۵ سنگِ درمانی مناسب برای استفاده در محل کار

سنگ آمیتیست

سنگ درمانی

زیبایی یا اعتماد به نفس بیشتر یک حالت ذهنی است تا یک حالت فیزیکی , زیبایی و اعتماد به نفس داشتن یک صورت زیبا یا اندامی مناسب نیست بلکه داشتن یک ذهن,یک قلب و روحی زیبا و مستقل است .زیبایی و اعتماد به نفس زمانی بوجود می آید که شما تصمیم میگیرید که خودتان باشید و هنگامی که خودتان اعتقاد قلبی دارید که زیبا هستید و اعتماد به نفس دارید این احساس در شما شکل می گیرد و دیگر احتیاج به متقاعد کردن اطرافیان خود ندارید نه نیازی به آرایش غلیظ نه لباس های مد روز و … آنها فقط میبینند و زیبایی و اعتماد به نفس شما را احساس میکنند.

شما میتوانید بالاترین سطح اعتماد به نفس را تنها با ارتباط با درون خود رقم بزنید.اما گاهی اوقات عواملی خارجی و منفی می توانند مانع این ارتباط شوند به خصوص در محیط کار !!

بدون شک رویارویی با یک همکار بی منطق, یک تماس تند از یک مشتری , ضرب العجل ها , استرس محیط کار یا نگرش منفی میتواند به تنهایی روز شما را خراب کند .امروز ۵ کریستال و سنگ درمانی را معرفی میکنیم که همراه داشتن آن در محیط کار یا قرار دادن آن در محیط کار میتوانند ارتباط شما را با درونتان حفظ کند و مانع جذب انرژی های منفی از محیط کار شود و آنها را به انرژی مثبت تبدیل کند.

کریستال کوارتز

کوارتز

کوارتز

کریستال کوارتز یا در نجف به شما یادآوری می کند تا به خودتان و دیگران چیزهای زیبایی بگویید.گذاشتن کریستال کواتز بر روی میز یا همراه داشتن آن هنگام کار باعث دقت و شفافیت در ادای کلمات میشود و از سو تفاهم جلوگیری میکند.وقتی شما شفاف ,صریح و آگاه هستید این سنگ کمک میکند تا افرادی با ارتعاش همگون را به سمت خود جذب کنید. کسان که بیرونشان همانند درونشان زیباست همیشه سعی در زیبا دیدن و زیبا کردن اطراف خود دارند این ویژگی بزرگیست که همراه داشتن این سنگ به شما هدیه می دهد.

مالاکیت

مالاکیت

مالاکیت

مالاکیت سنگ دگرگون کننده است. انرژی این سنگ مستقیما به قلب شما وارد میشود و انرژی لازم برای حل مسائل کاری و احساسی را به شما میدهد. مالاکیت شما را مجبور میکند تا با مشکلات خود مقابله کنید و آنها را برطرف سازید تا اینکه هیج گره انرژیکی در درون شما وجود نداشته باشد. به شما این قدرت را میدهد تا گذشته را فراموش به آینده بیاندیشید.

مالاکیت یک سنگ فوق العاده برای زمان های است که یک مشکل بزرگ در محل کار شما را دل چرکین کرده و باعث اییجاد تنفر در شما گشته این گونه مسائل و تنفر ها مانند جاروبرقی انرژی شما را می مکد و شما را تخلیه انرژیک میکند, مالاکیت جلوی این اتفاق را گرفته و انرژی لازم برای حل این مشکلات را به شما میدهد.برای دریافت این انرژی و یا در هنگام عصانیت و ناامیدی کافیست مالاکیت را در دست خود گرفته و سه نفس عمیق بکشید.

رز کوارتز

رز کوارتز

رز کوارتز

رز کوارتز سنگ نهایت عشق و زیبایست. صورتی رنگی است که تمام انرژی های مرتبط با عشق و محبت را به خود جذب می کند و باعث میشود خودتان و اطرافیان خود را عاشقانه دوست بدارید.

پس از یک مشاجره بین همکار یا رئیس خود یا یک تماس تلفنی پر تنش درست در زمانی که احساس خوبی نسبت به خود و دیگران ندارید همراه داشتن سنگ رز کوارتز سبب ایجاد یک سپر دفاعی در اطراف هاله انرژیک شما میگردد و باعث بالا رفتن سطح انرژی شما میشود و به شما توان مقابله با این مشکلات را میدهد. ترکیب چند قطره روغن گل رز و سنگ رز کوارتز باعث افزایش ارتعاش این سنگ و تاثیر بیشتر آن می گردد.

آکوامارین

آکوامارین

آکوامارین

افسانه ها و روایات زیادی در مورد این سنگ گفته شده که اکثر آنها این سنگ را منشا زیبایی و جوانی میدانند. حتی بعضی این سنگ را یکی از سنگ های موجود در گنج افسانه ای پری دریایی می دانند.

آکومارین یا زمرد کبود دارای یک اتصال خاص با عنصر آب است و انرژی فروانی از آب میگیرد از این رو در طول روز به شما انرژی شادابی, جریان, قدرت و جسارت میدهد. گذاشتن این سنگ در مقداری آب می تواند انرژی بیکران این سنگ را رها نماید.هنگامی که در اطراف این سنگ هستید هرگاه که مقداری آب مینوشید انرژی این سنگ از طریق آب به وجود شما جاری میشود.

سیترین

سیترین

سیترین

سنگ سیترین به انرژی خورشید متصل است و انرژی نور و شادی را در فضای اطراف خود پخش می کند. همراه داشتن این سنگ به شما اعتماد به نفس می دهد و باعث می شود احساس خوبی درباره خودتان و دیگران داشته باشید.صبح, هنگامی که در محل کار خود حاضر میشوید تکه ای از این سنگ را در دست خود گرفته , چشمان خود را بسته و انرژی زرد رنگی را تصور کنید که از سنگ به کالبد شما وارد میشود, با این روش شما هاله انرژی خود را شارژ میکنید.برای شارژ کردن این سنگ کافیست چند ساعت آن را جلوی نور مستقیم خورشید قرار دهید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *