان بود که در فنگ شویی با “برش” انرژی از ناحیه شکم هر دو شریک مرتبط است. از آنجا که مکان دیگری برای تختخواب آنها وجود ندارد ، توصیه کردم که آنها از یک گوی کریستال سقفی استفاده کنند یا یک کریستال را به صورت زنجیر از فن آویزیان کنند یا نقاط قرمز را در قسمت بالای هر تیغه فن قرار دهند تا به طور نمادین هر انرژی منفی را متعادل کنند.

پاکسازی و استفاده از نمادها

من متوجه شدم که آثار هنری زیادی در اتاق وجود ندارد و توصیه کردم آنها هنرهایی را نشان دهند که تصاویر کودک و مادر را نشان می داد و یک عکس از آن دو را اضافه کنند. من همچنین پیشنهاد کردم که همه اشیاء مربوط به کار را مانند لپ تاپ ، تلویزیون، تردمیل از اتاق خارج کنند ، بنابراین آنها می توانند روی هدف واقعی یک اتاق خواب برای استراحت و روابط عاشقانه تمرکز کنند.

من همچنین به این زوج درمورد نمادهای سنتی باروری گفتم ! اما هشدار دادم که اگر این نمادها معنای خاصی برای زوجین نداشته باشند ، لزوماً هیچ تاثیری نخواهند داشت

یک تکه از بامبو توخالی
فانوسهای قرمز طرفین تختخواب
اژدها در سمت مردانه تختخواب
مجسمه های فیل در دو طرف درب اتاق خواب ،
نمادی از ماهی جفت از وحدت زناشویی
تصویر انار قرار داشته باشد.

سرانجام ، من این پیشنهادات اضافی Feng Shui را برای افزایش باروری به زوج پیشنهاد کردم .

هر چیزی را که مانع از ورود انرژی در درب جلو است ، مانند یک درخت بزرگ ، بوته های بزرگ ، و یا حتی یک اتومبیل که در جلو پارک شده است ، بردارید.

برای استقبال از انرژی جدید ، یک بادآویز برنجی یا فلزی را در قسمت ورودی خانه خود آویزان کنید.

گیاهانی را که رشد نمی کنند حذف کنید.

کاشت درخت میوه ،مانند پرتغال و انار نمادی کهن از باروری است.

نکات فنگ شویی بارداری برای بدست آوردن فرزند

فنگ شویی بارداری | فنگ شویی ایراندر جامعه مدرن ، همه در زندگی و کار فشار زیادی را تحمل می کنند که تاثیر زیادی در بارداری دارد. چرا برخی از افراد درک کودک برایشان دشوار است؟ علاوه بر عوامل محیطی و سرنوشت ، فنگ شویی نیز نقش خاصی را ایفا می کند. بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه عوامل فنگ شویی را از منظر بارداری فنگ شوی تنظیم کنیم تا بارداری آسان تر شود!

موسیقی و دعا و نیایش برای بارداری

جعبه موسیقی عروسک های ناز را در کنار تخت خود قرار دهید و آنرا هر روز صبح و شب بچرخانید تا به موسیقی گوش دهید و دعا کنید تا باردار شوید. این کار را در طی یک دوره طولانی انجام دهید ، آن را موثر خواهید یافت.

از بالش با الگوی کودک زیبا استفاده کنید! هر شب بالش را به آرامی ببندید تا قبل از رفتن به خواب دعا کنید و از خداوند بخواهید تا در بارداری به شما کمک کند.

برای داشتن بهترین پشتیبانی از زودیاک ، علامت حیوانات را با نشانه در کنار تخت خود در شش گروه سازگار (لیو او) قرار دهید.

چه نوع فنگ شویی برای بارداری مفید است؟

اتاق خواب باید از نور آفتاب پر شود که می تواند یین و یانگ را متعادل کند و به شما در بارداری کمک می کند.

در فنگ شوی ، آستانه اتاق خواب نمادی از بارداری است که باید به آن توجه زیادی داشته باشید از یک فرش داخل اتاق خواب خود استفاده کنید.

خانه های بزرگ داخل اتاق خواب ممکن است دو درب داشته باشد که این انرژی بارداری شدن را سخت خواهد کرد.

تختخواب خود را خیلی نزدیک پنجره نگذارید اگر تختخواب خود را طوری قرار دهید که انرژی مورب درب وارد شود نه انرژی مستقیم برای بارداری شما بیشترین سود را خواهد داشت.

از وسایل فلزی و وسایل برقی در کنار تخت خودداری کنید زیرا ممکن است زمینه مغناطیسی روی سیستم بدن شما را مختل کرده و بارداری را برای شما دشوار کند.

در اتاق خواب خود تنگ ماهی یا آینه نداشته باشید. تنگ ماهی منجر به ضعف و عدم تعادل یین و یانگ خواهد شد و انرژی باروری کودک را برای شما سخت می کند. آینه ممکن است انرژی بارداری را از بین ببرد وانرژی مردانه و باروری مردانه را کم کند.

خانه هایی که طبقه اول باشد و گاراژ یا پارکینگ زیر اتاق خواب آنها باشد این امر بر بارداری شما تاثیر خواهد گذاشت.

اگر یک حمام در طبقه بالایی خود داشته باشید ، باردار شدن را دشوار می کند.

درها و پنجره های زیاد اتاق خواب نیز بر بارداری تاثیر می گذارد.

فنگ شویی بارداری | فنگ شویی ایرانابعاد و اندازه اتاق خواب چه اندازه باشد

اتاق خواب شما نباید خیلی زیاد بزرگ باشد! مطابق نظریه فنگ شویی ، اتاق خیلی بزرگ باعث می شود گرمای بدن شما به سرعت از بین برود و سلامت شما بعد از مدت طولانی کاهش می یابد. همچنین برای شما ترس ایجاد می کنید و سلامت روانی شما را تحت تاثیر قرار می دهید. البته وضعیت ناسالم جسمی و روحی در دوران بارداری منفی است. اتاق خواب با مساحت ۱۵ متر مربع بهترین است و نباید از ۲۰ متر مربع بزرگتر باشد.

اگر اتاق خواب شما اغلب دارای باد سرد است ، برای مدت طولانی در دمای پایین خواهید بود. برخی از افراد محیط خنک را دوست دارند و دمای مطلوبی را برای تهویه مطبوع اتاق خواب تعیین می کنند و باعث ضعف ایمنی بدن و سرماخوردگی مکرر و تب و تأثیر در بارداری می شوند. علاوه بر این ، دمای بیش از حد پایین انرژی شما را مصرف می کند و منجر به گردش خون ضعیف ، ضعف Qi و خون و ناباروری می شود.

وقتی صحبت از هشت نمودار فنگ شویی میشود ، شمال شرقی متعلق به ژنرال (艮) است که نمادی از فرزندان و کودک، ثروت و پشتوانه است. یعنی شمال شرقی اتاق خواب شما نه تنها بر شانس خانواده شما برای نیکوکار تأثیر می گذارد بلکه نقش مهمی در فرزندان خانواده شما نیز دارد. اگر گوشه ای ناخوشایند در شمال شرقی اتاق خواب شما وجود داشته باشد ، منجر به فرزندان معدودی خواهد شد و شما را برای زوج های متاهل برای بارداری دشوار می کند.

رنگ اتاق خواب شما

وقتی می خواهید باردار شوید! هدف شما متعادل کردن انرژی زن (به نام یین) و انرژی مرد (به نام یانگ) است. از زیباسازی اتاق خواب خود شروع کنید ، اما از طرح ها و رنگ های خنثی جنسیتی استفاده کنید. ترکیب رنگ هایی مانند سفید ، عاج ، برنز ، قهوه ای ، صورتی یا طلایی باعث هماهنگی رابطه و تمایل جنسی می شود.

از گل ها و گیاه و یا تصویر آن در اتاق خواب خودداری کنید

اما از گل های تازه دوری کنید! بالش های گل و ملحفه تخت؛ و کاغذ دیواری با طراحی گل: از نظر فنگ شویی ، گلها یانگ یا انرژی نر بیانگر گیاه هستند که می توانند با انرژی یانگ شوهرتان رقابت کنند.

اتاق خواب خود را تمیز کنید

وسایل غیر مرتبط با استراحت و روابط عاشقانه باید از اتاق خواب خارج شوند. این موارد شامل

رایانه
تجهیزات ورزشی
تلویزیون
تصاویر خانواده و دوستان
درهم ریختگی در کمد و زیر تخت
است. درهم و برهمی می تواند در اضطراب ، استرس ، گیر افتادن در گذشته و تعلل ظاهر شود.

از درب جلو مراقبت کنید

وقتی انرژی همه با هم هماهنگ باشند ، چی مانند رودخانه جریان دارد. اما وقتی محیطی از اصول اصلی فنگ شویی پیروی نمی کند ، بلوکهای انرژی و سپس همه چیز بد اتفاق می افتد – از سردرد و خستگی گرفته تا مشکلات شغلی … و ناباروری. برای اینکه خانه خود را به حالت تعادل بیندازید ، از درب جلو ، که به عنوان “دهانه چی” در نظر گرفته شده است ، شروع کنید. باید بتوانید از در ورودی خود بیرون بروید و فضای باز مانند چمن و گل و گیاه را ببینید.

اگر هر چیزی ورودی ، از قبیل درخت ، کابل های برق و یا دکل های مخابراتی و غیره را مسدود کند ، انرژی مناسب برایی داشتن کودک و ورود انرژی را مسدود می کند. با آویزان کردن یک باد آویز از دو طرف درب می توانید انرژی حاصل از انسداد را از بین ببرید. قرار دادن آینه در هر نقطه نزدیک درب جلو می تواند باعث از بین رفتن انرژی و فرصت ها نیز شود.

شیرها وچکه کردن شیر آلات را برطرف کنید

اطمینان حاصل کنید که هیچ گونه قطره ای یا آب جاری از تختخواب شنیده نمی شود ! زیرا این نشانگر از دست دادن انرژی است. هنگامی که شب ها بخار نیست ، سعی کنید به جای پنکه سقفی از پنکه ایستاده استفاده کنید ، پنکه سقفی می تواند شارژ مجدد بدن شما و شریک زندگی شما را در طول شب مختل کند و باعث تخریب انرژی گرانبها شود.

کدام طرف تخت خواب برای خوابیدن زوجین مناسب است؟

ممکن است لازم باشد جایگاه خواب خود را تغییر دهید: یک زن باید در سمت راست باشد و یک مرد در سمت چپ. تصور می شود این انرژی زوج را هماهنگ و متعادل می کند.

اتاق را برای کودک درست کنید

حتی اگر شما باردار هستید یا فرزند شما هنوز در راه نیست ، در فنگ شویی مهم است که به صورت نمادین فضایی را برای کودک جدید ایجاد کنید یک اتاق خواب کودک و این به معنی خلاص شدن از درهم و برهمی است. اگر خانه شما کوچک است و جایی برای این لوازم وجود ندارد این زمان خوبی است که پاکسازی انجام دهید یا لوازم بدون استفاده را بفروشید یا اهدا کنید.

بخش غربی را تقویت کنید

این امر در منطقه کودک خانه (مرکز ، سمت راست خانه جهت غرب) بیشترین سود را خواهد داشت. برای الهام بخشیدن از کودکان باید عمدتاً از فلز ساخته شود.

غرب بخش مربوط به کودکان است! به همین دلیل بهتر است از وجود عنصر آتش مانند شمع یا لامپ های روشن پرَهیز کنید. اشیاء زمین ، مانند گلدان های سفالی ، تقویت کننده باروری عالی هستند. این قسمت از خانه ، محل زندگی و اتاق خواب را با اشیاء فلزی مانند پنکه و هر وسیله فلزی تقویت کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *