روش های ساده تر کاهش استرس

تصمیم‌گیری در حالت استرس

با یک سی دی کار کنید:

گوش کردن به مطالب صوتی روشی عالی برای یادگیری و تمرین بسیاری از راه های آرامش یافتن و کاهش استرس است که در این کتاب ارائه شده اند. اگر می توانید از شخصی بخواهید مطالبی که می خواهید ضبط کنید با صدای او باشد. برای بیشتر ما گوش دادن به صدای خودمان ناراحت کننده است.

یک دوست مدیریت استرس بیابید:

انجام کاری به تنهایی ممن است مشکل باشد. کم کردن وزن، رفتن به باشگاه و ترک سیگار، همگی در صورتی که با یک دوست انجام گیرند ساده تر هستند. ببینید شاید بتوانید دوستی را علاقه مند کنید تا به شما بپیوندد. دوست مدیریت استرس شما می توند سی دی آرامش شما را برای شما بخواند و شما را تشویق کند تا تمرین کنید و مهارت های جدیدتان را به صورت روزانه به کار گیرید.

توقع نتایج یک شبه نداشته باشید:

بگذارید با مسئله مواجه شوید سال ها طول کشید تا سبک ها و الگوهای ایجاد استرس در شما شکل گرفت. خوشبختانه تغییر این الگوها بسیار کمتر از آن وقت می گیرد اما به هر حال مقداری وقت می گیرد. باید رفتارها و تفکرتان را تغییر دهید و سبک زندگی و کارتان را متعادل کنید. شما گام به گام به آنجا می رسید. خود را به عنوان بخشی از برنامه ای ببینید که با آن مواجه هستید و تمرینات روزانه تان را به عنوان فرصت هایی برای رشد و تغییر ببینید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *