۳۰ واقعیت در مورد واکسن سرطان دهانه رحم

واکسن گارداسیل که بدن را در مقابل انواع خاصی از ویروس پاپیلوما و به خصوص خطرناک‌ترین انواع آن مقاوم می‌کند، در برخی از کشورهای پیشرفته دنیا به افراد بالای ۱۰ سال تزریق می‌شود و به زنان و دختران زیر ۳۰ سال توصیه می‌شود اما در ایران دسترسی به این واکسن آسان نیست.

واکسن

 1. ادعای اساسی بد است HPV به خودی خود به علت سرطان دهانه رحم نیست. شواهد تایید می کند که شما باید ترکیبی از ویروس و عفونت و یا چندین ویروس و باکتری را برای ایجاد سرطان دهانه رحم داشته باشید. نمونه هایی از آن عبارتند از Virus Epstein Bar، HIV و Chlamydia با HPV.
 2.  داروی ضد بارداری و سایر داروهای هورمونی خطر ابتلا به HPV را افزایش می دهد.
 3. هرگز نشان داده نشده است که واکسن HPV از سرطان سرویکس جلوگیری می کند. شواهد علمی برای تایید این وجود ندارد.
 4. این بیش از انواع ۱۰۰ انواع ویروس های HPV است و تنها ۱۵ می تواند به سرطان گردن رحم کمک کند.
 5. با این حال، واکسن HPV شامل تنها دو تا چهار نوع از این ویروس های HPV است، که راه را برای بیش از دو سوم سایر گونه های خطرناک باز می کند. و به همین ترتیب شما هنوز نیازمند منظم سرویکس هستید.
 6. دریافت واکسن باعث بروز سرطان نمی شود. مطالعات نشان می دهد که سیستم ایمنی بدن مقاومت به انواع موجود در واکسن را توسعه می دهد و به دیگر گونه های خطرناک برسد.
 7. وب سایت CDC اعلام می کند که سیستم ایمنی بدن در طی دو سال از ۹۰٪ HVP، ارگانیسم را پاک می کند (در سال اول ۷۰٪). بدون یک واکسن
 8. یکی از قوی ترین لینک هایی که سرطان دهانه رحم را پشتیبانی می کند سیگار کشیدن است. زنان سیگاری ۲-۳ دارای احتمال بیشتری از این بیماری هستند.
 9. رژیم غذایی کلید است. رژیم غذایی فقیر و ضعیف خطر را افزایش می دهد، در حالی که یک رژیم غذایی متشکل از میزان بالایی از ویتامین B12 و اسید فولیک خطر ابتلا به ویروس HPV و سرطان گردن رحم را کاهش می دهد ۷۹٪. ویتامین C، کرکومین، کورستین و دیگر فلاونوئیدها مهار کننده های قوی سرطان گردن رحم هستند.
 10. ترکیبی از رژیم غذایی اثرات بسیار بیشتری بر روی HPV نسبت به هر واکسن نشان داده است.
 11. تمام ادعاهای بازاریابی گمراه کننده هستند. این یکی از بزرگترین و مخرب ترین عبارات زمان ماست.
 12. به طور رسمی، واکسن با مرگ و میر ۱۰۰ همراه است و ۵۰۰ از لحاظ جسمی آسیب دیده است.
 13. این اعداد بر اساس یک گزارش داوطلبانه هستند و از لحاظ تاریخی این بدان معنی است که تنها٪ ۲-۱۰٪ موارد واقعی است. اکثریت قریب به اتفاق هرگز گزارش نخواهند شد. بنابراین، در واقع، در مورد ۵۰۰۰ دختران و زنان توسط این واکسن مجروح شدند.
 14. سرطان دهانه رحم یکی از سرطان های نادر در ایالات متحده است و افراد ۱۲٫۰۰۰ را در سالی که از ۴٫۰۰۰ می میرند، تحت تاثیر قرار می دهد.
 15. تعداد دختران و زنان با عوارض جدی ناشی از این واکسن بیش از تعداد مرگ و میر است.
 16. عوارض جانبی واکسن عبارتند از: مولتیپل اسکلروزیس، التهاب مغزی، کوری، پریکاردیت، کما و مرگ.
 17. واکسن Gardasil به سرعت توسعه یافت. کدام غیر قانونی است FDA نیازمند واکسن های جدید برای آزمایش و زمان انتظار در حدود ۴ سال است. Gardasil برای ماه ۶ با تایید FDA توسعه و عرضه شد.
 18. فرماندار تگزاس رابر پری در ۲۰۰۷ سعی کرد همه دختران در تگزاس را از ۶ مجبور کند. کلاس های ابتدایی برای گرفتن واکسن با وجود این واقعیت که خطر ابتلا به ویروس HVP به طور متوسط ​​بین ۲۰ ظاهر می شود. و ۴۸ سال زندگی با این حال، با وجود مخالفت های قانونی
 19. مردم فکر کردند آنها دستور دریافت واکسن دریافت کردند، اما قانون فعلی غیرقانونی بود.
 20. پری مقدار زیادی پول از تولید کننده Gardasil دریافت کرد.
 21. رئیس سابق پری از کارکنان، در لابی ۲۰۰۹ برای شرکت داروسازی مرک، با سازنده گارداسیل (Gardasil) شد و از آن پس تا به انبوه از طریق این واکسن تحت فشار قرار دادند.
 22. قوانین تگزاس به دلیل مخالفت عظیم مردم، این مقررات را از فرماندار سابق پری لغو کرده است. با این حال، سابقه تعیین شده است و کشورهای و کشورهای دیگر شروع به پیگیری می کنند.
 23. محیط داخلی چربی در خودشان از ۸۰ درصد سرطان دهانه رحم جلوگیری می کند. هر ساله این محیط چرب باعث کاهش احتمال ابتلا به سرطان دهانه رحم به ۰,۰۰۲٪ می شود.
 24. واکسن HPV به طور غیرقانونی بدون اطلاعات در مورد خطرات به فروش رفته است.
 25. مردم نمی دانند قوانینی وجود دارد که از بیماران محافظت می کنند. آنها یک استراتژی قانونی برای افرادی که آسیب واکسیناسیون را تجربه کرده اند، ارائه می دهند.
 26. تولید کنندگان واکسن به پزشکان اطلاع ندارند و خطرات مربوط به واکسن را کشف نمی کنند زیرا نمی خواهند مردم متوجه شوند که می توانند واکسن را کنار بگذارند. این در حالی است که در بسیاری از نشریات پزشکی ثبت شده است. حتی پزشکان نیز غیرممکن هستند که به شما بگویند که واکسن خطرناک است.
 27. با توجه به وب سایت FDA، این واکسن در دختران و زنان ۲۱٫۰۰۰ قبل از آن که برای میلیونها کودک و نوجوان در سراسر جهان تحت فشار قرار گیرد، آزمایش شد.
 28. سایت های FDA حتی ذکر نمی کنند که این واکسن بر روی مردان آزمایش شده است، اما با وجود این، CDC نیاز دارد که تمام پسران جوان و مردان در سال ۲۱ این واکسن را دریافت کنند.
 29. “قانون رضایت آگاهانه” نیز سوالاتی را درباره “اثر واکسن” مطرح می کند. شما حق دارید که سؤال کنید و واکنش نشان دهید که چگونه واکسن کار می کند، چرا باید آن را بگذارید و حق داشته باشید که تمام خطرات مربوط به آن را بدانید.
 30. این واکسن با قانونی تصویب شده است که می گوید اگر عوارض واکسن داشته باشید نمی توانید از کسی شکایت کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *