زیبایی صورت با میوه های قرمز و نارنجی

داشتن پوستی سالم

میوه

چگونه می توانیم طراوت پوست خود را با نوشیدن آب و یک رژیم گیاهی سالم تشدید کنیم؟

یک مکمل ساده و خانگی که با موادی سالم و سرشار از ویتامین به راحتی می توانیم تهیه کنیم با استفاده از گوجه فرنگی و هویج همراه هر غذا به زیبایی ، روشن تر شدن ، چاقی صورت بدون مواد شیمیایی و هزینه بی مورد پوست خود را جوان کنیم.

 این باور که تغذیه در چاقی یا لاغری موضعی تاثیری داشته باشد، کاملا اشتباه است.

تغذیه در پرشدگی صورت، البته تا حد کمی می‌تواند تاثیرگذار باشد و این امر با جمع شدن آب زیر پوست صورت و در بافت‌های آن امکان‌پذیر خواهد بود که برای این منظور می‌توان از معجون خاصی خاصی استفاده کرد.

برای ساخت ترکیب معجونی یک عدد گوجه فرنگی و یک عدد هویج متوسط را شسته و مقدار کمی به اندازه نوک قاشق روغن زیتون به آن اضافه می‌کنیم و به همراه آب بسیار مختصری حدود ۲۰ تا ۳۰ دقیقه می‌پزیم به طوریکه آب درون ظرف کاملا جوشیده شود.

پس از پخت این ترکیب، آن را له کرده و حدود ۱۰۰ گرم آن را به همراه وعده ناهار و ۱۰۰ گرم ترکیب را با وعده شام‌صرف کنید.

برای پرشدگی صورت باید نوشیدن آب زیاد به همراه این ترکیب فراموش نشود چراکه نوشیدن آب سبب می‌شود فیبر موجود در این ترکیب آب را درون شبکه فیبری خود نگه داشته و سبب جمع شدن آب در بافت پوست صورت و در نهایت پرشدگی صورت شود.

علاوه بر تاثیر این ترکیب در پرشدگی صورت،رنگ‌دانه‌های آنتی اکسیدان موجود در هویج‌ و گوجه‌فرنگی که در هومیج بتاکاراتن و در گوجه‌فرنگی لیکوپن است، هریک سبب شادابی پوست و مو می‌شوند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *