آیا رسیدن به آرزوها در ۶۸ ثانیه ممکن است ؟

قانون جذب به ما می گوید رسیدن به آرزوها در ۶۸ ثانیه که در زندگی به همان چیزهایی می رسیم که بر روی آنها تمرکز می کنیم و به آن انرژی می دهیم. چه بخواهیم و چه نخواهیم به هر چیزی که فکر کنیم در زندگی برایمان متجلی خواهد شد.

اغلب کارشناسان در حوزه قانون جذب نظیر ایسترهیکس نظریه جالبی ارائه کرده اند. آنها میگویند اگر شما بتوانید فقط ۱۸ ثانیه روی مساله ای که واقعا میخواهید تمرکز کنید یک زنگ بزرگ در کاینات به صدا در می آید که توجه کل هستی را به سمت شما جلب خواهد کردو اگر این ۱۸ ثانیه بتواند تا ۶۸ ثانیه ادامه یابد دیگر کار تمام است و کل هستی به تکاپو می افتد تا برای فکر متمرکز شده شما یک راه حل پیدا کند تا اگر آرزوست برآورده اش کند و اگر سوال است برایش پاسخی بیابد.

در نگاه اول شاید این عدد ۶۸ ثانیه خیلی کم و ناچیز به نظر برسد. ۶۸ ثانیه یعنی فقط یک دقیقه و هشت ثانیه و بسیاری از افراد میگویند که تمرکز به مدت ۶۸ ثانیه هیچ کاری ندارد!؟ خوب آیا شما هم همین طور فکر میکنید؟ بسیار عالی است! امتحان کنید. خواهید دید که هنوز ۱۸ ثانیه اول رد نشده فکرتان منحرف میشود. ایده ای جدید بلافاصله از اعماق افکارتان ظاهر میشود و نجواگر درونی تان به سخن در می آْید که جدی نگیر و دست از این بازی ها بردار و به مسایل مهم تر زندگی بپرداز و …

رسیدن به آرزوها در ۶۸ ثانیه

شما عادت کرده اید و در حقیقت عادت داده شده اید که بدون فکر و بر اساس عادت زندگی کنید. شما صبح از خواب بر می خیزید و شروع می کنید به خوردن صبحانه و بعد سر کار میروید و سا کارهای روزانه خود را طبق معمول هر روز انجام میدهید. بدون اینکه ۶۸ ثانیه مستمر ناقابل برای افکار، اهداف آرزوها و ارزیابی آنها وقت بگذارید اسب سرکش ذهن را به این سو و آن سو می تازانید تا ظهر شود و ناهاری بخورید و استراحتی و بعد دوباره کار و سپس شب و دور هم جمع شدن و تلویزیون دیدن و بعد خوابیدن.

هر ساعت ۶۰ دقیقه است و شبانه روز شاملا ۲۴ تا ۶۰ دقیقه یعنی ۱۴۴۰دقیقه است اما شما خیلی مواقع در این ۱۴۴۰ دقیقه شبانه روزتان نمی توانید ۶۸ ثانیه روی یک موضوع خاص فکرتان را متمرکز کنید!!   حقیقتا این افکار نامتمرکز که نمیتوانند ۶۸ ثانیه آرام بگیرند به چه دردی می خورند؟!  فکر پریشان و ناآرام چیزی جز بی قراری و آشفتگی به همراه ندارد. پیر و جوان و زن و مرد هم نمی شناسد. فکری که نتواند آرام گیرد و چند لحظه ای روی موضوعی که صاحب فکر صلاح می داند متمرکز شود، مطمئنا به هنگام نیاز و بحران که تمرکز بیشتر لازم است، کارآیی ندارد و فلج می شود.

باید همین الان هر کاری که دارید زمین بگذارید و به سراغ ذهن ناآرام خود بروید و ۶۸ ثانیه / فقط ۶۸ ثانیه آن را مهار کنید.  ۶۸ثانیه به شرایطی که الان در آن قرار دارید بیندیشید،  ۶۸ ثانیه بعد به این که واقعا در زندگی چه می خواهید فکر کنید، ۶۸ ثانیه بعد به خوشبختی های خودتان بیندیشید و  ۶۸ ثانیه دیگر به این فکر کنید که چقدر آرام می شوید وقتی روی مسائل زندگی خودتان با آرامش فکر می کنید.  کاینات و نیروهای برتر بیرون از بدن شما گوش به فرمان شما هستند تا هر آنچه را که می خواهید به آنها ابلاغ کنید . اما به یک شرط و آن این است که موقع دستور دادن این طرف و آن طرف نپرید  ۶۸ ثانیه یک جا بایستید و صریح و شفاف بگویید چه می خواهید. آن وقت میبینید که می توانید….

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *