بررسی رفتارهای افراد مازوخیست

اصطلاح مازوخیسم از نام رمان نویس اتریشی لئوپولد وی. ساچر- مازوخ به دست آمده است که شخصیت های خیالی او دل مشغول لذت جنسی درد بوند. در مازوخیسم جنسی فرد از تجربه درد و تحقیر هنگام ارتباط برقرار کردن با معشوق، تحریک و ارضای جنسی می شود.

این فرد باید خیال پردازی ها، امیال یا رفتارهای شدید و مکرری را که از لحاظ جنسی تحریک کننده هستند و عمل تحقیر شدن، کتک خوردن یا حبوس شدن را شامل می شوند تجربه کرده باشد. فعالیت های مازوخیستی میان فردی به مشارکت حداقل دو نفر نیاز دارند یک انضباط کننده ارشد و یک برده مطیع. در موارد قلیلی زنانی که با همسرشان در چنین الگویی قرار می گیرند مانند کودکان بهره کشی جنسی یا جسمی می شوند.

چنین ترتیباتی در روابط دگرجنس گرا یا هم جنس گرا شایع است. مازوخیست ها معمولا نمی خواهند با سادیست های جنسی واقعی همکاری کنند بلکه افرادی را ترجیح می دهند که مایل باشند در محدوده ای که تعیین می کنند آنها را آزار داده یا تحقیر کنند.

به نظر می رسد که مازوخیسم خیلی شایع تر از سادیسم است و در مردان و زنان یافت می شود. فعالیت های سادومازوخیستی، از جمله بردگی و تادیب، اغلب به صورت جمعی در سیاه چال های شهرهای عمده اجرا می شوند.

این گونه فعالیت ها ممکن است مردانی را شامل شوند که از زنانی به نام Dominatrixes که لباس چرمی تنگ می پوشند و برای وارد کردن درد و تحقر کردن به صورتی که حال و هوای جنسی داشته باشد پول دریافت می کنند آنها را به بند می کشند و شلاق می زنند استفاده می کنند. یک نوع خیلی خطرناک مازوخیسم به نام خفگی خودانگیزی جنسی، خفه کردن خود تا حد محرومیت از اکسیژن را شامل می شود که به نظر می رسد در این افراد با منقبض کردن جریان خون به مغز هنگام استمنا، شدت ارگاسم را افزایش می دهد. پزشکان قانونی در اغلب شهرهای عمده ایالات متحده با مواردی آشنا هستند که در آنها فرد متوفی کنار نوشته های هرزه نگاری مازوخیستی یا لوازم جنسی دیگر حلق آویز شده است.

برآورد شده که مرگ های اتفاقی مرتبط با این روش در ایالات متحده هر سال بین ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ نفر است

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud