Anunnaki خدایان باستان روزی باز خواهند گشت!

آنوناکی

آنوناکی

آیا ممکن است که Quetzalcoatl، Viracocha، و Kukulkan در واقع یک خدا باشند؟ توصیف همه ی خدایان باستانی بسیار جالب است! از آنجایی که هر سه خدایان ویژگی هایی دارند که مشخصه ای از مردم آمریکای جنوبی نیستند مانند:پوست سفید، پیشانی گسترده، ریش خاکستری قرمز و چشم های بزرگ آبی.

آیا ممکن است این سه خدای  آمریکای میانه به نحوی با یکدیگر ارتباط داشته اند ؟

Annunaki باستان

اگر به فرهنگ های باستانی  سراسر جهان نگاه کنید،  داستان ها و افسانه هایی را می یابید که به طرز مرموزی مشابه هستند.

 اما این خدایان چه کسانی بودند؟ و چرا توصیفات آنها خیلی مشابه هستند؟

Viracocha خدای بزرگ خالق در اساطیر است. او یکی از خدایان مهم در پانتئون هند بود و به عنوان خالق همه چیز شناخته می شد. عجیب است که مردم باستانی Viracoch را با ویژگی هایی که مشخصه ای از مردم آمریکای جنوبی نیست، توصیف کردند.

Viracocha با سبیل و ریش، که چیزی غیر عادی است توصیف میشود. سرخپوستان آمریکایی ریش یا سبیل های بلند نداشتند . نمایندگان Viracocha بسیار شبیه خدایان باستانی سومر و بین النهرین بودند. آیا این نشانه ای است که باید به آن توجه کنیم؟

جالب توجه است که آزتک خدای Quetzalcoatl و چند خدای دیگر در آسیای مرکزی و آمریکای جنوبی پانتئون در افسانه ها با ریش به تصویر کشیده شده اند،همچنین دارای پوست سفید، چشمان آبی و قد نسبتا بلند بودند. اگر این توصیفات را با خدایان بین النهرین باستان مقایسه کنیم، متوجه بسیاری از شباهت های شگفت انگیز میشویم که سوالات بسیاری را مطرح می کنند.

آیا آنها یک روز دوباره برمیگردند؟

مایاها و آزتک های باستانی، مردمانی با پوست تاریک بودند. آنها معمولا چشمهای قهوه ای داشتند و قد بلند نبودند. Kukulcan، Quetzalcoatl و حتی Viracocha در نمایش انسانی خود کاملا با آنها متضاد بودند، آنها موهای سفید یا نقره ای, پوست سفید, چشمان آبی و آنها بسیار قد بلند تر از بومی ها بودند.

 پس این خدایان که بودند؟ از کجا آمدند و مهمتر از همه چرا همه وعده داده اند که روزی بروند؟

 Quetzalcoatl، Viracocha و Kukulkan که بودند؟ اگر واقعا خدایان باستانی امریکای مرکزی بودند، چرا تمدن های باستانی مشابه را شرح دادند؟

 

 آنها دارای پوست سفید، پیشانی گسترده، ریش خاکستری قرمز و چشم های بزرگ آبی هستند. آیا ممکن است که این خدایان باستانی، در واقع مسافران فضایی بودند که به زمین آمدند، همانطور که بسیاری از نظریه های باستانی فضانوردان نشان می دهد؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *