پ پ

مایکروسافت قصد دارد هزاران کارمند خود را اخراج کند – آیا مایکروسافت به اخر خط رسیده است ؟

شرکت نرم افزاری مایکروسافت ، در اقدامی جدید قصد دارد تا هزاران کارمند خود را اخراج کند . این امر در راستای بهبود بخش فروش این شرکت و تمرکز برروی ارائه سرویس های ابری است . در ادامه همراه با اینفو باشید .

مایکروسافت برای اخراج گسترده نیروهای خود برنامه‎ریزی می‎کند و هدف از تعدیل نیروی جدید مایکروسافت، بازسازی بخش فروش است. یک منبع ناشناس به این وب‌سایت اعلام کرده است که تغییرات جدید در هفته جاری اعلام خواهد شد و اخراج‎ گسترده‌ی نیروی کار، احتمالا شامل هزاران نفر از کارمندان مایکروسافت خواهد بود.

هم‌‏چنین، نظر دارند برای بهبود وضعیت فروش، «واحد مشتریان سازمانی را با یک یا چند بخش از کسب‌وکارهای کوچک و متوسط خود (SME)» ادغام کنند.

علاوه بر این، اعلام شده است که «حذف بخشی از کارمندان مایکروسافت، یکی از مهم‌ترین تغییراتی است که در این سال‌ها بر نیروهای فروش اعمال می‎شود». باید اشاره کرد که در حال حاضر، مایکروسافت به شایعات و گمانه‎زنی‎ها درمورد تعدیل نیروی جدید خود و هم‌چنین ادغام چندین بخش به‌منظور رقابت جدی‌تر در حوزه پلت‌فرم‎های ابری، واکنشی نشان نداده است.

نظر شما درباره اخراج کارمندان مایکروسافت چیست ؟ آیا مایکروسافت به آخر خط خود نزدیک شده است ؟ نظرات خود را با اینفو و کاربران درمیان بگذارید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید