معرفی نرم افزار ردیابی ماهواره Iss Detector

ISS-Detector

در صورتی که به علم ستاره شناسی علاقه دارید، به احتمال زیاد مشاهده یک پدیده آسمانی مانند عبور یک ماهواره و یا ایستگاه فضایی از آسمان بالا سرتان می تواند برایتان جذاب و آموزنده باشد. در طول شبانه روز اتفاقات بسیاری در آسمان منطقه شما روی می دهد که به طور ناگهانی و برای مدت کوتاهی قابل نمایش و در دسترس خواهند بود.
ISS-Detector
ایستگاه های فضای و ماهواره و شهاب سنگ ها تنها برای مدت محدودی ممکن است از آسمان شما بگذرند و اگر می خواهید تماشای یک پدیده آسمانی را از دست ندهید نرم افزار ISS Detector می تواند راهنمای خوبی برای شما باشد.

این نرم افزار یک اپلیکیشن رصد کننده پدیده های آسمانی می باشد که پیش از فرا رسیدن زمان آن در محل زندگیتان، هشدار داده و شما را از پدیده های قریب الوقوع باخبر می سازد.

ISS-Detector
نرم افزار رصد ماهواره های فضایی برای اندروید، قابلیت تشخیص هر بازتاب مستقیم یک ایستگاه فضایی را بر روی زمین دارد که با اتفاق این پدیده می توانید اشیای مانند ایستگاه بین المللی فضایی را با چشم غیر مسلح تماشا کنید.
نرم افزار ردیابی ماهواره فضایی، اطلاعات کاملی از پدیده های فضایی که در آینده در آسمان محل زندگی شما رخ می دهند را نمایش می دهد و با تشخیص مختصات جغرافیایی شما در صورت پیش آمدن یک فرصت فضایی، آن را قبل از رخداد به شما هشدار می دهد.

همچنین می توانید با رصد تحرکات ماهواره های فضای، جهت تحرکات آن ها را کشف کرده و مسیرهای فضایی را یافته و به راحتی آن ها را با دوستان خود درون شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

ISS-Detector

مهم ترین ویژگی های نرم افزار ISS Detector :

– امکان آنالیز وضعیت هوا برای رویت کامل فرکانسها
– دارای صفحه مسیرهای رادار
– ردیابی کلیه ماهواره های فضایی آسمان منطقه زندگی کاربر
– امکان رصد پدیده های آسمانی روی آسمان منطقه زندگی کاربر
– امکان رویت موقعیت فعلی کاربر روی نقشه
– قابلیت شناسایی Iridium flares
– دارای سیستم اطلاع رسانی هوشمند
– امکان به اشتراک گذاری اطلاعات در جیمیل و توئیتر
– دارای ویجت هوشمند

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *