۱۳ اصل شگفت انگیز در فنگ شویی زیبایی

آرایش

زیبایی

شکوفا دایی زاده

مقدمه
فنگ شویی زیبایی هنر ایجاد تعادل و هماهنگی با محیط است! این امکان را برای شما فراهم می‌کند که با داشتن فرصت‌های زیاد، زندگی شاد و مرفهی داشته باشید.

این چهارچوب در مورد رژیم غذایی و زیبایی شما هم صدق می‌کند! داشتن یک بدن زیبا و سالم بازتاب انرژی مثبت و تلاش‌های شخصی شما برای داشتن زندگی سالم و زیباست.

اینکه چه کالاهایی که مصرف می‌کنیم و چگونه خود را به جهانیان معرفی کنیم، بر انرژی Chi ما اثر می‌گذارد. Chi انرژی جهانی است که در همه‌چیز در اطراف ما جریان دارد. روابط ما با محیط و افراد در زندگی ما، بسته به انرژی مثبت یا منفی که در اطراف ما حرکت می‌کند تغییر خواهد کرد. به این حالت فکر کنید: اگر مدام نگرش مثبتی داشته باشید، اطرافیان از بودن در کنار شما خوشحال می شوند! فنگ شویی راهی است که ما را به سمت خوشبختی و موفقیت هدایت می کند.

هدیه فنگ شوی زیبایی برای تقویت جذابیت

در ادامه به روش های مراقبت از پوست شما و انواع مدل های مو، بر اساس عدد کوا می پردازیم. همچنین این روش ها را برای جذابیت بیشتر فرم دهی ابروها و زوایای مختلف صورت، بررسی می کنیم.

در فنگ شویی زیبایی، چهره شما نمایانگر اطلاعات ارزشمندی است. شما می‌توانید فقط با چهره خود اطلاعاتی در مورد سلامتی، شخصیت خود و اینکه چطور دیگران را تحت تاثیر قرار دهید، بدست بیاورید. این نکات چندین ایده و راهکار را برای جذب عشق و تقویت عامل شانس شما در امور زیبایی رومزه ارائه می دهد. از همین رو می توانید چند مورد را امتحان کنید و ببینید که چگونه کیفیت زندگی و البته شانس شما را بهبود می بخشد!

اصول فنگ شویی زیبایی در آرایش و مراقبت از پوست و موی شما نیز کاربرد دارد تا بتوانید بهترین ظاهر را برای خود ایجاد کنید و آماده جذب انرژی چی مثبت باشید. زیبایی همیشه چشم ها را به سمت خودش می کشد.

کارهای بسیاری وجود دارد که می‌توانید با انجام آن بر روی بهترین ویژگی‌های خود تأکید کرده و بهترین انرژی‌ها را جذب خود کنید.

#۱ فنگ شویی زیبایی : میز آرایش خود را در چه جهتی قرار دهیم؟

طبق توصیه یکی از بزرگترین کارشناسان فنگ شویی خانم لیلیان، برای جذب بهترین انرژی‌ها در جهت مناسب و فرخنده (سمت نشاط) خود طبق عدد کوا بنشینید . ابتدا عدد کوای خود را بررسی کنید و طبق قطب‌نما جهت فرخنده خود را پیدا کنید.

جهت رشد شخصی (فو وی)
جهت ثروت (شنگ چی)
جهت سلامتی (تین یی)
جهت عشق (نین ین)

آرایش خود را به سمت جهت مناسب خود انجام دهید تا انرژی‌های خوش یمنی را دریافت کنید.

#۲ فنگ شویی زیبایی : لب‌های ایده آل در فنگ شویی زیبایی

تعادل صورت باید با آرایش ایجاد شود. استفاده دقیق، درست و اصولی از فنگ شویی زیبایی و آرایش می‌تواند روی چهره ایده آل شما متمرکز شود. لب یکی از اجزاء مهم صورت است که غالباً با میزان کلاژن مناسب همراه است، ولی امروز برخی افراد به‌ صورت مصنوعی آن را بزرگ می کنند. این کاری غیرطبیعی است و باید از آن اجتناب کرد. لب باید پر باشند اما نباید آنها را زیادی بزرگ کرد. آنها باید متعادل و متناسب با سایر اجزاء صورت شما باشند. آسترهای لب در رنگ‌های سبک‌تر از رنگ اصلی لب، می‌توانند به بزرگ دیده شدن لب شما کمک کنند. یکرنگ کم‌رنگ‌تر از لب باعث می‌شود که خط لب شما بهتر تعریف شود. برای انتقال رنگ صاف و طبیعی، حتماً آسترها را با رنگ لب مخلوط‌ کنید و بعد از رژلب کمی پررنگ‌تر استفاده کنید تا حجم لب خود را متعادل کنید.

#۳ فنگ شویی زیبایی : شستشوی صورت

مطابق اصول فنگ شویی زیبایی، چهره شفاف و صاف شما ارتباط مستقیم با نحوه روان زندگی شما دارد. اگر از لکه‌های صورت رنج می‌برید، در فنگ شوی زیبایی آمده که زندگی شما با موانع و بلوکهای انرژی همراه است. شما با چالش‌های گاه‌به‌گاه زندگی مواجه می‌شوید، بنابراین در برنامه روزانه خود از نظافت صورت و شادابی پوست صورت، غافل نشوید. تمیز کردن صورت با تونیک‌های مناسب بعد از آرایش مهمانی و یا آرایش در طول روز اهمیت بسیار زیادی دارد. یک دستورالعمل فنگ شویی زیبایی به شما کمک می‌کند تا از پوستی شاداب و سلامت برخوردار باشید.

#۴ فنگ شویی زیبایی : هیدراته کردن پوست صورت برای شادابی

با گلاب صورت خود را هیدراته کنید. گل سرخ و گل محمدی برای پوست یک آب‌رسان بسیار عالی و آرامش‌بخش است. برای پوست صورت، گردن و بدن از آن استفاده کنید. شما با این کار انرژی بسیار خوبی را در بدن انتشار می‌دهد. بخصوص عطر گل سرخ نشان‌دهنده عشق و زیبای است و می‌تواند انرژی شما را بالا ببرد. گفته می‌شود که این انرژی عشق را به خود جلب می‌کند. از نظر علمی تونیک گل سرخ یا گل محمدی داروی مهم برای قلب و گردش جریان خون است و به معنای واقعی کلمه انرژی قلب و مویرگ‌ها را افزایش می دهد که ضامن سلامتی است.

در صورت لزوم پوست خود را مرطوب کنید تا پوستی شاداب و سالم داشته باشید.

#۵ فنگ شویی زیبایی : فنگ شویی زیبایی و پیرایش ابرو

بر اساس اصول فنگ شوی زیبایی، ابروهای شما صورت شما را قاب می‌کنند و طبق اصول فنگ شویی “محافظ” محسوب می شوند. محافظت از ابروهای شما باعث می‌شود از آسیب عاطفی و جسمی ایمن باشید. همچنین چشم را از گزند حشرات در امان نگه می‌دارد. در مورد اصول نظافت فنگ شویی برای شکل دادن یا اصلاح و ترسیم کردن ابرو، برای داشتن چهره‌ای زیبا موارد زیر را در نظر داشته باشید:

ابروهای خود را بریده و شکسته نکنید.
هرگز ابروهای به‌صورت صاف و مستقیم نداشته باشید.
همیشه از یک قوس اندک در ابروهای خود استفاده کنید.
ابروها باید ضخیم باشند و به‌تدریج نازک‌تر شوند.
اگر ابروهای توخالی و نازک دارید سعی کنید داخل آن را پرکنید.

#۶ فنگ شویی زیبایی : خط چشم، ریمل مژه و ابرو

چهره طبیعی خود را حفظ کنید. در فنگ شویی زیبایی؛ استفاده زیاد از خط چشم مشکی غلیظ و ریمل سنگین با ابروهای خیلی پرپشت پیشنهاد نمی‌شود. زیرا آستر سنگین می‌تواند چشمان شما را پایین بیاورد. در آرایش‌هایی که دور چشم خیلی تیره هستند (مخصوصاً ریمل) می‌توانند بدشانسی را جذب کنند، این کار یک آرایش نامفهوم در فنگ شویی زیبایی محسوب می‌شود. اگر به آنها احتیاج دارید، برای رعایت اصول فنگ شویی بهتر است به مقدار کمی از هر کدام استفاده کنید.

چشم‌هایی که خیلی تیره هستند باعث بدشانسی و ایجاد انرژی منفی چی می‌شوند. همچنین اثر تصویری شما می‌تواند منجر به پاسخ رفتار منفی در دیگران شود. در خط چشم و ریمل تعادل ایجاد کنید و کمتر و سبک‌تر آنها را به کار بگیرید.

شما می‌توانید با ریمل قهوه‌ای متوسط​​، خاکستری نرم یا آبی متوسط ​​به سمت رنگ چشم‌های آبی بروید.

پلک‌های خود را با ریمل سنگین نکشید. کمی رنگ ریمل تمام چیزهایی است که برای آرایش چشم با اصول فنگ شویی لازم دارید، تا چهره طبیعی و جذاب داشته باشید.

#۷ فنگ شویی زیبایی : گونه‌های درخشان شما دقیقاً برابر با ثروت است

گونه‌ها یکی دیگر از اجزاء صورت است که نشان دهنده خوشبختی در فنگ شویی زیبایی است. تابش و درخشان بودن، دو مورد اصلی فنگ شویی برای گونه‌های فرخنده است. گونه‌ها باید با رنگ صورتی ‌رنگ شده و جلوه‌ای سالم را به نمایش بگذارند. برای اینکه تعیین کنید کدام رنگ برای گونه‌های شما مناسب‌تر است، با رنگ‌های مختلف و مایل به قرمز روی پوست صورت خود آزمایش کنید. مانند همه موارد فنگ شویی، تعادل کلید موفق شما است. بنابراین یک رنگ آمیزی طبیعی بهترین انتخاب است، برای این کار رنگ گونه را در رنگ پایه که مشابه صورت شماست مخلوط‌ کنید. موانع انرژی را در صورت خود حذف کنید، مواردی از قبیل:

لکه‌های روی گونه
آکنه
خال
زخم

موارد بالا در صورت موانعی هستند که باعث ایجاد چالش می‌شوند. باید این موانع را در صورت برطرف کنید. در صورت امکان خال، جای جوش و زخم را نیز بر‌طرف کنید.

#۸ فنگ شویی زیبایی : پیشانی

در فنگ شویی؛ پیشانی را به ‌عنوان عضو عامل خوش‌شانسی در صورت می شناسند! در حقیقت پیشانی یک آهنربای بالقوه برای جذب شانس و خوشبختی است. به ‌این ‌ترتیب، شما هرگز نباید پیشانی خود را بپوشانید و انرژی را مسدود کنید. پوشاندن لکه‌های پیشانی می‌تواند به شما “بینش بهتری ببخشد و مربیان قدرتمندی را در زندگی شما جذب کند”. چهره‌ای صاف، راهی صاف برای موفقیت است! در صورت امکان باید از لکه‌های پوستی جلوگیری کنید و سعی کنید پوست صاف و شفاف را حفظ کنید.

هر پیشانی داستانی را به همراه دارد و به‌ نوعی خوشبختی به ارمغان می‌آورد!! پیشانی به‌ عنوان اولین “کوه سعادت” در چهره، نماد ثروت و خوش‌شانسی است که با چاکرای ۶ و انرژی‌های آسمانی هماهنگ است.

پیشانی پهن، صاف و تقریباً درخشنده؛ همراه با سرزندگی است، خرد را نشان می‌دهد و پیام آور زندگی قدرتمند و با اقتدار است.

پیشانی زنان باید گردتر باشد، در حالی ‌که پیشانی مردان باید کمی باریک‌تر باشد تا نشان‌دهنده و محرک موفقیت باشد. بسیاری از سیاستمداران قدرتمند و زنان و مردان موفق را با این نوع پیشانی‌ها خواهید یافت.

#۹ فنگ شویی زیبایی : رنگ مو و آرایش بر اساس عدد کوا

برای تعیین رنگ مو و کوتاهی مو می توانید از عناصر وجودی خود راهنمایی و کمک بگیرید! (از شماره کوآ خود استفاده کنید) سپس می‌توانید با انتخاب رنگ مو و آرایش خود از جذابیت خاصی بهره مند شوید. برخی از سالن های آرایشی از سبک فنگ شویی در سالن خود استفاده می کنند، آنها با این کار به مشتریان خود در انتخاب مدل و رنگ مو کمک کنند. یاماگوچی یک آرایشگر است که برای داشتن سالن‌های زیبایی زنجیره‌ای در سراسر جهان شهرت دارد. یاماگوچی سالن‌های خود را مطابق با اصول فنگ شویی طراحی کرده است. او برای تعیین عناصر و رنگهایی که مشتریان با آنها ارتباط دارند از عدد کوا استفاده می کند؛ بر همین اساس ترکیب رنگ، سبک، مدل مو و آرایش مخصوص هر کس را به او پیشنهاد می کند.

هر فرد بر اساس عدد کوای خود می‌تواند از رنگ یا مدل موی مخصوص به خود استفاده کند.

#۱۰ فنگ شویی زیبایی : طول مو

با توجه به توی چشم بودن مو، طول موهای شما معنی خاص در فنگ شویی زیبایی دارد. یعنی هر کدام از موارد زیر برداشت خاصی را ایجاد می کند:

موهای کوتاه: شخص خودکفا، دل‌باز و مستقل است.

طول متوسط ​​(تا شانه): موهایی با طول متوسط ​​دارای یک حس درونی است. نشانگر شخصی دارای ظرافت است، همچنین می تواند از نظر ظاهری او را دارای اهمیت بالایی نشان دهد.

موهای بلند (زیرشانه‌ها): موهای بلند موج‌دار نمایانگر کسی است که از یک سبک زندگی مجلل برخوردار است و دارای جزئیات خاصی است. موهای بلند صاف نشانگر کسی است که بسیار باهوش و دلپذیر است.

#۱۱ فنگ شویی زیبایی : مانیکور

کریستینا فیتزجرالد در استرالیا به معرفی تئوری طراحی ناخن فنگ شویی معروف شده است! لازم است بدانید اصولا، دست چپ انرژی (یانگ) را جذب می‌کند و دست راست انرژی (یین) را می‌دهد. انگشتان رسانا‌هایی هستند که انرژی از طریق آنها جذب یا آزاد می‌شود. در یک مانیکور فنگ شویی، تمام ناخن‌ها با یک رنگ نقاشی می‌شوند. بعد از خشک شدن، یک یا دو انگشت با رنگ دیگری رنگ می‌شوند. این می‌تواند یک رنگ روشن‌تر یا تیره از رنگ اصلی یا یک رنگ کاملاً متفاوت باشد.

انگشت وسط (رشد معنوی) ​​و انگشت حلقه (مسیر چاکرای قلب) مواردی هستند که باید به‌طور متفاوت نقاشی شوند.

تئوری کریستینا بیان می‌کند که این دو انگشت موفقیت شما را به ارمغان می آورند. شما می‌توانید این کار را با هر دو دست یا یکدست انجام دهید. دست چپ مسئولیت رفاه شخصی است و دست راست‌ بر تجارت و شغل حاکم است.

#۱۲ فنگ شویی زیبایی : رژ لب

چند رنگ خوش‌شانسی برای لب وجود دارد. قرمز نمادی از انرژی و اشتیاق است، درحالی‌که طیف صورتی ها گزینه ای زنانه هستند. آیا به دنبال یک شریک جدید عاشقانه هستید؟ رنگ هلوی، که با شانس شکوفه هلو مرتبط است، به کسانی که به دنبال خواستگاران خوبی هستند، کمک می‌کند.

گل سرخ: داشتن رنگ گل سرخ، به معنای سرخ شدن باعث می‌شود جوان‌تر به نظر برسید! استفاده از رنگ‌های زیر می‌تواند انرژی یانگ را به خود جلب کند!

قرمز
صورتی
هلویی
انرژی یانگ قوی، تحول‌پذیر و روشن‌کننده است. برای به دست آوردن درخشندگی از این رنگ‌ها استفاده کنید.

انرژی یین

ما فقط در مورد یانگ صحبت کردیم، حالا بیایید به یین بپردازیم! انرژی یین برای ایجاد هماهنگی کامل، یانگ را متعادل می‌کند. در جایی که یانگ پرانرژی است، یین منفعل و آرامش‌بخش است. اگر عناصر یانگ زیادی را در آرایش روز خود دارید، حتماً آن را با یین متعادل کنید و از جذابیت خاص برخوردار باشید. به عنوان مثال:

اگر از سایه های پررنگ استفاده می کنید، رژلب خود را کم رنگ انتخاب کنید.
اگر از سایه چشم ملایم و کم رنگ استفاده می کنید می توانید از رژلب تیره تر استفاده کنید.

#۱۳ فنگ شویی زیبایی : پاک‌ سازی لوازم‌ آرایش

هر از چندگاهی لوازم‌آرایش خود را پاکسازی کنید! تاریخ‌های آنها را نگاه کنید و بپرسید چرا این محصولات را نگه می‌دارید؟ پر کردن فضای خالی با لوازم بی‌مصرف و تاریخ گذشته جریان chi خوب را مختل می‌کند. بیاد داشته باشید اگر به خاطر گران بودن یا هدیه‌ بودن آنها را نگه داشته اید؛ برایتان گران تمام می شود، زیرا در واقع انرژی‌های منفی را برای خود نگه‌ داشته اید. انقضا محصولات، تولید باکتری‌های منفی می‌کند، زمانی که از آنها استفاده می کنید ممکن است با سوزش، التهاب یا آکنه مواجه شوید. لوازم و براش های لوازم ‌آرایش خود را هر فصل بشویید و ضدعفونی کنید، کیف لوازم‌آرایش خود را همیشه مرتب و تمیز نگه‌دارید.

منبع: فنگ شویی ایران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *