PSX 2017: بازی WipEout: Omega Collection برای پلی‌استیشن وی‌ار منتشر می‌شود

لحظاتی پیش طی مراسم PlayStation Experience یک نسخه واقعیت مجازی از بازی WipEout: Omega Collection معرفی شد که به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن وی‌آر منتشر می‌شود.

نسخه واقعیت مجازی بازی WipEout: Omega Collection هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارد ولی برای عرضه در اوایل سال ۲۰۱۸ برنامه‌ریزی شده است. تریلری که همراه این خبر منتشر شده است نشان می‌دهد که زاویه دید هر خودرو چگونه خواهد بود. این به روزرسانی همچنین از تمامی حالات مختلف بازی و پیست‌ها پشتیبانی می‌کند. همچنین این به روزرسانی دارای ویژگی خاصی است که در انحصار پلی‌استیشن وی‌آر هستند.

برای آن دسته از عزیزانی که با بازی WipEout: Omega Collection آشنایی ندارند باید بگویم که این عنوان شامل سه تا از نسخه‌های مختلف مجموعه WipEout است که شامل WipEout HD Fury ،WipEout HD و WipEout 2048 می‌شود. این کالکشن برای آن دسته از بازیکنانی منتشار شد که در عرضه اولیه این عناوین موفق به تجربه آن‌ها نشده بودند. همچنین این عناوین بر روی پلی‌استیشن ۴ پرو با رزولوشن ۴K اجرا خواهد شد. در صورت کلی اضافه کردن تجربه واقعیت مجازی به عناوین کلاسیک باعث می‌شود تا این بازی‌ها تازگی خاصی داشته باشند و می‌شود بیشتر از این دست کارها انجام داد.

شما می‌توانید در زیر تریلر منتشر شده از بازی را تماشا کنید:

دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰p

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰p

بازی WipEout: Omega Collection هم‌اکنون برای پلی‌استیشن ۴ در دسترس است و به روزرسانی واقعیت مجازی آن در اوایل سال جاری منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید