هرم در فنگ شویی : انرژی درمانی به کمک هرم انرژی

هرم

هرم

فاطمه دایی زاده

مقدمه

اشکال هرم در فنگ شویی کاربرد های زیادی دارد! این شکل در ساخت بناهایی مثل اهرام ثالثه مصر و موزه لوور پاریس و … نیز قابل مشاهده است.  همچنین یک سری درمان هایی با سمبل هرم انجام می شود. این موضوع به خاطر نوع ساختار هرم و محاسباتی است که در آن صورت گرفته ، مورد استفاده قرار می گیرد.

در ادامه به موارد زیر اشاره خواهد شد :

 • هرم درمانی
 • هرم درمانی چگونه عمل می کند
 • کاربرد های هرم درمانی
 • مطالعات انجام شده بر روی انرژی هرم در فنگ شویی
 • خواص هرم در فنگ شویی
 • عجایب درون هرم های انرژی
 • نحوه استفاده از هرم در فنگ شویی
 • آموزش ساخت هرم انرژی
هرم

هرم

هرم در فنگ شویی

شکل هندسی هرم کمک می‌کند تا انرژی زمین به انرژی آسمان‌های بالا و کائنات متصل شود و با قدرت های برتر ارتباط برقرار نماید. آنچه باعث قدرتمندی و تجمع انرژی در هرم می‌شود توانایی انتقال و جمع‌آوری انرژی از سیارات و ستارگان به سمت زمین است. این باور در بسیاری ادیان و آیین‌های مختلفی نیز آورده شده است. از طرفی راه انتقال انرژی و نیروهای ماورایی از طریق شکل هندسی به ‌راحتی امکان‌پذیر است. قاعده سطح زیرین هرم نشان‌دهنده شالوده‌ای جامد و زمینی است که در مقطع بزرگ به زمین متصل می‌شود و بار انرژی‌های اضافی را به زمین ارسال می‌کند. در حالی‌ که نوک هرم قادر است تا به قلمروهای برتر آسمانی و آگاهی راه پیدا کند و انرژی آسمانی را دریافت کند.

هرم درمانی

هرم درمانی نوعی روش درمانی بالقوه است که از ساختار هرمی شکل برای درمان بیماری‏ ها استفاده می‏ کند !

هرم به خاطر ساختار فوق العاده ای که از نظر هندسی و گردش انرژی در خود دارا است، برای درمان برخی از بیماری ها مورد استفاده قرار گرفته است. پس از کشف اتفاقات عجیب در اهرام ثلاثه مصر این روش درمانی آغاز شد. با درست شدن هرم هایی در ابعاد کوچک ( منتهی با همان نسبت های هرم مقبره فرعون) و استفاده از آن، به تدریج تاثیرات درمانی و نیرو بخش به کارگیری هرم آشکار شد و هرم درمانی، صورت رسمی به خود گرفت.

شکل منحصربه‌فرد هندسی هرم ، انرژی را به داخل وارد می کند که این باعث می‌شود به ‌راحتی عمل پاک‌سازی اتفاق بیافتد.

هرم درمانی چگونه عمل می کند؟

هرم

ساختار هرمی شکل، نسبتی بیش‏تر از مقدار معمول نیروی مغناطیسی کره زمین را به خود جذب می‏ کند. همچنین ساختار هرمی شکل چند انرژی متفاوت را درون خود گردآوری یا تولید می‏ کند.

این احتمال هست که یکی از این انرژی‏ های متفاوت درون هرم انرژی، حاصل نوعی تناسب خاص بین یون‏ های منفی هوا و یون‏ های مثبت هوا باشد.

بنابراین در بخش درمانی هرم مانند نوعی فیلتر عمل می کند. زیرا به تولید یون منفی می‌پردازد که می‌تواند میدان الکترومغناطیسی بدن را متعادل کرده و بهبود ببخشد.از هرم در سیستم انرژی‌درمانی ریکی بیشتر استفاده می‌شود و برای بهبود بیماری و متعادل نمودن سطح انرژی از خواص هرم استفاده می کنند و در بیمارستانی در ژاپن این روش بسیار مرسوم بوده و بسیار کاربرد دارد.

کاربرد های هرم درمانی

خوابیدن زیر هرم

مردمى که هنگام خواب یک ساختار هرمى شکل بالاى سرشان قرار داده می ‏شود، ساعاتى کم‏تر از معمول به خواب نیاز دارند ! پس از بیدار شدن بیش‏تر از معمول پیشین خود سبک بار و با نشاط هستند. احساس خوشحالی و آرامش و انبساط و داشتن تجربه های خاص هنگام مراقبه از نتایج روش هرم درمانی می باشد .

فراعن مصر

وقتی کاوشگران باستان شناسی توانستند به مقبره یکی از فراعنه وارد شوند جنازه ی او را کاملا سالم یافتند ! گویی تازه مرده است. توریست ها از همه ی نقاط جهان برای دیدن جنازه به مصر رفتند و جنازه برای بازدید آنها و آزمایشات باستان شناسی از مقبره خارج شد. با خروج جنازه، روند فاسد شدن آن به سرعت ظاهر شد و طی روزهای بعد، جنازه تقریبا فاسد شد. یکی از دانشمندان اروپایی به نام مهندس پاولیتا با اندازه گیری ابعاد هرم به این کشف رسید که ابعاد هرم باعث می شود تا در مرکز آن میدانی از انرژی مغناطیسی با تاثیر خاص خود به وجود آید. بنابراین نتیجه گیری شد که چون فرعون در وسط هرم بوده به همین دلیل جنازه او فاسد نشده است . در واقع این درمانی جدید، بر اساس این کشف پدید آمد. (فصلنامه علوم باطنی- شماره ۷ و ۸)

مطالعات انجام شده بر روی هرم در فنگ شویی

بر اساس پژوهش‌های صورت گرفته اشکال هرم، انرژی الکترومغناطیسی اطراف زمین، ستاره ها و سایر سیارات را به خود جذب می کنند. این انرژی از پهلوهای هرم به قسمت بالای آن حرکت می‌کند. در این حالت جریانی از انرژی ایجاد شده و همانند ساعت شنی از قسمت بالا بطور مارپیچ به سمت پایه‌ها حرکت می‌کند. انرژی جمع شده توسط هرم در زمان اتصال با روح شما، به قسمتی از بدن که به انرژی نیاز دارد منتقل می شود .

اگر از اضطراب و استرس رنج می‌برید و نیاز به آرامش دارید، هرم درمانی می‌تواند روش مناسبی برای شما باشد!

در حال حاضر در هرم درمانی از صفحه های مسی برای انتقال انرژی به بدن استفاده می‌شود! به کارگیری فلز در این ساختار، انرژی را به داخل بدن شما متمرکز می‌کند. حتی برای افزایش تمرکز انرژی به قسمت‌ های خاص بدن می توان هرم های فلزی را بر سر گذاشت، اما معمولاً در این روش توصیه می‌شود هرم را روی مچ دست چپ قرار دهید تا تمرکز انرژی به طور مناسبی صورت گیرد ! در واقع با این روش شخص می‌تواند قدرت حواس پنهان خود را افزایش دهد. انرژی فلز با جریان رسانا بودن خود و حجم آبی که در سیستم بدن وجود دارد ارتباط برقرار کرده و انرژی هرم را به کل سیستم بدن وارد می کند. به نوعی می توان تبادل انرژی را با این نوع هرم و فرکانس سیستم بدن برقرار نمود.

خواص هرم در فنگ شویی

نوک هرم انرژی گرمایی را در طبیعت آزاد می‌کند و انرژی ای که از پایه‌های آن آزاد می‌شود اثر خنک کنندگی دارد . اهرام علاوه بر افزایش انرژی انسان، باعث افزایش انرژی سبزیجات ، میوه‌ها ، آب، شیر و غیره نیز می‌شود که این عمل با قرار دادن آنها زیر هرم صورت می‌گیرد و با مصرف این مواد، انرژی جذب بدن انسان می‌شود .

درمان از طریق هرم در فنگ شویی

برای درمان از طریق هرم در فنگ شویی ، باید روزانه مدت ۱۰ الی ۲۰ دقیقه هرم را در محل مورد نظر قرار دهید ! پژوهش‌هایی که روی هرم‌ها انجام گرفته نشان می‌دهد هرم درمانی قادر است بیماری‌های کشنده و مهلکی را درمان کند ! افرادی که دچار خستگی هستند می‌توانند با خوابیدن زیر فضای هرمی شکل انرژی از دست رفته خود را بازیابند.  افرادی که از این روش استفاده می‌کنند نسبت به دیگران به خواب کمتری نیاز دارند.

عجایب درون هرم های انرژی در فنگ شویی

ساختار های عجیب درون هرم های انرژی در فنگ شویی بسیار زیاد است که ما به چند عنوان از آن اشاره می کنیم.

هرم در فنگ شویی : گیاهان

کنی هیل گیاهی را به مدت پنج روز بدون آب داخل هرم نگهداری کرد. زمانی که گیاه را کاملاً تازه و شاداب بود از هرم خارج کرد بلافاصله پژمرده شد ! دیگر تحقیقات انجام شده در مورد گیاهان ما را به نتایج عجیب تری می رساند. به عنوان مثال اگر بذر گوجه فرنگی داخل هرم کشت شود و سپس نشای آن در بیرون انتقال داده و در بیرون کاشته شود ، محصول آن چند برابر بوته های مشابه می شود .

هرم در فنگ شویی : مایعات

شیری که به سرعت فاسد می شود، بیش از یک هفته در هرم، سالم و قابل استفاده باقی می ماند! اما در غلظت آن تغییراتی حاصل می شود. این امر دو شرکت بزرگ ایتالیایی و فرانسوی را بر آن داشته است که پاکتهای مقوایی شیر را به صورت هرم به بازار عرضه کنند. در ادامه  اگر مقداری آب را چند هفته در هرم قرار بدهید به آبی فعال تبدیل شده و خواص عجیبی را به خود می گیرد! برای مثال ، اگر آب آلوده باشد بعد از این مدت کاملاُ ضد عفونی می شود .

 • دست دختر چهارده ساله که در حادثه ای به شدت آسیب دیده بود ، بعد از سی دقیقه قرار گرفتن در این آب از درد افتاد و بعد از دو روز بهبود پیدا کرد.
 • خانمی به نام پتی با استفاده مکرر از این آب چهره ای جوان و شاداب تر یافته است .

هرم در فنگ شویی : گوشت

تحقیقات نشان داده است که گوشت در درون هرم سالم تر باقی می ماند ! اگر گوشت را داخل هرم های انرژی با ابعاد اهرام مصر و یا متناسب با آنها قرار دهید ، با وجود آن که گوشت، دو سوم از آب خود را از دست می دهد اما هرگز فاسد نمی شود . هرم در فنگ شویی این امر را اثبات می کند که باید هرم درمانی را ادامه داد.

دیگر کاربردهای هرم در بناها

بعضی از کشور ها ساختمانهای هرمی شکل برای هدفهای متفاوت ساخته اند.

 • بیمارستانهایی برای بهبود سریع تر بیماران روانی
 • کلیسا برای تمرکز معنویت بشر
 • اتاق هایی در دانشگاهها برای استراحت و تمرکز اندیشه و فعالیت بهتر مغز

محاسبات بسیار پیچیده ریاضی در سطح قاعده و هرم، اعجاب برانگیز است. جالب اینجاست که از طریق هرم می توان شمال و جنوب مغناطیسی را یافت.

نحوه استفاده از هرم در فنگ شویی

برای افزایش تمرکز انرژی در قسمت های خاص بدن می توان از انواع هرم ها را روی سر گذاشت ( در زمان شیخ بهایی علما و دانش آموختگان زمانی که به مکتب می رفتند از یک سری کلاه هایی به شکل مخروط یا هرم استفاده می کردند و بر روی سر می گذاشتند). اگر می‌خواهید کودکانتان تمرکز بیشتری در مطالعات خود داشته باشند و عملکرد درسی آنها بهتر شود، آن را در اتاق مطالعه آنها قرار دهید. در بعضی از موارد برای متمرکز شدن انرژی می توانید هرم را روی مچ دست چپ قرار دهید تا تمرکز انرژی به صورت مناسب تری صورت گیرد .

مکان قرارگیری هرم :

 • اگر در گوشه شمال شرق قرار گیرد، تمامی اعضای خانواده احساس نشاط می‌کنند.
 • زمانی که در اتاق خواب قرار بگیرد، راحت می‌خوابیم و صبح احساس طراوت و سرزندگی می‌کنیم.
 • خانم‌ های خانه‌داری که احساس خستگی و نا آرامی می‌کنند، باید یکی از این اهرام را در گوشه جنوب غرب آشپزخانه قرار دهند تا پر انرژی شوند.
 • هرم را در گوشه جنوب شرق دفتر کار خود قرار دهید تا کارتان به خوبی پیش رود .
 • اگر یکی از اعضای خانواده بیمار است، می توانید آن  را در نزدیکی بستر و در گوشه شرق  آن قرار دهید تا سریع بهبود یابد
 • اگر در آپارتمان یا طبقه اول زندگی می‌کنید، این وسیله را در چهار گوشه خانه نگه دارید.

اگر افرادی که نیت‌های شومی دارند به خانه شما رفت و آمد می‌کنند، آن را در گوشه شمال غرب خانه قرار دهید تا نتوانند آسیبی به شما برسانند. زوج‌های بدون فرزند که در اشتیاق بچه هستند، باید یکی از این اهرام را در گوشه غرب کف اتاق خوابشان قرار دهند. هرم انرژی به خوبی استرس جغرافیایی را در محل مورد نظر خنثی می‌سازد .

روش ساخت هرم در فنگ شویی برای افزایش ارتعاش

معمولاً هرم شکل سه‌بعدی دارد که همه وجه‌های آن به‌ جز یکی در یک رأس مشترک هستند. نقطه مشترک را رأس هرم و به بخش مسطح آن، قاعده هرم می گویند. قاعده هرم، چندضلعی دلخواه است و سایر وجه‌ها مثلث‌هایی هم رأس هستند که در یک رأس به یکدیگر متصل می‌شوند. خط قائمی که رأس را به ‌قاعده متصل می‌کند، ارتفاع هرم گفته می‌شود. اگر قاعده هرم به شکل مثلث باشد به آن هرم مثلث القاعده و اگر شکل مربع باشد به آن هرم مربع‌القاعده می‌گویند. نوع سومی از هرم نیز وجود دارد که سطح قاعده آن دایره و شکل هرمی دایره‌ای شکل می‌باشد که به آن مخروط گفته می‌شود.

ساخت هرم چهار وجهی بسیار ساده است !

جنس هرم

در حال حاضر در برای ساخت هرم در هرم درمانی از اهرامی با جنس های زیر استفاده می شود.

 • صفحات مسی
 • سنگ
 • کریستال

این موارد برای انتقال انرژی در داخل بدن  استفاده می شود و انرژی را در بدن متمرکز می کند.

از جنس های ساده تر زیر نیز می توان استفاده نمود:

 • طناب
 • چوب
 • رزین
 • حتی تلاقی چهار منبع نور( در ابعاد بزرگ )

البته هرم انرژی تولید شده هر چه بزرگتر باشد، انرژی بیشتر و فرکانس بالاتری تولید می کند .

هرم سطح انرژی خانه و اهل خانه را بالا می برد ! در زیر نشان داده شده اگر سطح انرژی کاهش یابد چه اتفاقاتی می افتد .

سطح انرژی پایین = بیماری ، افکار منفی ، روابط با افراد با کیفیت پایین و …

معادله خیلی ساده است، همه چیز در این جهان انرژی ست ! هر سطح انرژی ، سطح معادل خودش را جذب می کند اگر سطح انرژی افزایش یابد به موارد زیر دست می یابیم.

انرژی با فرکانس های بالاتر = آگاهی بیشتر، سلامتی ، حال خوب ، جذب امکانات بیشتر …

هرم های دنیا

در آمریکای مرکزی هم تعدادی هرم وجود دارد. اگر چه در زمان های گذشته هرم ها به عنوان مکان های مقدسی ساخته می شده اند اما امروزه کاملا کاربرد علمی و تخصصی پیدا کرده اند.

اهرام گویمار (Pyramids of Guimar)

یکی از منطقه های شناخته شده ی جزایرقناری، تنریف است و این منطقه را تبدیل به پر بازدیدترین هرم های دنیا در خارج از مصر کرده است. این هرم ها بر روی صخره های آتشفشانی ساخته شده و بدون هیچ ملاتی در کنار هم قرار گرفته اند. راز اصلی این هرم ها این است که هنوز کسی نمی داند چه کسی آن ها را ساخته است.

هرم های مرو (Pyramids of Meroe)

هرم های مرو در جنوب مصر واقع شده اند و یک تمدن کاملا متفاوت از تمام تمدن هایی هستند که تا حالا معرفی شده اند و آن ها را شناخته ایم. این منطقه از مصر دارای ۵۰ هرم مختلف است که در منطقه ی بیابانی ساخته شده اند و در جایی به نام سودان هستند. اگر دوست دارید هرم های مرو که از دیدنی ترین هرم های دنیا هستند را ببینید اما از طرفی دوست ندارید به آن جا سفر کنید، می توانید به رم بروید و هرم های سستیوس را ببینید که دقیقا از روی هرم های مرو کپی شده است.

مقبره ژنرال (Tomb of the General)

مقبره ی ژنرال که به عنوان مقبره شرق هم شناخته می شود، در استان چینی جیلین در شرق چین واقع شده است و در گذشته محل زندگی پادشاهان کره ای بوده است. چین و کره گذشته ی در هم تنیده ای دارند.

هرم Brihadeeswarar

هرم Brihadeeswarar در کشور هند قرار دارد و در قرن یازدهم قبل از میلاد مسیح برای امپراطوری تامیل ساخته شده است. شکل ظاهری و معماری این بنا با جزییاتی که در آن به کار رفته است واقعا دیدنی است .

چیچن ایتزا (Chichen Itza)

یکی از معروف ترین مجموعه هرم های دنیا، هرم های جادویی چیچن ایتزا است ! در کشور مکزیک واقع شده اند. ساختار این هرم ها به اندازه ای حیرت آور بود که در سال ۲۰۰۷ به عنوان عجایب هفتگانه ثبت شدند. دیدن هرم های چیچن ایتزا که از دیدنی ترین هرم های دنیا هستند یعنی کشف زندگی مردمانی که مدت طولانی است دیگر در بین ما نیستند…

 فنگ شویی ایران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *