مراقبتهای بعد از خال کوبی

شما تازه از سالن خال کوبی برگشتید و نمی توانید به اندازه کافی واقعیت داشته باشید که در نهایت تصمیم به گرفتن یک خال کوبی گرفتید؟ تبریک می گویم! اما تاکنون فقط نیمی از کار را انجام داده اید. حال ، به طوری که خال کوبی خراب نشود و رنگ آن از بین نرود ، حداقل برای دو هفته آینده نیاز به مراقبت ویژه ای دارد. بنابراین ، امروز ما در مورد چگونگی مراقبت صحیح از خال کوبی صحبت خواهیم کرد.

با پایان دادن به استفاده از لوسیون ، وحشت نکنید. پات را با یک حوله کاغذی خشک کنید تا لوسیون اضافی از پوست شما خارج شود. هنگامی که پماد یا لوسیون می سوزد یا احساس ناخوشایندی می کند ، بلافاصله از مصرف آن خودداری کنید. به حمام برگردید و بلافاصله آن را با صابون بشویید. تعامل منفی می تواند اتفاق بیفتد ، به یاد داشته باشید که همه ما متفاوت هستیم. هنگامی که پماد یا لوسیون را کاملاً تمیز کردید ، دوباره با یک محصول جدید امتحان کنید. این بار ، مواد لازم را بررسی کنید تا مشخص شود چه عاملی باعث ایجاد مشکل می شود.

لوسیون را به آرامی مالش دهید ، فقط آن را فشار ندهید و روز آنرا صدا کنید. درک کنید که زمان لازم است تا لوسیون به اندازه کافی به عمق پوست نفوذ کند. شما می خواهید که وقتی لباس می پوشید یا روی مبل می نشینید ، روی پوست خود بماند و فقط لکه دار نشود.

اگر توسط یک استاد خوب یک خال کوبی در یک سالن قابل اعتماد درست کردید ، احتمالاً قبلاً توصیه های کلی را برای مراقبت ارائه داده اید و باید به شدت آنها را دنبال کنید. اما متأسفانه ، برخی از استادان ممکن است ، به دلیل عدم توجه به پزشکی ، نکاتی درباره مراقبتهای قدیمی ارائه دهند. بنابراین ، برای اطمینان از صحت عملکرد آنها ، این مطالب را بخوانید.

بعضی از خالکوبی های روی بدن شما سخت تر می شود ، مثل خال کوبی های جدید روی پاها و مچ دستان. به این فکر کنید که چگونه پای شما فرش ، فرش ، کفش و غیره را لمس می کند. این تماس باکتریایی و اصطکاک زیادی است. یا اینکه در مورد چند بار مچ دست شما به صفحه کلید لپ تاپ ، دستگیره درب و غیره برخورد می کند. همه این نکات ، حفظ خال کوبی جدید شما را دشوار می کند. او توجه زیادی می کند

اگر تاتو پا کردید ، کفش های خود را به ماشین لباسشویی پرتاب کنید. یا فقط به فروشگاه بروید و یک کفش جدید خریداری کنید که فقط برای روند بهبودی خود بپوشید. به یاد داشته باشید که می خواهید با کفش هایی سست و خیلی محکم راه بروید. همین مورد را می توان در مورد جورابهای شما ، گمشده ، بلکه صاف و کاملاً عاری از کرک درون نیز گفت.

 

مرحله ۱٫ چند ساعت بعد از خال کوبی

بعد از اینکه استاد شما را با یک خال کوبی فریب داد ، باید آن را با یک پانسمان ضد باکتری بپوشاند. از آنجا که در طی عمل لایه بالایی پوست آسیب دیده ، لازم است از زخم در مقابل گرد و غبار وارد شدن آن محافظت شود. معمولاً باند به مدت ۳-۴ ساعت بعد از عمل پوشیده می شود و سپس برداشته می شود. اما گاهی اوقات ، بسته به موفقیت این روش ، استاد می تواند جدول زمانبندی کمپرسور را به ۶-۸ ساعت افزایش دهد.

اگر در ساخت و ساز ، بیمارستان و غیره کار می کنید. خال کوبی جدید خود را با یک پانسمان استیکر غیر استیک در طول روز بپوشانید. هنگامی که شما به راحتی نمی توانید در خانه استراحت کنید و محل کار شما به شما احتیاج دارد ، باید اطمینان حاصل کنید که خال کوبی جدید شما با هر چیزی در تماس نیست. به عنوان مثال ، باکتری ، گرد و غبار و خاک و غیره.

موم زنبور عسل در لوسیون ها و برده های خاص منافذ شما را مسدود نمی کند. اسطوره دیگر غالباً این را می بیند ، اما بگذارید علم به آن پاسخ دهد. حقیقت این است که از رتبه کمدوژن پایین ، دو در مقیاس پنج امتیازی برخوردار است ، به این معنی که شانس شما در این زمینه کاهش می یابد. این بدان معنا نیست که کاملاً غیرممکن است ، اما باز هم اهمیت چندانی ندارد.

بعد از این مدت ، باند را به دقت جدا کرده و محل خال کوبی را با آب گرم بشویید. باصابون ضد باکتریایی. رسم را خیلی سخت نکشید و هرگز از روتختی استفاده نکنید. هدف شما اکنون شستشوی ساروجی است که بیرون زده از سطح پوست است به طوری که پوستی خشک نباشد. آب باید گرم باشد ، نه گرم.

هیچ دلیلی برای بی اعتبار کردن کامل او بر اساس اسطوره ها و فرضیات وجود ندارد. آنچه معمولاً اتفاق می افتد ، افراد با پوست بیش از حد روغنی از آن استفاده می کنند و متوجه مانده باقیمانده می شوند. این کاملاً طبیعی است. اگر نمی خواهید او به چیز دیگری تغییر کند ، ساده است. وقتی صحبت از ژله نفتی می شود ، حتی یک مطالعه علمی هم وجود ندارد که آن را به زهکشی رنگ پیوند دهد. با این حال ، تعداد بیشماری از هنرمندان تاتو سوگند می خورند که این محصولات هنوز هم طلایی هستند و برای آنها بسیار ارزشمند هستند.

به یاد داشته باشید که این محصولات هم به آرامی و هم به عمق پوست نفوذ نمی کنند. برای آنها حتی رسیدن رسوبات به جوهر و ایجاد خسارت بسیار دور از ذهن است. پماد به راحتی قابل استفاده است و وقتی این کار را کردید ، مشکلاتی ایجاد می کنید. مانند لوسیون به نظر می رسد ، دوباره از آن استفاده نکنید. آیا تاکنون فکر کرده اید که چرا هنرمندان خال کوبی شما بعد از استفاده از آن ، حوله کاغذی را پیشنهاد می کنند؟ در اینجا پاسخ شما برای حذف اضافی است. نکته اصلی در اینجا رسیدن به یک پرده محافظت از نور برای خال کوبی جدید شماست.

آیا خال کوبی را شسته اید؟ عالی حالا به آرامی و بدون مالش ، آن را با دستمال و پماد را با یک پماد ضد باکتری آغشته کنید. بیشتر اوقات برای این منظور از پماد Bepanten استفاده می شود که التهاب را تسکین می دهد ، میکروب ها را می کشد و خاصیت خنک کننده کمی دارد. دیگر بانداژ نیست ، خال کوبی را باز بگذارید.

خراش باعث از بین رفتن دائمی رنگدانه ها می شود ، لطفا این کار را نکنید. اگر بسیار خارش دار هستید ، این بطری لوسیون را بکشید و به مقدار کم از آن استفاده کنید. خوب بخورید و درک کنید که یک رژیم غذایی سالم می تواند تأثیر زیادی در روند بهبودی اعضای بدن داشته باشد. به یاد داشته باشید که پوست بدن بزرگترین عضو بدن شما است. هنگام جویدن غذای آشغال ، آن را نخورید و بیرون بیاورید. آنچه در طول مراحل درمانی می خورید اهمیت دارد.

رنگ خال کوبی جدید شما کاهش می یابد ، نگران نباشید ، این طبیعی است. تمام آنچه اتفاق می افتد اپیدرم ، لایه برداری و هرگونه رنگدانه اضافی شما از بین می رود. جوهر موجود در اپیدرم به شرح زیر عمل می کند: آن را ترمیم می کند و یک لایه جدید از پوست را تشکیل می دهد. هنگامی که این اتفاق می افتد ، ممکن است متوجه شوید که برخی از جوهر ها از بین می روند و بیشتر آنها در درم باقی می مانند. معمولاً کمی بیشتر از یک هفته طول می کشد تا واقعاً متوجه شوید. بعضی اوقات ژنتیک شما نیز می تواند به سیستم ایمنی بدن پاسخ دهد.

با پمادهای دیگر آزمایش نکنید ، مگر اینکه توسط استادی که شما از آن خال کوبی ساخته اید تجویز شود ، زیرا همه داروهای ضد باکتری دارویی برای مراقبت از خال کوبی مناسب نیستند. برخی از آنها می توانند به این واقعیت منجر شوند که تصویر از بین می رود یا حتی کمی پخش می شود.

مرحله ۲٫ ۳ روز اول بعد از خال کوبی کردن

با پزشک خود تماس بگیرید ، فقط علائم غیرطبیعی شما را نادیده نگیرید. مواردی مانند تورم بیش از حد ، سردرد و تب یا خونریزی بیش از حد و نشت اغلب ممکن است جدی تر از اولین فکر باشد. به یاد داشته باشید که واکنشهای آلرژیک ممکن است رخ دهد.

خارش غیرقابل تحمل را می توان با هیدروکورتیزون درمان کرد ، اما لطفاً فقط به عنوان آخرین راه حل به این موضوع مراجعه کنید. این کار هرگونه خارش را به طور جدی از بین می برد ، اما مهم است بدانید که چگونه از آن به درستی استفاده کنید. این چیزی نیست که شما بخواهید به مدت روزانه برای مدت طولانی از آن استفاده کنید ، زیرا این می تواند به صدمات برگشت ناپذیر پوست منجر شود. از آن کم و زیاد استفاده کنید.

در این زمان ، به جای یک خال کوبی تازه ، یک مایع شفاف به طور فعال عمل می کند – یک ساکروم. وظیفه شما جلوگیری از ایجاد پوسته در محل خال کوبی است. بنابراین ، هر روز ، چندین بار خال کوبی را با پماد Bepanten روغن کاری کنید و پماد را در یک لایه نازک بمالید تا کاملاً جذب شود. خیس کردن خال کوبی برای ۲-۳ روز اول غیرممکن است ، اما اگر هنوز نیاز به دوش گرفتن دارید ، این قسمت را با فیلم چسبناک بپیچانید تا آب روی پوست شما نشود. بر این اساس ، حمام های گرم ، استخر ، حمام و سونا نیز تاکنون لغو شده اند.

براق و موم – این همان چیزی است که شما بعد از تمیز کردن خال کوبی جدید ، در تون پوست خود متوجه خواهید شد. قرار گرفتن در معرض آفتاب و به ویژه برنزه شدن باعث از بین رفتن درخشندگی رنگ هایی مانند زرد ، صورتی ، سفید و نارنجی خواهد شد. اگرچه ، در حقیقت ، اگر بیش از حد در معرض دید باشید ، در نهایت محو هر رنگی از جمله سیاه می شوید.

زمان بهبودی بسته به ژنتیک و نوع بدن ، اندازه یک اثر هنری ، توجه شما به مراقبت مناسب و غیره بسیار متفاوت است. از ۲ تا ۴ هفته ، به طور معمول ، تمام آنچه برای پوست شما لازم است شروع به بازگشت به حالت طبیعی می کند. هنوز از نظر فنی بهبود می یابد ، اما در آن مرحله ، بیشتر زخم های شما بهبود یافت. با این حال ، شما همچنان به مراقبت از خال کوبی جدید خود ادامه خواهید داد.

از آنجا که در ۳-۵ روز اول مراقبت از خال کوبی بسیار مشکل ساز خواهد بود ، بهتر است در خانه بمانید. لباس در این زمان باید جادار باشد تا جایی که به محل عکس آسیب نرساند. محصولات پنبه ای بهترین هستند ؛ از وسایل ابریشمی و مصنوعی خودداری کنید.

اگر خال کوبی های پیشین مبتذل به نظر می رسید ، و حتی در قرن گذشته ، وجود الگویی بر روی بدن انسان نوعی ننگ بود ، در قرن بیست و یکم مرزهای جدیدی افتتاح شد و بسیاری از بچه ها و دختران در آرزوی داشتن یک هیروگلیف زیبا یا تصویر دیگر هستند. روند انجام خال کوبی روی بدن باید با مسئولیت پذیری تمام شود ، و این نه تنها در مورد انتخاب یک هنرمند خال کوبی ، بلکه در مورد قوانین مراقبت از او نیز صدق می کند. بیایید در اولین روز پس از استفاده از آن ، نحوه مراقبت از خال کوبی را بررسی کنیم.

الکل ، مواد مخدر و ورزش

 

نه به این دلیل که برای جوهر جدید شما بد است ، بلکه به دلیل اینکه می تواند برای شما بد باشد. داستانهای زیادی از واکنشهای سمی وجود دارد که پس از استفاده از آن رخ می دهد. شما فقط نمی دانید که چگونه به این امر واکنش نشان می دهید ، و اگر این یک واکنش مهلک باشد ، این وضعیت خوبی نیست. ناگهان ، شما در یک بیمارستان که با یک مشکل دیگر احاطه شده بود ، به پایان رسیدید – یک دسته از باکتری!

با کلمات زندگی کنید ، اگر می خواهید آنها را بخوانید. در طول سه روز اول بعد از برداشتن پانسمان ، این مراحل را از نظر شرعی هر دو ساعت انجام دهید. لوسیون دو تا سه بار در روز بعد از سه روز مورد نیاز است. پماد را بگذارید زیرا زمان آن است که از ۲۵ روز آینده شروع به آبرسانی کنید.

چگونه می توان از خال کوبی مراقبت کرد؟

زمان و پیشرفت با سرعت فوق العاده ای رو به جلو حرکت می کرد ، این در تکنیک استفاده از خال کوبی ها منعکس می شد. افراد جوان تصاویر را در نواحی مختلف پوست اعمال می کنند: گردن ، شانه ها ، پاهای تحتانی ، شکم ، تیغه های شانه و غیره. صرف نظر از اینکه خال کوبی روی بدن شما ظاهر می شود و چه ناحیه ای را اشغال خواهد کرد ، باید با دقت و از همه مهم تر صحیح مواظبش بود.

مراقبت از تاتو طولانی مدت

 

این هنرمند برای انجام برخی از خونریزی و محافظت از آن در برابر عناصر بیرونی ، خال کوبی شما را در یک باند پیچیده خواهد کرد. لطفاً حداقل ۴ ساعت آن را بگذارید. شما برای همیشه یک خال کوبی خواهید داشت – دوستان شما می توانند ۴ ساعت صبر کنند تا آن را ببینند.

البته قبل از هر چیز باید مراقب سلامتی خود باشید. در حین انجام خال کوبی ، پوست ما استرس زده و آسیب جدی دیده است. همانطور که می دانید ، مراقبت نادرست می تواند منجر به ایجاد عواقب پیچیده ، از جمله مسمومیت با خون شود. به طوری که خال کوبی رنگ خود را از دست ندهد ، چین و چروک نشود و شکل آن تغییر نکند ، باید چندین جنبه اصلی مراقبت از آن را با جزئیات مطالعه کنید.

می توانید حداکثر ۲۴ ساعت پانسمان را رها کنید. اکیدا توصیه می شود که شب اول هنگام خواب آن را ببندید – این باعث می شود تا خال کوبی شما از ورق و بالعکس محافظت شود. خال کوبی ها زخم های سطحی هستند و پس از برداشتن پانسمان اصلی نیازی به پوشاندن آن نیست.

هنگامی که بانداژ را جدا می کنید ، بلافاصله خال کوبی را بشویید. منطقه را با صابون و کف نخود عطر بشویید. با این کار سلولهای خون طبیعی و ژلهای نفتی و همچنین هر گونه مواد زایدی که جمع آوری شده اند را از بین می برد. از شستشو استفاده نکنید ، زیرا ممکن است حاوی باکتری باشد و چرت زدن را به خال کوبی وارد کنید. یک خال کوبی خشک را با یک حوله کاغذی یا حوله بسیار تمیز بنوشید.

 

۲۴-۴۸ ساعت اول چه کار کنیم؟

خال کوبی باید در دو هفته اول مورد دقت قرار گیرد. بسته به شرایط ، دوره مراقبت ویژه و ضد عفونی پوست می تواند سالها ادامه داشته باشد. به عنوان یک قاعده ، پس از اعمال تصویر بر روی بدن ، هنرمند خال کوبی این ناحیه پوست را با یک محلول خاص معالجه می کند و آن را با یک باند میبندد.

ما وبر را دوست داریم اگر هر زمان احساس پشیمانی برای استفاده از صابون یا خامه کردید ، استفاده از آن را متوقف کنید – احتمالاً رایحه ای دارد. نکته مشترکی که باید به خاطر بسپارید اینست که بهتر است خال کوبی را تنها بگذارید تا اینکه بیش از حد در مورد آن عصبانیت کنید. اطمینان داشته باشید که بدن شما می داند چگونه خود را بهبود ببخشد.

شما باند را برداشته اید ، خال کوبی را شسته اید و ۲۴ ساعت به آن می دهید. زمان شروع هیدراتاسیون است. یک بار دیگر ، اگر احساس نیش می کنید ، خیلی زود است یا محصولی که استفاده می کنید خیلی خشن است. متوقف شوید و بگذارید تاتو شما استراحت کند. یک نقطه مرطوب کننده به کنترل زخم کمک می کند. فلپ نباید خیلی ضخیم باشد و یا به محلی برای هک کردن برسد – می تواند جوهر خیلی زیادی را بیرون بیاورد و شما را با اشک در خطوط یا رنگ خود رها کند. یک مرطوب کننده همچنین در تسکین بیشتر خارش های مربوط به یک خال کوبی شفابخش کمک خواهد کرد.

دو روز اول هنگام مراقبت از یک خال کوبی کاملاً جدید ، باید قوانین زیر را رعایت کنید:

اگر بانداژ روی خال کوبی به شکل فشرده سازی اعمال شده و از فیلم برای این کار استفاده شده است ، پس از آن باید بعد از ۳ ساعت برداشته شود ، اما دیر بعد. پوست باید نفس بکشد ، به دلیل تبدیل هوا ، سریعتر بازسازی می شود.

یک پانسمان سفت و محکم می تواند به مدت ۲۴ ساعت باقی بماند.

قبل از انجام چنین روشی ، حتما دستان خود را بشویید و آنها را به طور کامل ضد عفونی کنید.

اگر پانسمان به پوست چسبیده باشد ، و این تعجب آور نیست ، زیرا پوست آسیب دیده است ، باید آن را کمی با آب گرم مرطوب کنید و صبر کنید تا به خوبی برداشته شود.

با آب خنک یا کمی گرم بدون صابون و سایر مواد آرایشی ، ناحیه پوستی را که روی آن خال کوبی اعمال شده است بشویید.

پوست اطراف خال کوبی را می توان با صابون ، ترجیحا خانگی یا تار شست.

در هیچ حالتی از روتختی استفاده نکنید ، در غیر این صورت شما نه تنها شستشوی رنگ تاتو را ریسک می کنید بلکه به پوست آسیب می رسانید.

اگر قطرات خون خشک شده روی پوست وجود دارد ، باید آنها را شستشو دهید تا از احتمال وجود زخم جلوگیری شود.

نیازی به پاک کردن پوست با حوله یا سایر محصولات پارچه ای نیست ، به آرامی آن را صاف کنید یا صبر کنید تا خشک شود طبیعی.

مرحله آخر اعمال لوسیون یا کرم مرطوب کننده است. از محصولات حاوی الکل ، آلوئه ورا یا کورتیزون استفاده نکنید.

 

چگونه می توان از دو هفته اول برای یک تاتو مراقبت کرد؟

حداقل ۲ تا ۳ بار در روز یا در صورت نیاز از مرطوب کننده استفاده کنید. یک لایه بسیار نازک قرار داده و آن را به آرامی درون پوست مالیده تا جذب شود. از آنجا که یوکان بسیار خشک است ، ممکن است لازم باشد هر دو ساعت یکبار مرطوب شود. اگر در حال بازگشت به منطقه ساحلی هستید ، احتمالاً شما در استفاده از لوسیون چند بار در روز خوب هستید. تماشای خال کوبی خود را و اجازه ندهید که خیلی خسته و خارش دار شود.

مراقبت از تاتو

محصولاتی که برای نوزادان بی خطر هستند ، در صورت عدم استفاده معمولاً شرط خوبی هستند. بعد از گذشت چند روز ، ممکن است خال کوبی شما شروع به لایه برداری کند و خواهید دید که لکه های رنگی لکه دار شده اند. ممکن است تصویر کمی خارج شود. به استفاده از لوسیون ادامه دهید و خال کوبی شما در مدت ۵ روز بهبود می یابد. پس از ۲ هفته ، اگر به درستی از آن مراقبت کنید ، به نظر می رسد که برای همیشه به نظر برسد.

مراقبت از خال کوبی ۱۴ روز اول پس از استفاده از آن بسیار مهم است. در این دوره است که پوست بهبود می یابد. همه اقدامات باید با دقت انجام شود و ضد عفونی کردن را فراموش نکنید. شما باید تا حد ممکن از پوست در برابر باکتری ها و عفونت ها محافظت کنید.

بنابراین ، در ۱۴ روز بعد از اعمال خال کوبی موارد زیر را انجام دهید:

 در حالی که بهبود می یابد ، خال کوبی خود را کاملاً از آفتاب نگه دارید و بعد از آن توصیه می شود هنگام بیرون آمدن ، از ضد آفتاب بر روی خال کوبی خود ببندید یا استفاده کنید.

در حین دوش گرفتن ، فقط کافی است که خال کوبی خود را به مدت طولانی در آب نگه دارید تا بشویید و سپس بچرخید. در طی دو هفته اول حمام کردن ، وان ، وان های گرم و غیره مجاز نیست. خال کوبی شما نباید خیلی خشک شود ، اما خیساندن آن به همان اندازه بد است که می تواند جوهر را خارج کند.

 1. صبح و عصر حتماً ناحیه پوستی را که با آب گرم یا خنک خال کوبی شده است ، بشویید.
 2. حداقل ۴ بار در روز از خامه یا لوسیون استفاده کنید.
 3. اگر روی پوستی که در زیر لباس پنهان شده است خال کوبی کرده اید ، فقط کتانی شل ساخته شده از پارچه های طبیعی را بپوشید.
 4. خال کوبی را در معرض نور مستقیم خورشید قرار ندهید. اگر این کار اجتناب ناپذیر است ، حتما از ضد آفتاب استفاده کنید. در این حالت ، سطح محافظ نباید از ۳۰ باشد.
 5. حمام داغ نکنید. در این دوره ، خیلی مهم است که خال کوبی را خیس نکنید ، در غیر این صورت ممکن است پوست چروک شود ، و سپس خال کوبی ظاهر اصلی خود را از دست می دهد. همه آنچه مجاز است یک حمام گرم نه بیشتر از ۱۰ دقیقه است.
 6. به هیچ وجه پوستی را که خال کوبی در آن قرار دارد خراشیده نشود ، در غیر این صورت خطر آسیب رساندن به لایه سطح را که هنوز هم در حال بازسازی است ، می کنید و این ، همانطور که می دانید ، مملو از عواقب پیچیده ای است.
 7. وقتی پوسته ای از هر ضخامت شکل گرفت ، آنرا پوست نریزید ؛ در نهایت خشک می شود و به خودی خود پوست می شود.
 8. حداقل روزانه ۲ لیتر آب تصفیه شده بنوشید. این امر برای حفظ تعادل آب ، جذب کلیه مواد مغذی لازم در پوست با هدف هیدراتاسیون کامل و بازسازی سریع آن ضروری است.

 

چگونه می توانم یک خال کوبی روغنکاری کنم؟

بسیاری از افرادی که پوست خود را با یک رنگ یا الگوی مشکی تزئین کرده اند ، اغلب یک سؤال کاملاً طبیعی می پرسند: آیا می توان خال کوبی را با کرم کودک آغشته کرد؟ البته ممکن است ، اما فقط بعد از ۳-۵ روز پس از اعمال تاتو. این به این دلیل است که کرم کودک با افزایش مقدار چربی مشخص می شود. در روزهای اولیه فقط باید از کرم ها و لوسیون های مخصوص و مجاز استفاده کنید. اما بعد از گذشت چند روز ، می توانید ۵-۶ بار در روز با خیال راحت از کرم کودک استفاده کنید. کرم اضافی را باید با یک حوله کاغذی یا پاک کردن ضد باکتری از خال کوبی خارج کرد.

استادان تاتو در اولین روزها پس از استفاده از خال کوبی توصیه می کنند از محصولات زیر برای مراقبت از پوست استفاده کنید:

 • باسیتراسین؛
 • محافظ نجات؛
 • پانتنول؛
 • Solcoseryl و غیره

شما می توانید هر درمانی که دارای خاصیت درمانی باشد را انتخاب کنید. بیشتر هموطنان ما که صاحبان خال کوبی خوشحال شده اند ، Bepanten را ترجیح می دهند.

 

بسیاری از افرادی که خال کوبی کرده اند ، در مورد تجربیات خود و مشکلاتی که هنگام مراقبت از آنها با آنها مواجه شده اند ، صحبت می کنند. همانطور که قبلاً نیز گفته شد ، بیشتر هموطنان ما ترجیح می دهند از کرم Bepanten استفاده کنند. بله ، در داروخانه ها می توانید بسیاری از پمادهای مخصوص ، کرم ها ، مومیایی کردن ، اسپری ها را پیدا کنید ، اما بیپنتن عاشق تمام خواص درمانی و بهبود زخم و همچنین دسته بندی مقرون به صرفه ای شد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *