ویژگی و نشانه های رزم آوران نور

اتحاد نور

رزم آوران نور

رزم آوران نور راه را برای سایرین هموار می کنند، آنها حامل مشعل روشنایی هستند و تعادل نور و تاریکی را در زمین حفظ می کنند. آنها بخاطر کمک به این سیاره برای بالا بردن ارتعاش و سطح آگاهی انسان ها آمده اند.

آنها درون روحشان نوری دارند که قادر است به دنیا روشنایی بخشد. بسیاری از رزم آوران نور شفاگر هستند اما اینکه چه چیزی را شفا دهند بسته به خودشان است. برخی از رزم آوران نور نقش آموزگار یا درمانگر انرژی را می پذیرند، بعضی دیگر راههای ظریف تری را برای کار خود بر می گزینند.

هنگامی که بعضی از آنها بروی زمین می آیند، هدف و ماموریت خود را فراموش می کنند و نورشان رو به افول می گذارد. در چنین زمانی ست که مبارزین نور به سفر شناخت خویشتن می روند و سعی در بهبود خود می کنند.

هنگامی که نور آنها رو به خاموشی ست، رزم آوران نور، مبارزین تاریکی خوانده می شوند و در تاریکی ها سعی می کنند راهی برای برافروختن دوباره نور خود بیابند. هرچند که این سخت ترین مرحله ست، اما پس از عبور از آن دوباره قدرتمند میشوند و مسیرشان را از سر می گیرند.

در بسیاری از داستان های قهرمانی شاهد چنین مرحله ای هستیم که قهرمان از راهش ناامید شده و از جامعه کناره می گیرد اما همیشه چیزی یا کسی بعنوان راهنما از راه می رسد و او را دوباره به راهش هدایت می کند.

ویژگی و اهداف رزم آوران نور چیست؟

رزم آوران نور اهداف متفاوتی را دنبال می کنند اما هدف عمده آنها کمک به مردم برای غلبه بر تاریکی شان و یافتن نور وجودشان است. مسئولیت بیشتر مبارزین نور، متعادل کردن انرژی ترس با کمک انرژی عشق است. مبارزین نور قدرت خلق چیزها را تنها با استفاده از قدرت ذهن خود دارند. آنها دارای این توانایی ویژه اند که می توانند به آدم ها احساس آرامش و امنیت داده و آنان را شفا ببخشند.

 

مبارزین نور بسیار شهودی و دارای توانایی های روحی بسیار هستند. آنها به خوبی می توانند انرژی ها را احساس کنند. ممکن است هنگامی که در زندگی شرایط دشواری دارید یا در حال بیداری روحی هستید، آنان را ملاقات کنید زیرا که وظیفه آنها کمک به مردم در جهت یافتن هدف اصیل زندگی شان می باشد. اگر احساس می کنید که شما نیز مبارز روشنایی هستید، در اینجا لیستی از ده ویژگی و نشانه مبارزین نور را آورده ایم تا با مطالعه آنها به اطمینان برسید:

 

۱- احساس می کنید که یک ندای درونی شما را به کمک و شفای دیگران فرا می خواند.

۲- شما فردی حساس به انرژِی هستید.

۳- شما دارای قدرت های روحی هستید.

۴- به حیوانات و محیط زیست بسیار اهمیت میدهید.

۵- به سمت هنرهای شفابخش جذب می شوید حتی ممکن است تا بحال چندی از آنها را آموخته باشید.

۶- به خوبی ترس های خود و اطرافیان را می شناسید.

۷- یک مرحله بیداری روحی بسیار دشوار را از سر گذرانده اید.

۸- در عین حالی که عاشق وقت گذرانی با دیگران هستید، به تنهایی به منظور شارژ مجدد خود نیازمندید.

۹- شما به خوبی افکارتان و قدرت خلق کردن خود را می شناسید.

۱۰- شما اغلب عدد ۳۱۳ یا اعداد مشابه متشکل از ۱و۳ را می بینید و این فراخوانی برای یک مبارز نور است.

اگر میخواهید به یک لایت وکر تبدیل شوید مراجعه کنید به: به یک لایت ورکر یا رزم آور نور تبدیل شوید!چگونه لایت ورکر شویم و لایت ورکر ها چه کار هایی میکنند؟

مبارزین نور از جهانی برتر صرفا برای کمک به زمین و ساکنان آن به اینجا آمده اند. با تحمل رنج و سختی بسیار سعی بر آن دارند که این دنیا را به جای بهتری برای زندگی مبدل سازند. پس باید قدر آنها را دانست و به مسیرشان احترام گذاشت. همچنین اگر احساس می کنید که خود یکی از مبارزین روشنایی هستید، بایستی هدایایتان را بپذیرید. مسیری را برای زندگی انتخاب کنید که به شما کمک کند این توانایی ها را شکوفا کنید. به هم نوعانتان یاری رسانید.

نور پیروز است. ناماسته

مطالب مرتبط

۴ دیدگاه‌

 1. مینا گفت:

  به قلب خودت اعتماد کن. ندای درونیت راه رو نشونت میده

 2. داریوش ، هاتف گفت:

  سلام شما هم اعداد تکراری یا جفت شده می بینید ؟

 3. هستی گفت:

  چطور پیداشون کنم ادمایی مثل خودمو؟؟ چطور ب چرخه برگردم

 4. هستی گفت:

  چطور میشه ب چرخه برگشت؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *