معرفی و مقایسه یک دیالر زیبا

نرم افزار های دیالر جایگزین مناسبی برای دفترچه تلفن گوشی های اندرویدی اند  که با دارا بودن ویژگی های مختلف میتواند بسیار مفید واقع شوند. از امکانات اصلی این برنامه ها میتوان به جستجو، شناسایی تماس های دریافتی ناشناخته و بلاک کردن شماره های مزاحم اشاره کرد، همچنین برنامه ها لیست پیشنهادی از مخاطبین را بر اساس تعداد تماس ها و مکالمات به شما پیشنهاد میکنند که برای تماس سریع میتوانید از آن ها استفاده کنید.

همچنین قابلیت ثبت مخاطبین بر اساس موقعیت های مکانی و زمانی، اضافه کردن اطلاعات شبکه های اجتماعی و ایمیل ها از ویژگی های دیگر این برنامه ها است و شما میتوانید در مکان های مختلف با استفاده از جی پی اس مخاطبین ثبت شده در آن مکان را پیدا کنید.

از جمله این برنامه ها میتوان به برنامه Truecaller و همچنین برنامه OS9 PHONE DIALER اشاره کرد

امکانات این برنامه ها بسیار مشابه هم هستند ولی تفاوتهایی نیز با یکدیگر دارند

در اینجا اشاره ای خواهیم داشت به ویژگی ها و تفاوتهای این نرم افزارها با هم

با اینفو همراه باشید.

ویژگی های Truecaller Caller ID & Block:

– جستجو به صورت محلی یا جهانی
– بلاک کردن شماره های مزاحم
– نمایش لیست پیشنهادی
– ثبت و بروز رسانی خودکار اطلاعاتی از قبیل وییتر، فیس بوک، LinkedIn و….
– توئیت و فالو کردن یک شخص در توئیتر بصورت مستقیم از Truecaller
– ایجاد میلیون ها لیست مخاطب
– دریافت شناسه تماس گیرنده
– ابلیت جستجو بر اساس فیلدهای مختلف
– تبت موقعیت های زمانی و مکانی برای مخاطب

ویژگی های نرم افزار OS9 PHONE DIALER  هم مشابه همین نرم افزار است منتها در ظاهر کمی جذاب تر است و با امکانات مفید و خوبی عمل میکند.
 

امکان بلاک کردن مخاطبین مزاحم و همچنین مدیریت تمام فعالیتهای ارتباطی در یکجا برای شما محیاست و دیگر لازم نیست به نرم افزارهای مختلفی مراجعه کنید.همانطور که از اسم این اپ مشخص هست بسیار تلاش شده تا دیالر شما شبیه دیالر آیفون شود.حتی به کوچکترین جزییات توجه شده و امکانات خوبی در اختیار شما قرار داده شده

امکانات و چیدمان قرارگیری گزینه ها بسیار شکیل روان و زیباست و فقط بایستی آن را برای گوشی خود تست کنید چون دیده شده در بعضی از نسخه های اندروید و برخی از مموبایل ها به خوبی عمل نمیکند.اگر جزء آن دسته از افراد نیستید بسیار خوش شانس هستید چون دیالر بسیار جذابی را بدست آوردید.

این اپ تنظیمات مختصر و البته مفیدی دارد که البته اینجا به آن نمیپردازیم چرا که همانطور که در تصویر میبینید بسیار مشخص و گویا هستند.

همچنین طبق براوردی که از نقطه نظرات کاربران ارائه شده میتوان دریافت که این نرم افزار چندان  کم نقص نیست و به خوبی  تروکالر کار نمیکند

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *