چگونه زبان بدن زنان را بخوانیم؟

چگونه زبان بدن زنان را بخوانیم؟

چگونه زبان بدن یک زن را بفهمیم؟ به عنوان یک مرد به این مهارت نیاز خواهید داشت مهارتی که میتوانید با کمک آن منظور طرف مقابل خود را بهتر درک کنید و یک قدم جلوتر باشید.

آیا می‌دانید چگونه زبان بدن زنان را درک کنید؟ زبان بدن به عنوان قوی‌ترین نشانگر تنظیم طنازی شناخته می‌شود. اگر بتوانید اشارات غیرکلامی زنان را بفهمید، به سرعت تعاملی یکپارچه و یکنواخت برقرار خواهید کرد. چندین راه وجود دارد که زنان از زبان بدنشان برای نشان دادن علاقه و شیفتگی‌شان به مردها از آنها استفاده می‌کنند. درک زبان بدن زنان می‌تواند پیچیده یا ساده باشد اما ترفند واقعی آن است که بتوانیم دسته‌ها و توالی‌های نشانه‌ها را تشخیص دهیم.

این مقاله را از طریق سایت VKool.com برای شما نوشتم تا مجموعه‌ای از ۳۱ توصیه برای درک زبان بدن و حالت چهره‌ی زنان را به شما نشان بدهم. هرچند همه‌ی زنان هم نشانه‌های زبان بدن یکسانی ندارند، اما این راه‌ها می‌توانند درمورد شماری از زنان صدق کنند. امیدوارم این نوشتار چیزی باشد که در جست‌وجوی آن هستید. به خواندن این مقاله ادامه دهید تا پی ببرید چگونه می‌توانید زبان بدن زنی که می‌خواهید قلبش را تسخیر کنید بفهمید.

یادگیری چگونگی درک زبان بدن زنان و حالات چهره‌ی آنها به شما کمک خواهد کرد وقتی با یک زن قرار ملاقات دارید تا حدود زیادی در وقت و انرژی‌تان صرفه‌جویی کنید. بعضی وقت‌ها، زنانی که تصادفا با آنها برخورد می‌کنید ممکن است جذب شما شده باشند. اگر در معرض و مواجهه با چنین وضعیتی با هر زنی قرار دارید و می‌دانید چگونه می‌توانید نشانه‌های جلب توجه‌ آنها را درست از همان لحظه‌ی اول درک کنید، باید به شما تبریک گفت که راه درستی را رفته اید و در این مقاله هم شما یاد می گیرید چگونه به طور کامل زبان بدن و حالات چهره‌ی زنان را درک کنید.

۳۱ راه درک زبان بدن زنان و حالات چهره آنان در ادامه آمده است:

۱. چرخش چشم:

در میان بهترین توصیه‌ها درمورد درک زبان بدن و حالات چهره‌ی زنان در تمام این مقاله این نخستین موردی است که دوست دارم معرفی کنم و از شما و دیگر خوانندگان می‌خواهم آن را به خوبی یاد بگیرید و به ذهن بسپارید.

یکی از رایج‌ترین نشانه‌هایی که آدم‌هایی که می‌خواهند بدانند چگونه زبان بدن زنان را درک کنند باید بشناسند نشانه‌ی بی‌علاقگی(سردی) است. این ممکن است از نشانه‌هایی باشد که مردان معمولا از سوی زنان دریافت می‌کنند. وقتی زنان چشم‌ می‌چرخانند نشانگر احساس تنفر آنها است. این نشان می‌دهد که زن سعی دارد درست در برابر دیدگانش به آن مرد بگوید واقعا از این که کنار او ایستاده است و به او نگاه می‌کند خسته و کسل است.

رایج‌ترین دلیل برای سر زدن چنین واکنشی از سوی زنان این است که آنها به مردانی که جربزه‌اش را ندارند مستقیما و با اعتماد به نفس به آنها نزدیک شوند احساس مجذوبیت نمی‌کنند.

اگر هر مردی خودش را در چنین وضعیتی ببیند، احتمال زیادی وجود خواهد داشت که آن زن با او عصبانی و خشمگین برخورد کند چرا که به احتمال فراوان جربزه‌ی آن را نداشته است که بی‌درنگ بعد از دیدن آن زن به او نزدیک شود.

بهترین و تنها راه‌حلی که می‌توانم به شما بگویم تا این نگرانی را از بین ببرید این است که باید از قانون ۳ ثانیه پیروی کنید که می‌گوید: “باید به زنی که می‌خواهیدش همیشه ظرف ۳ ثانیه اولی که او را می‌بینید نزدیک شوید.”

۲. اخم می‌کند یا لبخند زورکی می‌زند:

وقتی می‌بینید زنی به شما اخم می‌کند یا هر بار که با او شروع به صحبت می‌کنید زورکی لبخند می‌زند، ممکن است به یکی از ۳ دلیل زیر با شما چنین رفتاری شده باشد:

الف) به درستی با پویایی اجتماعی مکانی که شما و آن زن در آن یکدیگر را ملاقات می‌کنید سازگار نشده‌اید چون نمی‌دانستید چه کنید و چگونه در مناسبت‌های اجتماعی مختلف با یک زن ملاقات کنید.

ب) به درستی به آن زن نزدیک نشده‌اید چون به احتمال فراوان نه تنها نمی‌دانید چگونه می‌توانید با استفاده از جملات کوتاه و شوخ‌طبعانه زنان را مجذوب خود کنید بلکه علاوه بر آن از یک زبان بدن “نفرت انگیز” هم استفاده می‌کنید.

پ) آن زن بسیار بی‌تجربه است و به همین خاطر ارزش صرف وقت و تلاش شما را ندارد. بلافاصله از نزدیک شدن به او دست بکشید چون شما لیاقت بیشتر از آن را دارید.

دلیل برخورد با عصبانیت و خشمگینانه‌ی آن زن با شما هر چه باشد، توصیه می‌کنم که باید تمرکزتان را بگذارید روی برخورد درست با چالش‌هایی که با آنها مواجه می‌شوید و یادگیری مهارت‌هایی که برای کنار آمدن با و غلبه بر این چالش‌ها نیاز دارید.

در واقع، این یکی از ساده‌ترین‌ و در عین حال کارامدترین توصیه‌ها درباره‌ی درک زبان بدن زنان و حالات چهره‌ی آنها هنگام جلب توجه است که به شما دیدگاه روشنی درباره‌ی “دختری که در دیدرس‌تان” قرار دارد می‌دهد و برآورد می‌کند که آیا باید به او نزدیک شوید یا خیر.

۳. همیشه یکی از دوستانش را بین خودش و شما قرار می‌دهد:

یکی از “دردناک”‌ترین نشانه‌های زبان بدن که بی‌علاقگی زنان را نشان می‌دهد این است که هر بار شما سعی می‌کنید با دختری که می‌خواهید با او بیرون بروید حرف بزنید و به او نزدیک‌تر شوید، همیشه یکی از دوستانش را با خودش می‌آورد و اجازه می‌دهد آن دوست بین خودش و شما قرار بگیرد.

برای حصول اطمینان از این که می‌توانید از بروز چنین موارد ناجور و مضحکی در مقیاس بزرگ جلوگیری کنید، پیشنهاد می‌کنم که شما و مردان دیگر این مقاله را بخوانید و سعی کنید یاد بگیرید چگونه زبان بدن و حالات چهره‌ای را که باید متوجه شوید تا بتوانید بدون درنگ و تردید ظرف یک ثانیه به دختری که می‌خواهید نزدیک شوید درک کنید، چون زنان واقعا از مردانی که نمی‌دانند چگونه به درستی و به سرعت به آنها نزدیک شوند متنفر هستند. همچنین، توصیه‌ی من آن است که شما لازم است روی یادگیری چگونگی استفاده از زبان بدن خودتان برای جذب صحیح زنان و روی چگونگی ملاقات با زنان و نزدیک شدن به آنها در محیط‌های متعدد با موارد و شرایط متفاوت تمرکز کنید.

اصلی‌ترین نکته این است:

اغلب ۲ مورد وجود دارد که وقتی با زنان ملاقات می‌کنید ممکن است خودتان را در آن موقعیت‌ها ‌بیابید: مورد اول آن است که شما می‌توانید موقعیت را کنترل و روند یکنواخت آن را حفظ کنید چون می‌دانید چگونه می‌توانید به شکل صحیح و به موقع به یک زن نزدیک شوید، کاری کنید که آن زن در کنار شما احساس راحتی بیشتری کند و از تلاش‌‌تان برای نزدیک شدن به خودش احساس تنفر نکند. مورد دوم وقتی است که آن زن از آن تیپ زن‌هایی نیست که شما دوست دارید و حقیقتا کاری هم نمی‌توانید در این رابطه انجام دهید. توصیه به شما: از آن زن دور شوید و شانس‌تان را با دخترک دیگری امتحان کنید.

این در حقیقت یکی از سودمندترین توصیه‌ها در مورد درک زبان بدن و حالات چهره‌ی زنان است که من دوست دارم در این مقاله‌ی کامل آن را معرفی کنم و از شما و خوانندگان دیگر می‌خواهم به بهترین شکل آن را یاد بگیرید و به خاطر بسپارید.

۴. وقتی شما را می‌بیند به سرعت دور می‌شود:

اگر مردی خودش را در موقعیتی می‌بیند که هر بار تلاش می‌کند با یک زن صحبت کند و به او نزدیک‌تر شود آن زن از او دور می‌شود، لازم است برای کمک به خود، یاد بگیرد چگونه بلافاصله زبان بدن زنان را درک کند. این موقعیت کمی شبیه موقعیتی است که در بالا بیان کردم، و دلیل چنین موردی نیز همان است- ممکن است بزرگ‌ترین شانسش همین باشد که تیپ شخصیتی مورد علاقه‌ی آن زن نیست!

با وجود این، مایلم شما و مردان دیگر را از چیزی آگاه کنم که کمک می‌کند از این نوع موقعیت‌های “دردناک” اجتناب کنید.

بعضی وقت‌ها زنان از مردانی که به خوبی نمی‌دانند چگونه و چه وقت به زنان نزدیک شوند، دوری می‌کنند.

۲ اشتباه متداول دوستیابی که خیلی از آقایان می‌توانند مرتکب شوند این است که یا با تمام وجودشان با زنی روبه‌رو می‌شوند که برای مدتی طولانی او را می‌شناخته‌اند یا این‌که نمی‌دانند چگونه باید به صورت مناسبی به آن زن نزدیک شد – که به حریم فردی‌شان هم احترام گذاشته باشند. اشتباه دیگر اغلب به خاطر آن است که مردان نمی‌دانند در میان چند زن در یک مکان کدام مورد برای اول نزدیک شدن مناسب است.

برای این که به شما کمک کنیم با این موقعیت کنار بیایید، پیشنهاد می‌کنم که باید از اشتباه رایجی که بسیاری از مردان مرتکب می‌شوند اجتناب کنید—مردان اغلب به روشی به زنان نزدیک می‌شوند که ممکن است به وضوح و بلافاصله به آنها تلقین کند که “این مرد دارد سعی می‌کند من را مست و پاتیل کند” و به وضوح هم سعی می‌کنند او را مست و پاتیل کنند.

در هر یک از موارد، بزرگترین اشتباهی که بیشتر مردان ممکن است مرتکب شوند این است که نمی‌دانند چگونه زبان بدن زنان و حالات چهره‌ی آنها را درک کنند.

۵. از تماس چشمی اجتناب می‌کند:

یکی از روشن‌ترین نشانه‌های زبان بدن که زنان غیر علاقمند از خودشان نشان می‌دهند و مردان اغلب در اماکن اجتماعی شلوغ مثل کلوپ‌ها و کافه‌ها متوجه آن می‌شوند آن است که بعد از آن که یک زن متوجه می‌شود مردی در شرف نزدیک شدن به او است، بلافاصله از برقراری تماس چشمی با او اجتناب می‌کند.

در چنین موردی، توصیه‌ی ما به شما ساده و این است که فقط لازم است با شروع به گفتن چیزی بسیار جالب جو را گرم‌تر کنید، و نشان بدهید که شما بسیار صمیمی و برای او بی‌آزار هستید. همچنین، از خیره شدن بی‌ادبانه دست بردارید چون این کار آن زن را بسیار ناراحت می‌کند. یا در غیر این صورت، اگر بدشانس هستید و او فقط به خاطر این که به هم نمی‌آیید از تماس چشمی با شما اجتناب می‌کند، آن چه لازم است انجام بدهید این است که از تلاش بیهوده دست بردارید و شانس‌تان را جای دیگری امتحان کنید!

این حقیقتا یکی از بهترین توصیه‌ها درباره‌ی درک زبان بدن زنان و حالات چهره‌ی آنها است برای این که آدم‌ها آن را یاد بگیرند و در رابطه با مورد مقتضی خود به کار ببندند.

۶. چراغ سبز نشان می‌دهد:

یکی از قدرتمندترین و شهوت‌انگیزترین نشانه‌های زبان بدن که یک زن معمولا برای جلب توجه بروز می‌دهد وقتی است که مدام با تمام وجودش با یک مرد روبه‌رو می‌شود و همچنین درست پس از آن که آن مرد به او نزدیک شد به سر تا پای او نگاه می‌اندازد. به محض این که در یک زن متوجه این نوع رفتار شدید، می‌توانید با یقین به این نتیجه برسید که او به شما چراغ سبز نشان داده است چون به لحاظ جنسی فوق‌العاده مجذوب شما شده است.

اگر زمانی خودتان را با یک زن در چنین مورد بی‌نظیری دیدید، به شما پیشنهاد می‌کنم از او تعریف‌های جنسی کنید چون واقعا این یکی از بزرگترین و مطلوب‌ترین راه‌های پاسخ دادن به چراغ سبز یک زن است.

همچنین این یکی از ساده‌ترین و در عین حال جالب‌ترین توصیه‌ها درباره‌ی درک زبان بدن زنان و حالات چهره‌ی آنها است که ارزش یادگیری دارد و من از شما و خوانندگان دیگر می‌خواهم که به خوبی آن را یاد بگیرید.

۷. لمس کردن:

هر بار یک زن شروع به لمس کردن یک مرد می‌کند یا درست بعد از آن که یک مرد او را لمس کرد او هم در پاسخ آن مرد را لمس می‌کند، قطعا دارد سعی می‌کند به آن مرد نشان دهد به او علاقمند است. شما معمولا می‌توانید انتظار داشته باشید این نوع نشانه‌ی مجذوبیت زنان را در زمانی بین پایان مرحله‌ی رابطه و قبل از مرحله‌ی اغوا ببینید.

۸. او مستقیما به چشم‌ها و دهان‌تان نگاه می‌کند:

یکی از محبوب‌ترین و شناخته‌شده‌ترین نشانه‌های مجذوبیت زنان برای این که از طریق زبان بدن به یک مرد بگویند که از او بوسه می‌خواهند وقتی است که مستقیما به چشم‌های او خیره می‌شوند، و اغلب به طور همزمان، احتمالا به دهان او هم نگاه می‌کنند. به این کار “خیره شدن مثلثی” می‌گویند چون تماس چشمی او به آرامی از چشم راست مرد به سمت چشم چپ او و بعد به آرامی از چشم‌ها به سمت دهانش می‌رود که روی هم رفته تشکیل یک مثلث می‌دهند. با دانستن این توصیه در مورد درک زبان بدن و حالات چهره‌ی زنان هنگام جلب توجه، قادر خواهید بود نرخ و شانس موفقیت‌تان را در نزدیک شدن بلافاصله و به‌موقع به زنی که می‌خواهید و اغوای جنسی او بالا ببرید.

۹. خودش را بیش از حد به جلو خم می‌کند:

هر وقت دیدید زنی که سعی دارید توجه او را به خود جلب کنید در طول مکالمه با شما بیش از حد به طرف جلو خم شد، احتمالا او سخت مایل است با شما ارتباط جنسی برقرار کند. با وجود این، دوست دارم این را مد نظر داشته باشید که هرگز نباید منتظر باشید که یک زن نخستین قدم جنسی را بردارد چون زنان همیشه انتظار دارند مردان نقش رهبری را به عهده داشته باشند، و آنها را هم به لحاظ جسمی و هم عاطفی در کل رابطه هدایت کنند. این در واقع یکی از بهترین و جالب‌ترین شیوه‌‌ها برای مردها است تا به چنین نشانه‌های مجذوبیتی از سوی زنان پاسخ دهند.

در واقع، با استفاده از شیوه‌ی تسلط چشم، مردان باید سعی کنند جو جنسی را مستقیما و بلافاصله به وجود بیاورند در حالی که همچنان به چشم‌های او خیره می‌شوند تا این که آن زن یا دوباره شروع به صحبت کند یا از این که به او خیره شده‌اید کمی احساس معذب بودن کند. اگر آن زن به خیره شدن شما به خود با گفتن چیزی مثل “چی شده؟” پاسخ داد، پیشنهاد می‌کنم یکی از بهترین توصیه‌ها را برای پیشبرد جو جنسی از مرحله‌ی رابطه به مرحله‌ی اغوا به کار ببندید. این در واقع یک توصیه‌ی خارق‌العاده برای درک زبان بدن زنان و حالات چهره‌ی آنها است که مردانی که می‌خواهند یک زن را برای رابطه‌ی جنسی جذب کنند و به چنگ بیاورند باید یاد بگیرند و به کار ببندند.

۱۰. لبخند حاکی از خجالت و نگاه رو به پایین:

هر وقت دیدید دختری لبخند حاکی از خجالت می‌زند و بعد بلافاصله بعد از این که شما سریع متوجه نگاه گذرایش شدید نگاهش را به پایین انداخت، می‌توانید با اطمینان تصدیق کنید که آن دختر مجذوب شما شده است. این یکی از مهم‌ترین و جالب‌ترین نشانه‌ی زبان بدن زنان است که اکثرا از آن غفلت می‌شود و مردان را گیج می‌کند چون آنها معمولا نمی‌فهمند راه طنازی که زنان ترجیح می‌دهند از طریق نشان دادن احساس مجذوبیت به شکلی ماهرانه و از طریق نشانه‌های خاص زبان بدن است. بهترین پاسخ برای این نوع از زنانی که دارای این نشانه‌های زبان بدنِ حاکی از مجذوبیت هستند آن است که مردان باید سعی کنند چیزی کوتاه و شوخ‌طبعانه مرتبط با بعضی از رفتارهای “شیطنت آمیز”زبان بدن به آنها بگویند، یا برای یک ثانیه کلا بدنشان را به سمت دیگری بچرخانند و بعد دوباره مشغول طنازی با او بشوند.

به عنوان نمونه، می‌توانید چیزی شبیه این بگویید:

“موقع گپ زدن با من لازم نیست این قدر تظاهر به خجالتی بودن بکنی چون من همه چیز رو می‌فهمم.” بلافاصله بعد از گفتن این عبارت، باید فقط برای چند ثانیه کاملا خودتان را از دیدرس او دور کنید و بعد لبخند بزنید و با شوخ طبعی از گوشه‌ی چشم پشت سرتان را نگاه کنید. تا یک بار دیگر برشد و با آن زن روبه‌رو شوید، احتمالا دنبال‌تان راه افتاده است!

در واقع، این هم جزو ساده‌ترین و در عین حال جالب‌ترین توصیه‌ها در مورد درک زبان بدن زنان و حالات چهره‌ی آنها است که آدم‌ها باید یاد بگیرند چون برای هر موردی صدق خواهند کرد.

۱۱. با دست موها را به پشت سر انداختن:

در واقع، بدن انسان نسبتا کم مو است. سوای خزندگان، ماهی‌ها و پرندگان، هیچ پستاندار دیگری نیست که به اندازه‌ی انسان‌ها بی‌مو باشد. موی بلند و آویزان همیشه نشانه‌ای از سلامت و تمایلات جنسی زنانه، و قابلیت بارداری است. زنی که با دست موهایش را به پشت سر می‌اندازد تلوحیا می‌گوید، “به من نگاه کنید. من احساس اطمینان، شادمانی و سلامتی می‌کنم.”

۱۲. لب گزیدن:

وقتی صحبت از یادگیری درک زبان بدن زنان می‌شود، این یکی از مرتبط‌ترین‌ موارد است. مردان این زبان بدن زنان را بسیار دوست دارند. دلایل آن هم هنوز ناشناخته هستند. در واقع، هیچ چیز برای تحریک تستوسترون خالص در بدن مردان مثل گزیدن ناخودآگاه لب پایین نیست. در صورتی که لب پایین به آرامی با دندان‌ها گرفته شود، به طرز شهوت‌انگیزی از لای دندان‌ها سر می‌خورد. اگر یک دختر این زبان بدن را به خوبی و ناخودآگاه انجام دهد، می‌تواند یک مرد را به زانو درآورد. با این حال، اگر این کار خوب انجام نشود، تبدیل به یک تقلید مسخره‌آمیز خواهد شد. و عجیب آن که این نشانه‌ی زبان بدن بین همجنس‌بازان به عنوان یکی از علائم جنسی به حساب می‌آید.

۱۳. افشان کردن موها:

یادگیری درک زبان بدن زنان هرگز کار ساده‌ای نیست. در مورد یک دختر، تاب دادن یا افشاندن موها نشانه‌ای از طنازی است. توضیح رایج برای این عمل آن است که این رفتاری اتفاقی است برای به نمایش گذاشتن گردن- یک منطقه محرک احساسات جنسی معروف- است. از طرف دیگر، این گونه توضیح داده می‌شود که یک دختر با افشاندن موهایش توجهات را به سمت موهای درخشان وسالمش جلب می‌کند.

۱۴. نوازش گردن:

گردن یکی از حساس‌ترین و همچنین از نقاط محرک احساسات جنسی زنان است که نوازش کردن آن توجه جنس مخالف را جلب می‌کند. خب، چرا این اتفاق می‌افتد؟ ظاهرا، مردها به طور طبیعی مجذوب پوست صاف و نرم یک دختر هستند و گردن به لحاظ اجتماعی در بین مجازترین نقاطی است که می‌توان آن را نشان داد. پوست صاف و نرم نشانه‌ای از سلامت و جوانی است- که هر دو هنگامی که یک مرد به دنبال شکار همدمی برای خود می‌شود جزو عوامل مهم به شمار می‌روند. همچنین، گردن یک بخش فوق حساس از بدن است؛ لمس کردن آن یک احساس نرم، دوست داشتنی و ملایم را بر خواهد انگیخت. هنوز شک دارید؟ خودتان امتحان کنید.

۱۵. لمس یا نوازش کردن اشیاء:

عقیده بر این است که آدم‌ها معمولا احساسات و عواطف درونی‌شان را به اشیاء خارجی انتقال می‌دهند. بنابراین، با نوازش کردن پایه‌ی یک لیوان، یک دختر از زبان بدنش استفاده می‌کند برای این که تلویحا بگوید “مرا نوازش کن”. در موارد دیگر، با غلتاندن خودکار روی لبهایش، آن دختر تلویحا می‌گوید “مرا ببوس”. در واقع، این علامت‌ها نباید با آن نشانه‌های حاکی از “آشفتگی” اشتباه گرفته شوند که نشان می‌دهند آن دختر حواسش جای دیگری است. شاید، تفاوت در سرعت انجام این کارها باشد. شهوانی و آرام خوب است- “متلاطم” و “تند” خوب نیست. تزئینات میز غذا، لیوان‌ها، خودکارها، عینک‌های آفتابی، و دیگر اشیاء رایج اغلب برای ور رفتن استفاده می‌شوند.

همچنین این یکی از بهترین و جالب‌ترین توصیه‌ها درباره‌ی درک زبان بدن زنان است و آدم‌ها می‌توانند در صورتی که به دنبال داشتن رابطه‌ای موفق با زن مورد علاقه‌شان هستند به استفاده از آن‌ فکر کنند.

۱۶. نزدیکی و تعیین موقعیت:

  • اگر وقتی یک مرد به یک زن نزدیک‌تر می‌شود، او سر جایش بماند یا حتی نزدیک‌تر شود، این برای آن مرد نشانه‌ی خوبی است.
  • وقتی یک مرد به او نزدیک می‌شود، زن عقب می‌کشد. این برای آن مرد نشانه‌ی بدی است، و به این معنی است که او نمی‌خواهد با آن مرد آشنا شود.
  • زن به یک مرد زبان بدن باز نشان می‌دهد- به عنوان مثال، او می‌چرخد و با دستان از هم باز شده رو به سوی این مرد می‌کند. این برای آن مرد نشانه‌ی خوبی است.
  • زن به یک مرد زبان بدن بسته نشان می‌دهد- به عنوان مثال، میچرخد و رویش را از این مرد بر می‌گرداند و دستانش را به صورت ضربدری به سینه می‌گذارد. این برای آن مرد نشانه‌ی بدی است.
  • دختری هنگام گوش دادن یا صحبت کردن به جلو متمایل می‌شود. این برای آن مرد نشانه‌ای خوبی است که طرح یک قرار را بریزد.
  • دختری به یک پسر اجازه می‌دهد که وارد حریم خصوصی/ شخصی او شود. این یعنی آن دختر دوست دارد بوسیده شود.

منبع : بازده

مطالب مرتبط

۲ دیدگاه‌

  1. fa گفت:

    میشه زبان بدن مردها رو هم بزارین ؟ لدفن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *