چاکرای ستاره روحی (Soul Star Chakra) :


این چاکرا تقریبا یک وجب بالاتر از چاکرا هفتم یعنی تاج ماست و نشان دهنده انرژی الهی و معنوی است .
از لحاظ ساختار شبیه به چاکرا ستاره زمین ماست.
و جهت چرخش اون متناسب با چاکرا ستاره زمین هست .
چاکرا ستاره روح با رنگ سفید و کرمی همراه است
این چاکرا از اولین چاکراهای روحی و فرا شخصی است و مرتبط با عشق تواضع و محبت روحی میباشد که از ادراک هویت روحی الهام می گیرد. هنگامی که شروع به فعال شدن می کند فرد این را درک می کند که تجربیات زندگی اش بر مبنای یک ادراک جدید شکل می گیرد. این چاکرا را مکان روح مینامند و باعث میشود ما به انرژی الهی که عامل شادی مطلق هست متصل شویماین چاکرا به شما یادآوری می کند که به نیروهای آسمانی، فراتر از خودتان تسلیم شوید و به مسیر خود اعتماد کنید. این دعوت به تجربیات و احساسات الهی آرام بخش و بسیار زیباست .
. در حقیقت فعال شدن این چاکرا اولین مرحله از بارگیری اطلاعات روحی از هوش ناخودآگاه فرد به هوش خودآگاه او می باشد. چاکرای ستاره روحی حاوی تمامی اطلاعات قدیمی از قراردادهای روحی مان است. این چاکرا همچنین محتوی کدها و الگوهای باقی مانده کارمایی است .
دوستان برای اتصال این چاکرا به مرور روش های سر فرصت میگم و برای فعال کردن این چاکرا تصور کنید که پرتوهای سفید در کل سرتان به نور خورشید و فراتر از این کهکشان متصل شود. تصور کنید روح خود را با انرژی الهی ارتباط می دهید و خود را در درخشش غرق می کنید.
به سادگی با تمرین های تنفسی صحیح و همچنین تصور کردن مکان آن که گفتیم میتوانید ارتعاشات آن را حس کنید
در حالی که تمرین های قبلی دریافت مستقیم که گفتم‌رو انجام میدید ، تصور کنید نور سفید به طور مستقیم  از چاکرا تاج شما به وجود می آید. انرژی معنوی خود را دریافت کنید و آن را به سمت بالا حرکت دهید و سپس تصور کنید که از طریق تاج سرتان انرژی به شما داده می شود.

منبع : پیج اینستاگرام chakraha777@

نویسنده : میثم سلگی

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. رحیم رضایی گفت:

    عالی بود ، لذت بردم . مچکر بابت سایت خوبتان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *