۵ اصل مهم در بهبود روابط عاشقانه زوجین با علم فنگ شویی

چگونه برای ازدواج دانشجویی ثبت نام کنیم؟

ازدواج

طبق ساختار فنگ شویی در ازدواج ، اگر میخواهید زندگی عاشقانه خود را بهبود ببخشید، می توانید برخی از اصول اولیه فنگ شویی را که در ادامه گفته ایم، امتحان کنید.

همانطور که قبلا نیز بیان شده علم فنگ شویی در مورد ایجاد انرژی مثبت و تعدیل انرژی منفی صحبت می کند. هنگامی که دو نفر با یکدیگر ازدواج می کنند، انرژی های آنها نیز همسو می شوند. این انرژی ها باید مثبت باشند تا هر دو عضو بتوانند زندگی خود را با شیوه ای مناسب بهبود و ادامه دهند.

 

اگر انرژی غالب در یک فرد وجود داشته باشد، به طور چشمگیری بر دیگری تأثیر می گذارد و وضعیت هر دوی آنها را به هم می زند. با استفاده از چند راهنمایی در فنگ شویی ازدواج ، شما می توانید انرژی مثبت هر دو عضو را ارتقاء دهید و زندگی طولانی همراه با عشق و همدلی و همبستگی پایدار برای خود رقم بزنید.

مجموعه کار های مرتبط با فنگ شویی ازدواج

با انجام این نکات اساسی است که می توانید به دنبال عشق و جذب همسر و رابطه خوب با شریک زندگیتان برای زندگی شادتر و بدون استرس باشید.

۱) خلاص شدن از شر درهم ریختگی

در هم ریختگی یکی از اثرات هویت شخصی شماست و یک انسداد برای جریان انرژی مثبت است! این اولین گامی است که شما با فنگ شویی شروع می کنید.

خانه خود را تمیز کنید تا فضای آزاد انرژی مثبت در خانه شما رها شود.

توصیه ما این است که اگر به هم ریختگی زیاد است،تمیزکاری را در بازه زمانی بیشتری انجام دهید. مهم تغییراتی است که اتفاق می افتد نه زمان آن تغییر. موارد پاکسازی و رفع انباشتگی جزو موارد ساده و سریع در فنگ شویی ازدواج است.

۲) تنظیم اتاق خواب شما

اتاق خواب در فنگ شویی به عنوان گوشه روابط بین زوجین در فنگ شویی ازدواج است! شما زمان زیادی را که با همسرتان صرف می کنید، در اتاق خواب است. پس به مراقبت های ویژه ای از این فضا برای بهبود روابط خود نیازمند هستید. البته لازم است بدانید که ما برای اتاق خواب یک مطلب جدا نیز تهیه کرده ایم که می توانید تحت عنوان فنگ شویی اتاق خواب آن را مطالعه فرمایید. اما برای صرف هزینه کمتر تعدادی از آنها که دارای اهمیت است، در اینجا معرفی می کنیم.

چند چیز وجود دارد که شما باید در اتاق خواب خود اجتناب کنید.

 پرهیز از استفاده آینه

فنگ شویی ازدواج در زمان های قدیم وجود داشته است! چرا که در زمان های قدیم آینه ها با درب وجود داشتند و در هنگام شب درب های آن را می بستند تا از وجود آن خلاص شوند.

وجود آینه نیز چند فلسفه مهم را در بر خواهد داشت! از جمله این که زمانی که شما خواب هستید و روح از بدن شما خارج می شود و زمانی که از خواب بیدار می شوید روح به جسم باز می گردد و وجود آینه باعث سردرگمی روح شده زیرا زوجین بر روی تخت و زوجین در آینه وجود دارد و روح دچار مشکل شده که به کدام جسم باید باز گردد. آینه ها اگر در روبروی پنجره قرار گیرند باعث بازگرداندن انرژی می شود و نمی گذارد که انرژی وارد شده و در اتاق به گردش در بیاید.

 اجتناب از تصاویر خانوادگی

اتاق خواب بخش خصوصی زوجین می باشد. بنابراین باید از عکس دو نفره خود در اتاق خواب استفاده کنید! استفاده از عکس اعضای خانواده شما را درگیر مسائل خانوادگی خواهد کرد. می توانید از چیدمان فنگ شویی در بخش اتاق نشیمن از عکس های خانوادگی خود استفاده کنید.

 دوری از وسایل الکترونیکی

اتاق خواب شما برای عشق و آرامش است! با موبایل، کامپیوتر ، تلویزیون ها یا هر نوع وسیله الکترونیک که انرژی آرام شما را مختل می کند، مخلوط نکنید.

نکته: متاسفانه این عمل فنگ شویی ازدواج در زندگی مدرن امروزی کاری دشوار شده است. اما هر چه می توانید از تعداد این وسایل بکاهید.

 عدم استفاده از تصاویر و آثار هنری غم انگیز

اجتناب از استفاده از تصاویر غم انگیز یا آثار هنری که غم و غصه را در اتاق خواب نشان می دهند، باعث بهبود روابط شما خواهد شد. چرا که انرژی مثبت را در فضا می پراکند. تصاویر شاد و پر جنب و جوش در فنگ شویی ازدواج به شما کمک می کند تا بدون استرس باشید و انگیزه ی خود را حفظ کنید.

 از آیتم های تک اجتناب کنید

هرگز آیتمی را به صورت تک قرار ندهید! هر آیتمی باید به صورت جفت باشد مثلا های زیر نمونه ای مناسب است.

چراغ های جانبی
دکوراسیون
و غیره
جفت بودن، نشان دهنده اهمیت هر دو نفر به طور یکسان است! این مورد ساده حتی می تواند نزدیکی بین شما و همسرتان را افزایش دهد.

۳) تنظیم تخت شما

تخت شما جنبه مهمی از ازدواج شما است و بخش کاملا خصوصی بین زوجین است! اهمیت این بخش در فنگ شویی ازدواج بسیار بالاست. به همین دلیل ما سرفصل آن را از دیگر سرفصل های فنگ شویی اتاق خواب جدا کرده ایم.

در اینجا چند نکته در مورد فنگ شویی ازدواج وجود دارد تا تختتان را برای رابطه بهتر انتخاب کنید:

باید هر دو طرف قابل دسترس باشد.
تخت خود را زیر پنکه ها سقفی قرار ندهید.
نباید زمانی که خواب هستید پاهای خود را در برابر درب قرار دهید.
چیزی را در زیر تخت ذخیره نکنید، چرخش جریان انرژی را آزاد کنید.
سر خود را هنگام خواب باید به بهترین جهت قرار دهید. (جهت بر اساس تعیین عدد کوآ مشخص می شود.)(به صفحه اول سایت بخش محاسبه عدد کوا مراجعه کنید.)
تخت خواب شما باید محکم و کمی بزرگ باشد.

۴) درب خود را ببندید

درب اتاق تخت خواب خود را در شب ببندید! زیرا این فضای شخصی شما است و شما هم با همسرتان در اینجا استراحت می کنید. بستن درب ها باعث می شود تا درب ها انرژی شما را از بین نبرند.

۵) درمان فنگ شویی برای اتاق

از آویز نقاشی و آثار هنری که نشان دهنده عشق و عاشقانه استفاده کنید! مواردی مانند:

جفت بالش های قرمز
جفت بالش های شکل قلب

این موارد جزئی است که در کنار هم می تواند تاثیری فوق العاده در بهبود روابط زوجین و فنگ شویی ازدواج باشد.

پنجره ها یا درب های خود را برای دریافت نور طبیعی روزانه بیست دقیقه باز کنید. این هوا تازه به اتاق خواب شما انرژی مثبتی را می رساند.
لاک پشت کریستال را در بخش شمال شرق اتاق خواب خود قرار دهید برای طول عمر و سلامتی زوجین
چراغ های بلند به عنوان درمان خوب فنگ شویی در نظر گرفته شده اند تا عنصر آتش را فعال کنند. عنصر آتش از میان عناصر فنگ شویی باعث بهبود روابط در فنگ شویی ازدواج است.

اتاق خواب خود را با عناصر آتش بهبود بخشید. عناصر آتش مانند:

یک جفت شمع
جفت چراغ قرمز
چراغ های قرمز نرم
و غیره

این موارد را روشن کنید تا آتش خود را در غریزه عشق بهبود بخشید.

 

استفاده از رنگ ها

از رنگها نیز می توانید به نسبت عدد کوا خود و همسرتان رنگ مناسب را انتخاب کنید که باعث تقویت انرژی بین زوجین و تحکم رابطه می شود.

رنگها بر اساس عدد کوا قابل مشخص شدن هستند و می توانید گروه خود را بنا بر اینکه جز گروه شرقی هستید یا غربی پیدا کنید و انرژی رنگها را برای خود فعال نمایید.

در اینجا ۴ مورد دیگر که به بهبود زندگی مشترک کمک می کند خدمتتان ارائه می شود.

درب حمام شما نباید رو به تختتان باز شود.

سطح اتاق ها باید با هم یکی باشند! یک اتاق خواب نباید بیش از حد نسبت به سایر اتاق ها، وسیع شود.

شکل مناسب برای اتاق ها، مربع یا مستطیل است و اتاق های “L” شکل ناقص به نظر می رسند! این زاویه ی موجود در اتاق ها مولد نیروی شار منفی است. و باید برای بی اثر کردن آن از نصب آینه در دو سمت دیوار کمک بگیریم.

اگر چندین اتاق خواب دارید سعی کنید اتاق خواب در سمت جنوب غرب یا شمال غرب را برای اتاق خواب والدین انتخاب کنید. اتاقهای این دو بخش را اصلا به فرزندانتان اختصاص ندهید زیرا باعث تسلط فرزندان بر والدین خواهد شد.

منبع:فنگ شویی ایران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *