۳۴۳ Industries: احتمالا امسال شاهد انتشار بازی Halo 6 نباشیم

بر اساس گزارش‌های جدیدی که از استودیو Industries 343 به دست آمده است، می‌توان این برداشت را که در سال ۲۰۱۸ میلادی خبری از بازی Halo 6 نخواهد بود و ما باز هم باید منتظر این بازی باشیم.

 

اگر از طرفداران مجموعه بازی‌های Halo بوده باشید، حتما به این موضوع واقف هستید که عناوین مختلف این مجموعه از ابتدای عرضه تاکنون، با فاصله‌ای تقریبا ۳ ساله نسبت به یکدیگر منتشر شده‌اند و در این میان فقط فاصله بین عرضه Halo 3 و Halo 4 به دلیل مشکلات متعدد و بلاتکلیفی این مجموعه در آن سال‌ها؛ به پنج سال تبدیل شد. حال با توجه به این پیشینه علاقه‌مندان و طرفداران این مجموعه بازی خوش‌بین بودند که امسال این تابو شکسته شود و بازی Halo 6 در سال ۲۰۱۸ میلادی عرضه شود. ولی اینطور که به نظر می‌رسد باز هم چاره کار طرفداران صبر است.

بر اساس مصاحبه‌ها و اطلاعات به دست آمده از سوی استودیو بازیسازی ۳۴۳ Industries، اینگونه به نظر می‌رسد که سازندگان بازی Halo 6 به صورت تلویحی، انتشار نسخه ششم این مجموعه را به سال‌های آینده موکول کرده و سال ۲۰۱۸ را سالی اعلام کرده‌اند که در آن خبری از Halo جدید نیست. به هر حال جای نگرانی نیست و سازندگان گفته‌اند که با وجود اینکه امسال خبری از Halo 6 نیست، ولی ما تدارکات ویژه‌ای را برای طرفداران این مجموعه بازی در نظر گرفته‌ایم که در آینده بسیار نزدیک از آن‌ها رونمایی خواهیم کرد.

نظر شما چیست؟ Halo 3 Anniversary؟ یا یک برنامه تلویزیونی یا فیلم در مورد Halo؟

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud