پیشگویی های ادگار کیسی

.ادگار کیسی

“به یاد داشته باش، دانش را صرفاً برای آنکه مال تو باشد در حالیکه آن را در عمل به کار نمی گیری، اندوخته نکن. چیزی را که نمی تواند در تجربه ی خودت و دیگرانی که روزانه با آنها در ارتباط هستی، سازنده باشد را حاصل نکن. سعی نکن دانشت را بر دیگران تحمیل کنی یا حتی با آن دیگران را تحت تأثیر قرار دهی.

آگاه باش که در مطالعاتت به کدام سو می روی. کسب دانش تنها برای خشنودی خودت، چیز دیگری است، یک تجربه ی قابل تحسین، اما در صورتی که این کار، در تجربه ی تو احساس یا حالتی از تظاهر به بهتر بودن از دیگران در زمینه ی دانش به وجود نیاورد. بدیهی است که در غیر این صورت، آن دانش تبدیل به یک مانع و سد راه تو می شود، مگر آنکه بدانی می خواهی با دانشت چه کاری انجام دهی.”

                                                                  (ادگار کیسی- خوانش ۲-۵۷۵۳)

پیشگویی های ادگار کیسی

به باور ادگار کیسی، آینده از پیش تعیین شده نیست و اراده ی آزاد انسان کمابیش احتمال وقوع هر چیزی را امکانپذیر می سازد. این می تواند علت عدم وقوع تعدادی از پیشگویی های او باشد. با این حال، کیسی پیشگویی های بسیاری انجام داد که بسیاری از آنها به درستی و به دقت در گذشته اتفاق افتاده اند و تعدادی از آنها در راهند.

 پیشگویــــی هــای انجــــام شــــــده :

۱- پیش بینی فروپاشی بازار سهام در اواخر دهه ی ۱۹۲۰ (سال پیشگویی : ۱۹۲۴) و رکود اقتصادی آمریکا در بهار ۱۹۳۳ (سال پیشگویی : ۱۹۳۱)

۲- پیش بینی انقلاب هایی در بسیاری از کشورهای خارجی در ۱۹۳۶ (سال پیشگویی : ۱۹۳۵)

با آنکه سال ۱۹۳۵ هیچ عامل خاصی برای وقوع آشوب ها وجود نداشت، اما در ۱۹۳۶ ناگهان جنگ داخلی آسپانیا آغاز شد، ایتالیا، اتیوپی را مورد تاخت و تاز قرار داد، ژاپن به چین حمله کرد و استالین پاکسازی بزرگ را در حمله به اتحاد شوروی آغاز کرد.

۳- پیش بینی ظهور و سقوط آدلف هیتلر (سال پیشگویی : ژانویه ۱۹۳۴)

۴- پیش بینی یک جنگ جهانی که سال ۱۹۳۶ آغاز می شود (سال پیشگویی : فوریه ۱۹۳۲)

۵- پیش بینی ورود آمریکا به جنگ در سال ۱۹۴۱ (سال پیشگویی : جولای ۱۹۳۹)

۶- پیش بینی جنگ جهانی سرنوشت ساز دوم (سال پیشگویی : ژوئن ۱۹۴۳)

۷- پیش بینی مرگ دو رئیس جمهور آمریکا- روزولت و جان کندی (سال پیشگویی : ۱۹۳۹)

۸- پیش بینی استقلال هند از بریتانیا

۹- پیشگویی یک سری حقایق باستان شناسی که به حقیقت پیوست :

* گونه ی انسان، ۱۰٫۵ میلیون سال عمر دارد.
* بناهای تاریخی شهر جیزه در مصر (اهرام و مجسمه ابوالهول)، از ۱۰٫۵۰۰ پیش از میلاد با ستارگان، هم راستا هستند.
* ساختار مذهب مصریان از پیوندهای نجومی به دست آمده است.
* یک تمدن کهن، رشد و توسعه ی مصر، مایا و هندوستان را تحت تأثیر قرار داد.

۱۰- پیشگویی کشف طومارهای اسن (Essenes) و بحرالمیت (سال پیشگویی : ۱۹۳۸)

۱۱- پیشگویی تولد دوباره ی ملت اسرائیل (سال پیشگویی : ۱۹۳۲)

۱۲- پیشگویی کشف سرزمین آتلانتیس در نزدیکی بیمینی (Bimini) در ۱۹۶۸ یا ۱۹۶۹

۱۳- پیشگویی فروپاشی اتحاد شوروی و کمونیست

۱۴- پیشگویی اتحاد روسیه و ایالات متحده

۱۵- پیشگویی آزادی مذهبی و جنبش مذهبی در روسیه

۱۶- پیشگویی یک سری حقایق علمی که بعدها درست از آب درآمد.

کیسی توصیفات بسیاری از طریقه ی گردش امور دنیا و کیهان ارائه کرد که بسیاری از آنها در زمان او نامحتمل به نظر می رسیدند. اما طی ۵۰ سال گذشته، هیچ یک از نظرات کیسی رد نشده است.

* او بخشی از پایه و اساس آنچه که می رفت تا در اواخر قرن بیستم تبدیل به علم هواشناسی و پیش بینی زلزله بشود را توصیف کرد و ۳۰ سال از دانشمندان جلو بود.
* وجود یک سیاره نهم (پلوتون)
* کشف مقادیر زیاد طلا در کف اقیانوس (که در دهه ی ۱۹۷۰ کشف شد)
* او علت اصلی حرکت صفحات و پوسته ی زمین را به حرکات و روابط بین سیاره ها نسبت داد.

که هر سه پیشگویی از مهم ترین کشفیات علمی هستند.

۱۷- پیشبینی ظهور صنایع عظیم تکنولوژیکی (سال پیشگویی : ۱۹۳۸)

او صنایع بزرگ تکنولوژیکی که موجب رشد اقتصادی آمریکا پس از جنگ جهانی دوم می شود را به تفصیل شرح داد. کیسی به مراجعانش توصیه می کرد روی تمامی جنبه های رادیو، تلگراف، تلفن، صنایع ارتباطی و الکترونیکی متمرکز شوند که مرتبط با تولیدات زمان جنگ بودند. مردی به نام David Kahn با این اطلاعات، میلیون ها دلار به دست آورد.

تعدادی از زیرک ترین پیشگویی های کیسی درباره ی علم و تکنولوژی :

* کشف وجود چرخه ی اقتصادی بلندمدت

کیسی یک چرخه ی اقتصادی بلند مدت ۲۴ تا ۲۵ ساله را توصیف کرد که شامل رکودها و کسادی های بزرگ می شد. این چرخه از سال ۱۹۰۷ آغاز می شود، هر ۲۴ یا ۲۵ سال، یک کسادی را به دقت توصیف می کند. او تمامی رکودها را توضیح نداد فقط از بدترین رکودها صحبت کرد.

* پیشبینی ظهور صنایع هوایی و رادیویی (سال پیشگویی : می ۱۹۳۰)

* پیشبینی ظهور فناوری های ارتباطی جدید

* پیشبینی تأثیر عظیم دانش خلبانی و هواپیمایی بر جهان (حمل و نقل هوایی و گسترش روابط با سایر کشورها)

* پیشبینی استفاده از اشعه ی مادون قرمز برای دید در شب

۱۸- پیشبینی تغییر قطب های مغناطیسی زمین حدود سال ۲۰۰۰ (سال پیشگویی : اواخر دهه ی ۱۹۲۰ و اوایل ۱۹۳۰)

در نتیجه مکان های سردسیر و نیمه گرمسیر، گرم تر خواهند شد. خزه و سرخس و شاخ و برگ های جدیدی در مناطقی که اکنون برای ما عجیب به نظر می رسند، رشد خواهند کرد.

طبق گزارش ناسا، در سال ۱۹۹۸ چیزی موجب تغییر میدان مغناطیسی زمین شده که قطب های مغناطیسی را به هم نزدیکتر کرده است.

۱۹- پیشگویی مرگ خودش

آخرین خوانش کیسی در ۱۷ سپتامبر ۱۹۴۴ برای خودش بود. او اعلام کرد که در تاریخ ۵ ژانویه به خاک سپرده خواهد شد. کیسی در تاریخ ۳ ژانویه ۱۹۴۵ در اثر سکته از دنیا رفت.

پیشگویــــی هـایـی که زمـــان آنــها فـــرا نرسیـــده است :

۱- ظهور دوباره ی مسیح (ممکن است قبلاً اتفاق افتاده باشد.)

کیسی اغلب عنوان می کرد که بشریت به زودی “روز حساب” را از سرخواهد گذراند. خوانش های کیسی درباره ی زندگی مسیح، چیزهای زیادی برای گفتن دارند از جمله سال های “گمشده” ای که در هیچ قسمت انجیل در موردش صحبت نشده است. او پیشگویی کرد ظهور دوباره ی مسیح، سال ۱۹۹۸ خواهد بود. (دلایل موجود به زودی در همین سایت)

۲- نبرد آرماگدون {واپسین نبرد بین نیک و بد} در قلمروی روح رخ خواهد داد. (ممکن است قبلاً اتفاق افتاده باشد.)

کیسی پیشگویی کرد که “نبرد آرماگدون” معروف که به طور نمادین در انجیل توصیف شده است، سال ۱۹۹۹ آغاز خواهد شد. او گفت که این نبرد بر روی زمین نخواهد بود بلکه جنگی معنوی بین “نیروهای والای نور” و “نیروهای پست تاریکی” به مدت ۱۰۰۰ سال زمینی درخواهد گرفت. علت این درگیری این است که مانع از تناسخ ارواح پست جهان دیگر بر روی زمین شوند و در نتیجه تنها ارواح روشن ضمیر اجازه ی تناسخ خواهند داشت. پس از این ۱۰۰۰ سال، ارواح فروتر قلمروهای آن جهانی بار دیگر اجازه خواهند داشت بر روی زمین بیایند. تا آن زمان، آنچه به “پادشاهی بهشت” معروف است بر روی زمین مستقر شده است.

۳- یک کشف جدید در ستاره شناسی رخ خواهد داد.

کیسی یک سرنخ عمده به دست می دهد : کشف دگرگونی بنیادین منظومه ی شمسی پیرامون یک منظومه ی ستاره ای متشکل از ستاره ی حارس السما (Arcturus) و هفت ستاره ی برج ثور (Pleiades).

۴- احتمال جنگ جهانی سوم (جنگ و درگیری در خلیج فارس)

“مبارزاتی درخواهد گرفت. حوالی تنگه ی داویس را زیرنظر داشته باشید. مراقب درگیری هایی در لیبی و مصر، آنکارا و سوریه باشید، از طریق تنگه های حوالی مناطق بالایی استرالیا، در اقیانوس هند و خلیج فارس.” (۲۶-۳۹۷۶) ۲۸ آپریل ۱۹۴۱

۵- چین تبدیل به ملتی مسیحی خواهد شد.

“روزی چین مهد مسیحیت خواهد شد، همانطور که انسانها آن را در زندگی خود به کار می بندند”

آنهایی که با نوشته های کیسی آشنا هستند می دانند که آن شاخه ای از مسیحیت که مد نظر کیسی است، نه مسیحیت مدرن و نه کلاسیک است بلکه شکلی والاتر از آن است که مسیحیت عرفان گرا (Gnostic Christianity) نامیده می شود. بخشی از مسیحیت که حاوی آموزه های سرّی مسیح است که برای عموم فاش نکرد. این شکل از مسیحیت به بودیسم بسیار شبیه تر از مسیحیت کلاسیک است.

با توجه به اینکه حکومت کمونیستی چین، جنگ فرهنگی در مقابل مذهب و دموکراسی را رها کرده و محدودیت های فعالیت بودیسم را برداشته است، دلیلی نمی بینم که بودیسم چینی روزی “مهد مسیحیت” شود.

۶- فعالیت آتشفشانی موجب زلزله های عظیم خواهد شد.

“اگر فعالیت های بیشتری در آتشفشان های وزوو {در جنوب ایتالیا} یا پلی {Pelee در قسمت شمالی جزیره مارتینیک فرانسه} رخ دهد، می توان انتظار داشت که کرانه ی جنوبی کالیفورنیا و مناطق بین سالت لیک و قسمت های جنوبی نوادا، در اثر زلزله در عرض سه ماه به ترتیب به زیر آب رود. اما این بیشتر در نیمکره ی جنوبی اتفاق میفتد تا نیمکره ی شمالی.”

۷- تکامل “نژاد اصلی”

طبق داده های ادگار کیسی، آگاهی بشر طی زمان تکامل پیدا کرده است. از ریدینگ های او برمی آید که تکامل بزرگ بعدی به پیدایش آنچه که کیسی “منشأ نژاد پنجم” می نامد، پیوند خورده است. یک رویداد تکاملی که نشانه ی یک عصر جدید و درکی نوین از رابطه ی بشر با خداوند خواهد بود. کیسی پیش بینی کرد زمانی خواهد آمد که تک تک افراد، مسئولیت خود را در قبال دیگران درک خواهند کرد. این شناخت، تفکر جمعی بشر را متحول خواهد ساخت.

او پیشگویی کرد که سه کشف باستان شناختی بنیادی از یک ماهیت بسیار کهن و مهم انجام خواهد گرفت که درک ما از سرمنشأهای بشر را دگرگون خواهد کرد. کیسی می گوید این اتفاق زمانی خواهد افتاد که بشر به سطح بالاتری از معنویت رسیده باشد. او پیش بینی کرد که به دنبال تغییرات عظیم زمین، عصر جدیدی از صلح و روشنگری خواهد آمد. او عصری جدید برای بشر و یک حوزه ی انرژی متحد را دید که روزی حوزه ی هوشیاری و آگاهی بشر را متحول خواهد کرد.

سه نهانگاهی که ذکر شده اند شامل مصر (نزدیک اهرام مصر)، منطقه ی بیمینی (جایی که قسمتی از آتلانتیس احتمالی کشف شده است) و شبه جزیره ی یوکاتان (محلی که آن خرده ستاره، دایناسورها را نابود کرد) می شوند.

کیسی سال ۱۹۴۲ در پاسخ به یک مهندس ساختمان ۵۲ ساله در مورد توسعه ی هوشیاری گفت که تک تک افراد باید به طور بنیادی جهت رشد روح فردی تلاش کنند تا با آن هوشیاری جدید، هماهنگ شوند. “شما منتظر یک منشأ نژاد جدید هستید. چه می کنید تا برای آن آماده شوید؟ شما باید برای بدن هایشان و همچنین ذهن هایشان و رشد معنوی آنها، غذا فراهم کنید! ” (۳۵-۴۷۰)

ده سال پیش از این، در یک خوانش بر روی اهرام مصر، کیسی گفت که روزی یک “تالار بایگانی” باستانی کشف خواهد شد که نشانگر ظهور این سطح جدید آگاهی خواهد بود.”  (۶-۵۷۴۸)

۸- اسناد آتلانتیس به روی آنهایی که پیشگامان معنویت در شناخت خدای یگانه هستند، گشوده خواهد شد. یک اتاقک مخفی پیدا خواهد شد و بیرون آمدن معبد، این اسناد را در دسترس قرار خواهد داد.

زمانیکه از او سؤال شد، “می توانی با جزئیات بگویی در این اتاق مخفی چه خواهد بود؟”، کیسی پاسخ داد که “آنجا سندی از آتلانتیس وجود دارد مربوطه به آغاز دوره هایی که روح شکل گرفت. این اسناد، نخستین فروپاشی و تغییراتی که در آن سرزمین رخ داد را شرح می دهند. آن اسناد به نوعی دفتر رویدادهای روزانه هستند، یک سند از رشد انسان ها طی اقامت موقتشان و فعالیت های مختلف در سرزمین های دیگر، یک سند از ملاقات های تمامی ملت ها و سرزمین ها. آنها، ساخت هرم را از ابتدا توضیح می دهند…

در وضعیت خوابیده، آن زمان که خورشید از آبها بیرون می آید، خط سایه (یا نور) در میان پنجه های ابوالهول می افتد، که بعدها به عنوان پاسدار یا نگهبان قرار داده شد تا نتوان از اتاقک های رابط از پنجه ی ابوالهول (پنجه ی راست) داخل آن شد تا آنکه زمانش برسد، آن وقتی که با وارد عمل شدن تغییرات در این حوزه از تجربیات بشر، زمان، کار خود را به پایان برساند… بین، سپس، مجسمه ی ابوالهول و رودخانه.” (۱۶-۳۷۸)

سوال: اسناد ذکرشده در ریدینگ ها، در کدام هرم یا معبد هستند؟

پاسخ: “همانطور که گفته شد، آن معبد هنگام آخرین فروپاشی آتلانتیس از بین رفت. بله، همانطور که زمان وقوع آن تغییرات نزدیکتر می شود، آن سه مکانی که اسناد قرار دارند، به روی آنهایی که آغازگر شناخت خدای یگانه هستند، گشوده خواهد شد : معبد ایلتار {گروهی که “یگانه” را پرستش می کردند} سپس دوباره از آب بیرون می آید. همچنین معبد یا تالار اسناد در مصر گشوده خواهد شد و آن اسنادی که در قلب سرزمین آتلانتیس قرار داده شده بودند نیز ممکن است آنجا پیدا شوند _که برای افراد آن گروه، حفظ و نگهداری شده اند. آن اسناد، یگانه هستند.” (۱-۵۷۵۰)

۹- نیروهای شفابخشی در آب های اطراف بیمینی کشف خواهند شد.

خاصیت شفابخشی کریستال های کوارتز جهت تعالی سازی، نیرومند کردن و هماهنگ سازی انواع بسیاری از انرژی ها مانند نور و الکتریسیته، شناخته خواهد شد.

۱۰- بخش بزرگی از اروپا در عرض یک چشم بهم زدن، تغییر خواهد کرد. ژاپن سرانجام به زیر آب خواهد رفت.

ساحل شرقی ایالت نیویورک و خود شهر نیویورک ناپدید خواهد شد. کرانه ی غربی آمریکا نابود شده و یک ویرانی گسترده در لوس آنجلس و سانفرانسیسکو و همچنین بسیاری از قسمت های ساحل غربی رخ خواهد داد. زمین هایی در محدوده ی ساحل شرقی آمریکا از آب سردرخواهند آورد. دریاچه های بزرگ پنجگانه ی آمریکا از طریق رودخانه ی می سی سی پی به خلیج مکزیک خواهند ریخت. همچنین تغییراتی در زمین در بخش مرکزی ایالات متحده روی خواهد داد. چند مکان امن در ایالات متحده خواهد بود که اوهایو، ایندیانا، ایلینوی، ایالت مرکزی و چند ایالت شرقی، تعدادی از آنها هستند.

۱۱- زمانی خواهد آمد که خورشید تاریک خواهد شد.

۱۲- یک شاخه ی جدید از علم بر مبنای یک پدیده ی روانی/معنوی به وجود خواهد آمد.

تغییری در مرکز فعالیت و مطالعه رخ خواهد داد. دنیا به پدیده های روحانی اهمیت بیشتری خواهد داد و پدیده های مادی کمتر مورد توجه قرار خواهند گرفت. این شاخه ی جدید معنوی-علمی به اندازه ی تمامی مراحل تجربه ی انسانی، عملی و قابل اندازه گیری خواهد بود.

۱۳- یک “شهر ساخته شده از طلا” در صحرای گوبی کشف خواهد شد.

این شهر یک معبد به همراه بالابرها، ماشین های الکتریکی و عناصر سحرآمیز خواهد داشت.

۱۴- طول عمر بشر افزایش خواهد یافت.

“ما دریافته ایم که تغییرات زیادی در بدن در حال انجام است. همانطور که بدن در برابر تأثیرات بالا رفتن سن تسلیم می شود، بسیاری از ارگان ها و وضعیت ها در نتیجه ی شرایط طبیعی، تغییراتی نشان می دهند. انسان باید بسیار طولانی تر از آنچه معمول است عمر کند و این اتفاق خواهد افتاد.” (۲-۲۴۴) ۱۸ اکتبر ۱۹۲۶

۱۵- کشف طرحی برای ساخت ماشینی دارای حرکت همیشگی و خود- سوخت.

“شما موتوری اختراع خواهید کرد که نیاز به گاز ندارد” (۴۶۶۶)

۱۶- نگاه اجمالی کیسی به تناسخ بعدیش و نظری به آینده

یک بار کیسی رؤیایی پیشگویانه از تناسخ بعدیش روی زمین داشت :

“من دوباره سال ۲۱۰۰ پس از میلاد در نبراسکا به دنیا آمده ام. ظاهراً دریا، تمامی قسمت غربی کشور را پوشانده است، چون شهری که من در آن زندگی کردم در آن منطقه بود. نام خانوادگی، یک اسم عجیب و غریب بود. در یک سن کم کودکی اعلام کردم که من ادگار کیسی هستم که ۲۰۰ سال پیش زندگی می کرد. دانشمندان، مردانی با گردن بندهای بلند مهره دار، موی کوتاه و عینک های ضخیم برای مشاهده ی من فراخوانده شدند. آنها تصمیم گرفتند از مکان هایی که من گفتم در آن متولد شده و زندگی کرده ام، در کنتاکی، آلاباما، نیویورک، میشیگان و ویرجینیا، دیدن کنند.

آن گروه دانشمند، من را در یک سفینه ی پرنده ی فلزی دراز و سیگار شکل که سرعت بالایی داشت، به دیدار از آن مکانها بردند. بخش هایی از آلاباما، نورفولک، ویرجینیا زیر آب رفته بود و تبدیل به بندرگاه بزرگ کشتیرانی شده بود. نیویورک به علت جنگ یا یک زلزله ی سهمگین ویران شده و در حال بازسازی بود. صنایع در حومه ی شهر پراکنده شده بودند. بیشتر خانه ها از شیشه ساخته شده بودند. بسیاری از آثار من با نام ادگار کیسی کشف و جمع آوری شدند.

آن گروه به نبراسکا بازگشت و آن اسناد را برای مطالعه همراه خود آورد… این تغییرات در زمین رخ خواهند داد، چون این زمان و زمان های دیگر رو به پایان هستند، و دوره های تجدید تعادل آغاز می شوند…”

مطالب مرتبط

۶ دیدگاه‌

 1. علیرضا گفت:

  آره انقلاب تا ظهور هست. ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست عرض خود میبری و زحمت ما میداری.

 2. افسون گفت:

  نگفته که امریکا نابود میشه گفته یه بخشهایی در شرق زیر اب میرن یه بخشهایی در غرب از زیر اب میان بیرون و بخشهای مرکزی و شرقی امن خواهند بود نیویورک هم بازسازی میشه اگر جهان به سطح اگاهیهای بالاتر میرود و انسانها آگاهتر میشن قطعا اخوندها نابود شدن که چنین اتفاقی میفته خداروشکر

 3. نگار گفت:

  آمریکا نابود میشه و انقلاب ایران متصل میشه به ظهور امام زمان.

 4. محمود گفت:

  میگم در مورد اینکه آیا دوباره در ایران انقلابی رخ میده و تغیرات اساسی انجام میشه یا نه هیچ پیش بینی از زبان کردگار کیسی نوشته نشده ؟!شاید هم ایشان در این مورد گفته باشد ولی شما سانسورش کرده باشین !!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *