چگونه چندین ساعت هوشمند اندرویدی را به یک تلفن وصل کنیم؟

خیلی از مردم برای مراسمات و رویدادهای مختلف ساعت‌های متفاوتی دارند که اتفاقاً طبیعی است. اما اگر می‌خواهید به استفاده از ساعت‌های هوشمند اندرویدی روی بیاروید، ابتدا باید بدانید که چگونه می‌شود چندین ساعت را به یک موبایل وصل کرد.

اینفو: فرض می‌کنیم این اولین دفعه‌ای نیست که می‌خواهید یک ساعت اندرویدی را به موبایلتان وصل کنید، پس احتمالاً می‌دانید که فرآیند کار به چه صورت است. بنابراین در این جا بیشتر روی قسمت نحوه‌ی راه‌اندازی موبایل می‌پردازیم، چون در صورتی که بخواهید بدون جدا کردن ساعت اول، ساعت دوم را به دستگاه وصل کنید، ممکن است گیج شوید.

جفت کردن چند ساعت با موبایل

بعد از این که ساعت خود را به حالت آماده‌باش درآورید، وارد اپلیکیشن Android Wear شوید. اپلیکیشن ساعتی را که در حال حاضر به دستگاه وصل است نشان می‌دهد.

جفت کردن چند ساعت با موبایل

روی منوی کشویی موجود که نام ساعت شما را نشان می‌دهد تپ کرده و بعد گزینه‌ی Add a new watch را انتخاب کنید.

جفت کردن چند ساعت با موبایل

صفحه‌ی راه‌اندازی ظاهر می‌شود. از این جا ساعت جدید خود را انتخاب کرده و دکمه‌ی OK را لمس کنید.

جفت کردن چند ساعت با موبایل

ساعت جدید را به شکل معمولی با دستگاه جفت کنید و مراحل مربوطه را انجام دهید تا کار تمام شود.

جفت کردن چند ساعت با موبایل

برای جابجا شدن بین این دو ساعت، از همان منوی کشویی استفاده کنید. البته گفتنی است که تا زمانی که هر دو ساعت به دستگاه وصل باشد، نوتیفیکیشن‌ها به طور کامل به دست شما می‌رسد (فرقی هم نمی‌کند که کدام ساعت از روی اپلیکیشن انتخاب شده باشد). اگر نگران این هستید که شخص دیگری نوتیفیکیشن‌های شما را ببیند، ساعت‌هایی را که از آن‌ها استفاده نمی‌کنید غیرفعال نمایید.جفت کردن چند ساعت با موبایل

به نظر شما این کار چه مزایایی دارد؟ در این باره تجربیات خود و دیدگاه های تان را با ما در میان بگذارید و این مطلب را روی شبکه های اجتماعی نشر دهید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *