آیا به زمزمه های جهان گوش می دهید؟

جهان پس از مرگ

 انسان خالق سرنوشت خود و سرور جهانی است که در آن زندگی می کند. اما به عنوان یک خالق ، او همچنین باید مسئولیت را بپذیرد و از معنای اعمالش و حقانیت آنها آگاه باشد. به دور از هر کاری که انجام می دهیم ، می توانیم حس کنیم و بفهمیم که چقدر و با آنچه مرتبط است. با این حال ، فقط یک “نادان” کامل نمی بیند که بیشتر اقدامات ما در جهان پیرامون ما منعکس شده است.

این یک روند واقعی است که در آن حوادث ، موقعیت ها و تصادفات در یک زنجیره به هم آمیخته شده اند و در آن می توانیم اهداف خود ، نقش تصادفات و اهمیت اقدامات خود را تشخیص دهیم. آیا واقعاً این یک تصادف است یا یک قانون طبیعی؟

نجوا از جهان – همزمانی بدون زمینه نیست

هر آنچه در محیط ما رخ می دهد – از کوچکترین تا مهمترین رویدادها – قطعاً همزمانی وقایع بدون ارتباط متقابل نیست ، بلکه مکانیزمی کاملاً واضح و دقیق تنظیم شده است که به ما امکان می دهد تا تأیید و شواهدی کسب کنیم که هیچ اتفاقی در این جهان اتفاق نمی افتد. . علائمی که همراه ما هستند و به ما ارائه می شود مدتهاست شناخته شده اند. هیچ کتاب یا رویدادی وجود ندارد که با نشانه ها یا هشدارهای مرموز پوشانده شود. اگر متوجه آنها شویم و آنها را درک کنیم (معمولاً فقط پس از وقوع واقعه) ، می توانیم علل و عواقب آن را نیز ببینیم.

با این حال ، نتیجه گیری ما بر اساس سطح تجربه و دانش ما است ، ما نمی توانیم از وقایع جلوگیری کنیم یا آنچه را که قبلا اتفاق افتاده اصلاح کنیم. درک “کمک” به وقوع پیوستن همیشه تسلط و توانایی پیروی از سرنوشت و رهبری جهان تلقی می شود.

اما بیایید سعی کنیم نحوه دستیابی به اطلاعات از طرف دیگر را بررسی کنیم. چرا فقط افراد “منتخب” این گزینه را دارند که در این صورت می توانند شرایط مختلف را بهتر مدیریت کنند؟ چرا یک قسمت از بشریت می تواند اطلاعات داشته باشد و دیگری نه؟ چگونه واقعاً چنین نابرابری رخ داده است؟ می توانیم مدتها درمورد این صحبت کنیم که مثلاً متخصصان تعالیم مخفی به اطلاعات دسترسی دارند زیرا دارای تحصیلات خاصی هستند یا کسی استعدادی دارد که به آنها امکان می دهد دنیا را با چشمهای مختلف ببینند. او همچنین چیزهایی را از دنیاهای دیگر می بیند و وارد سطح ناخودآگاه می شود. یا این موارد متعلق به شخص نیست؟

جهان فرصت های برابر بسیاری را برای همه مردم فراهم می کند. تنها تفاوت در این است که برخی برای رشد معنوی تلاش می کنند و برخی دیگر به سادگی زندگی می کنند و سعی در درک دنیای ما ندارند.

جهان اطلاعات را فراهم می کند

این سیستم (جهان) اطلاعاتی را در اختیار همه قرار می دهد ، خواه او به دنبال درک خود و جهان باشد یا نه ، و هر دقیقه و در هر ثانیه انجام می شود. بسیاری از وقایع ، موقعیت ها و روندهایی که خارج از اراده و قصد انسان اتفاق می افتد ذهن او را القا می کند. از یک طرف او را محدود می کند اما از طرف دیگر او را ترغیب و مجبور به تغییر برنامه ها و طرز تفکر خود می کند. همه چیز خودجوش و بی نظم به نظر می رسد ، درست همانطور که باد بر روی دریای آزاد می وزد – با اراده طبیعت ، نه انسان. اما شاید همه چیز کمی متفاوت باشد.

چگونه و به چه روشی؟ به اطراف خود نگاه کنید ، از افراد دیگر عبور کنید و مکالمات ، تکه های جملات را بشنوید. در خیابان قدم می زنید و موقعیتی را مشاهده می کنید. آیا همه اینها فقط یک تصادف است؟ در علوم پنهانی ، کلمه شانس وجود ندارد و هر آنچه برای انسان و پیرامون آن رخ می دهد ، با علت و معلول پیوند می یابد.

مثالی می زنیم. شما به کار می آیید ، رایانه شما از هیچ جا متوقف می شود. شما نمی توانید کار خود را انجام دهید ، مجبور هستید که منتظر شوید تا مدیر آمدید و به نوعی انتظار خود را کوتاه کنید. شما با همکاران صحبت می کنید ، به اسناد نگاه می کنید ، میز خود را تمیز می کنید و روزنامه می خوانید. کجاست که همه شما را راهنمایی می کند؟ فقط این را هر جا نگویید! این مورد نیست ، چه بخواهید و چه نخواهید ، وارد جریاناتی از رویدادهایی می شوید که برنامه ریزی نکرده اید و اطلاعات جدیدی دریافت نکرده اید. شما در شرایطی که تا آن زمان در آن قرار نگرفته اید ، شرکت می کنید. وارد جریان جدیدی از رویدادها خواهید شد. این دنیای شماست.

دنیای اطراف ما بازتاب ماست

دنیای اطراف ما بازتاب ماست. ما در چنین شرایطی زندگی می کنیم و با افرادی که در حال حاضر “لیاقت” آنها را داریم معاشرت می کنیم. اما از آنجا که دنیای انسان (فقط قسمت کوچکی از دنیای واقعی است) خود را منعکس می کند ، آینه می تواند آنچه را که برای شخص یا اطراف او اتفاق می افتد بیان کند ، فقط به آن صحیح نگاه کنید.

البته ، ما نمی توانیم عبارت “جهان پیرامون انسان بازتاب اوست” را به معنای واقعی کلمه بگیریم و سطل زباله بازتابی از خود جمعی ما باشد. این فقط مربوط به سطح فیزیکی ماست. همه ما از گوشت و خون ساخته شده ایم و نباید این را فراموش کنیم. دنیا فقط می تواند محتوای ما به عنوان یک انسان را منعکس کند. همه مراحل انجام شده با رضایت ما روبرو نیستند. اما وقتی به اعماق روح خود نگاه می کنیم ، درمی یابیم که ممکن است در هماهنگی باشد. به عبارت دقیق تر ، این بستگی به این دارد که آیا ما می خواهیم تقلب کنیم یا واقعیت ها را در چهره خود نگاه کنیم. و این همان چیزی است که گفتگوی ما با جهان (سیستم) به آن بستگی دارد. برخلاف انسان ، جهان بی طرفانه ، عینی است و ارزیابی آن تابع احساسات نیست. فرد همیشه اطلاعات را با یک علامت عاطفی خاص دریافت می کند.

نکات ، نکات ، شاخص ها

نکات ، سرنخ ها ، اشاره گرها ، همه اینها اطلاعاتی است که قانون ، طبق قوانین خود ، می خواهد جهان را به آگاهی ما منتقل کند. اما این بدان معنا نیست که جهان اصلاً آن را می خواهد. همه چیز مطابق با قوانین جهان اتفاق می افتد و شخصی که بخشی از آن است وارد حوزه عمل (جریان) این اطلاعات می شود. و اگر او واقعاً می خواهد آن را درک کند ، وظیفه او این است که بفهمد چرا چنین پیام هایی برای او ارسال می شود ، در مورد آنها چیست و به خصوص نحوه درک آنها. بر اساس چه اصولی و چگونه کار می کند؟

دنیای انسانی اطراف را مانند سطح یک دریاچه تصور کنید. دریاچه ها بله ، زیرا این جهان به علایق او محدود است. در وسط دریاچه یک مرد وجود دارد و اطراف او اشیا many زیادی وجود دارد که او را احاطه کرده اند. آب خود حامل اطلاعات است. یک فرد یک قدم برمی دارد ، در نتیجه امواج کوچکتر یا بزرگتری ایجاد می کند که از او به سمت اشیا حرکت می کنند و اطلاعات مربوط به اعمال او را حمل می کنند. هنگامی که امواج به اشیا reach می رسند ، آنها تا حدی از روی آنها پرش می کنند و با اطلاعاتی که قبلاً توسط محیط “رنگ” شده است ، به فرد برمی گردند. در نتیجه ، فرد واکنش های خاصی نسبت به اعمال خود دریافت می کند و مهم این است که بتوانید و مایل به فکر کردن در مورد آنها ، تجزیه و تحلیل آنها و نتیجه گیری از آنها هستید.

عمل ، فکر ، آرزو و انگیزه

اشیایی که در دریاچه هستند نیز حرکت می کنند و بنابراین فرد را از عملکرد خود آگاه می کنند ، این امر مستقل از اراده او اتفاق می افتد. در این زمینه ، باید بدانیم که انتقال اطلاعات بسیار سریعتر از امواج موجود در دریاچه است. اصل شباهت به echolocation دارد. کنش ، فکر ، آرزو و انگیزه ای که شی object را لمس می کند از آن رد می شود و نوعی واکنش را برمی گرداند. این پاسخ به صورت کمک یا اشاره همیشه مستقیم نیست. شکل آن به انگیزه و علت آن بستگی دارد.

برای اینکه یاد بگیریم ماهیت اطلاعات دریافتی را از “لفافه” آن – برداشت سطحی ، متمایز کنیم ، باید بینش پیدا کنیم و ببینیم چه خبر است و از بیرون ، بی طرفانه و واقع بینانه به ما منتقل شده است. در هر حالت ، یادگیری درک ماهیت وقایع و اطلاعات ضروری است.

علاوه بر این که اطلاعات تمایل به متفاوت بودن دارند ، به اشکال مختلف نیز به دست ما می رسد. مکالمه یک راه است ، وضعیت مشاهده شده یک راه دیگر ، و غیره ، و غیره. تفاوت در شکل پاسخ می تواند ما را به درک منبع هدایت کند. اطلاعات می توانند همزمان به هم آمیخته ، همپوشانی داشته و از مکان های مختلفی به دست آیند. اما حتی می توان آن را رمزگشایی و درک کرد.

شناخت منبع اطلاعات بسیار مهم است ، زیرا این منبع است که کیفیت فرآیند را فارغ از دانش بشری تعیین می کند. منبع و قوانین حاکم بر آن تعیین می کند که همه چیز چگونه پیش خواهد رفت. چه چیزی درست است و چه چیزی می تواند اختلال ایجاد کند. همین اطلاعات است که به ما امکان مدیریت موقعیت ها و در نتیجه مدیریت زندگی را می دهد.

سعی کنید به زبان جهان گوش دهید. در آغاز ، به مقداری صبر نیاز دارد. شما باید یاد بگیرید که به همه چیز توجه کنید – حوادث ، موقعیت ها و کلماتی که در حضور شما اتفاق می افتد و گفته می شود. قطعاً نباید از دیدگاه “این مزخرف است ، فقط به نظر من رسید” به آن نگاه کنید ، این بزرگترین اشتباهی است که می توانید مرتکب شوید و در نتیجه می تواند مشکلات بزرگی در رابطه با دنیای اطراف شما ایجاد کند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *