صداهای مقدس و فرکانس های بهبودی ۵۲۸ هرتز

تجسم کردن

موسیقی یک زبان جهانی است. عشق یک داروی جهانی است و آب یک حلال جهانی است. هنگامی که هر سه را کنار هم قرار می دهیم ، بهترین راز پنهانی تاریخ بشر را به دست می آوریم – حقیقت آزادسازی آگاهی بشری که باعث تسریع در نوزایی معنوی می شود.

ارتعاش

احتمالاً همه ما آگاه هستیم که هر آنچه وجود دارد انرژی است ، همه چیز و همه ارتعاش هستند. من می خواهم اطلاعاتی راجع به این ارتعاشات ، تأثیر آنها بر روان انسان ، مثبت یا منفی ، با شما در میان بگذارم. این اطلاعات از دکتر هوروویتز از فیلادلفی و سایر موسیقیدانان و موجودات روشن در تاریخ گذشته و حال بشر بدست آمده است.

فرکانسی که ما به طور طبیعی ارتعاش می کنیم ۴۴۴ هرتز است (در A ، ۵۲۸ هرتز در سانتیگراد) ، فرکانسی که ما را جذب می کند ، که به طور واضح توسط طبیعت و هر چیزی که وجود دارد آشکار می شود. ارتعاشات خوب و زرد سبز ملکوت گیاهی که تنش های عاطفی ، پرخاشگری اجتماعی و غیره را التیام می بخشد (مطمئناً همه ما می دانیم که پس از چند دقیقه ساعت در جنگل چه احساسی داریم) در دنیای موسیقی سانسور شده اند.

بدن انسان حاوی ۷۰-۸۰٪ آب است که به عنوان یک ابر رسانای کریستال مایع عمل می کند. ما مطمئناً از تصاویر یک مولکول زیبا از آب زنده می دانیم که وقتی به آن یک عشق دوستانه داده ایم. آب با DNA ما ارتباط برقرار می کند. فقط حدود ۵٪ DNA ما به عنوان یک حامل ژنتیکی عمل می کند. بقیه به عنوان یک گیرنده نور عمل می کنند. من به شما یادآوری می کنم ، همه آنچه وجود دارد ارتعاش است. نور ارتعاش فوتون ها است ، صدا ارتعاش فونون هاست.این ارتعاشات از طریق یک ماتریس پروتئوگلایکان کریستال مایع در داخل سلول های ما ارتباط برقرار می کنند.

مراقب تنش باشید

بسیاری از افراد (همانهایی که پذیرش بیشتری دارند) ناخودآگاه موسیقی مدرن امروزی را دوست ندارند و با گوش دادن به آن دچار تنش عاطفی می شوند. تعداد کمی از افراد می دانند که سازها در دنیای غرب به طور پیش فرض با فرکانسی که باعث تنش در بدن انسان می شود تنظیم می شوند.

بین جنگ جهانی اول و جنگ جهانی دوم ، انجمن روچیلد-راکفلر حمایت علمی از فرکانس های موسیقی را که برای آماده سازی برای جنگ مناسب تر بود ، حمایت می کرد. هدف اصلی این تحقیق جنگی ، همراه با کنترل سودآوری جمعیت ، شناسایی عوامل موسیقی قادر به ایجاد آسیب شناسی روانی ، پریشانی عاطفی و هیستری توده ای بود. در ارتباط با این “واقعیت توطئه” در توسعه موسیقی برای هیستری توده ای و اثرات سوverse بر سلامتی انسان ، موسسه IAS برای مطالعات پیشین تاسیس شد ، که هنوز هم از وابستگی دارو به داروهای کشنده و بی اثر استفاده می کند. تنظیم استاندارد موسیقی روی A = 1Hz تنظیم شد ، در سال ۲ این فرکانس توسط Goebbles قانونی شد.

تحقیقات اساسی نشان داده است که موسیقی با فرکانس A = 440Hz باعث ایجاد تعارض با مراکز انرژی – چاکراها از قلب تا ریشه می شود. برعکس ، چاکراهای بالای قلب تحریک می شوند. ارتعاشات ، منیت نفس و نیمه چپ مغز را تحریک می کنند – بنابراین ذهن ، شهود و خلاقیت را سرکوب می کنند.

فرکانس های هارمونیک بیشتر سرکوب شدند. در دهه گذشته ، مشخص شده است که فرکانس های A = 444Hz (C = 528Hz) طبیعی تر هستند. این فرکانس برای هزاره ها توسط رهبران مذهبی سرکوب شده است. هنرمندان حساس از نظر معنوی به طور ذاتی احساس می کنند که فرکانس روشن تر ، نرم و الهام بخش ۴۴۴ هرتز برای اکثر آلات موسیقی دلپذیرتر و همچنین طبیعی تر است.

فرکانس های مقدس در سراسر جهان در هر مذهبی به عنوان قدیمی ترین استفاده در مراسم به صورت سری های مختلف برای بالا بردن ارتعاشات جماعت به سطح معنوی دیده می شود. سازهای مصر باستان که تاکنون کاوش شده اند بیشتر روی A = 432Hz تنظیم می شوند. در یونان باستان ، آنها سازهایی را می شنیدند که به ۴۳۲ هرتز A = تنظیم شده باشد. آهنگسازان کلاسیک موسیقی خود را براساس ارتعاش طبیعی A = 432Hz تنظیم کردند (به آن تنظیم Verdi می گویند). امروزه بیشتر موسیقی های غربی از جمله موسیقی New Age با A = 440 هرتز غیر طبیعی تنظیم می شوند. تفاوت بین A = 440Hz و A = 432Hz تنها ۸ لرزش در ثانیه است ، اما حتی در این صورت ، آگاهی انسان نیز قادر به درک آن است.

مقیاس و مقدار

هنگام ایجاد میزان تناسب ، مانند ۷۲Hz (9x8Hz) ، ۱۴۴Hz (18x 8Hz) و ۴۳۲Hz و غیره ، می توانیم موسیقی را بصورت binaural همزمان کنیم (صدا در دو میکروفون ضبط می شود تا هنگام گوش دادن جلوه ای سه بعدی ایجاد کند ، فقط هنگام پخش از طریق هدفون کار می کند) ۳Hz برای تحقق بخشیدن ارکستری از افکار خودمان را در کلیسای جامع ذهن خود بگیریم. چنین هماهنگی موسیقایی از میزان تناوب می تواند یک توالی هندسی و ریتمی باشد که به طور کلی با ریتم متابولیسم اسید آمینه / کد ژنتیکی در مارپیچ دوگانه DNA ما مطابقت داشته و ضبط می شود.

A = 444 (C (5) = 528Hz) در مقابل A = 432Hz

از یک تجزیه و تحلیل ساده ریاضی مشخص است که بین A = 444Hz و A = 432Hz رابطه زبانی وجود دارد و هر دو دارای اثرات درمانی هستند. وقتی ۴۳۲ را از ۴۴۴ کم کنیم ، طبق فیثاغورس ۱۲ ، ۱plus 2 = 3 بدست می آوریم. ۵۲۸-۴۴۴ = ۱۲ ، و در اینجا دوباره بعد از اضافه کردن ۳٫ ۵۲۸- ۴۳۲ = ۹۶ ۹plus 6 = 15 1plus 5 = 6 نتیجه ۶ همان است که وقتی ۵ ۲ ۸ اضافه می کنیم

به اعداد توجه داشته باشید: ۳ ۶ ۹ ۸ همیشه در این رنگهای طبیعی ، مقیاس ها و اندازه های طبیعی منحصر به فرد وجود دارد. این دقیقاً همان چیزی است که لئوناردو داوینچی و معلمانش در شیرین کاری های کیهانی و ریاضیات بر آن تأکید کردند. نیکولا تسلا همچنین این سری از اعداد منحصر به فرد را به دانشجویان خود آموخت و همیشه آن را در تحقیقات و اختراعات و ماشین آلات تولید انرژی خود توسط شرکت های دارویی پتروشیمی سرکوب می کرد که ۴۴۴ = A را به عنوان تن استاندارد و انرژی هسته ای ارتقا می دهد.

اثر لرزش چیست؟

دانشمندان تأثیر ارتعاشاتی را که دارای فرکانس های خاصی بر روی DNA و اطلاعات ژنتیکی انسان هستند تأیید می کنند. محققان روسی دریافتند که ساختار اساسی ژنوم DNA و زبان گفتاری از قوانین یکسانی برخوردار است.

 قوانین ترکیب کلمات ، معناشناسی – معنی زبان و قوانین اساسی دستور زبان چیست. نشان داده شده است که DNA زنده در صورت استفاده از فرکانس های صحیح ، به پرتو لیزر و امواج رادیویی اصلاح شده در زبان پاسخ می دهد. این توضیح می دهد که چرا تصدیق ، آموزش خودکار ، هیپنوتیزم و غیره چنین تأثیر شدیدی بر بدن و ذهن انسان دارند. دانشمندان روسی با اشتیاق از ابزاری استفاده می کنند که می تواند بر روی متابولیسم سلولی توسط رادیو و امواج نور تأثیر بگذارد و در نتیجه نقایص ژنتیکی را اصلاح کند. می توان کروموزوم های آسیب دیده توسط اشعه X را اصلاح کرد ، حتی برنامه ژنوم ها را تغییر داد (آنها با ارسال یک الگوی اطلاعاتی DNA ، با موفقیت جنین قورباغه را به سمندر تغییر دادند.

معلمان معنوی این حقیقت را از دیرباز می دانند و از آن استفاده می کنند بدن می تواند توسط زبان ، کلمه ، فکر برنامه ریزی شود. اکنون نیز از نظر علمی اثبات و توضیح داده شده است. البته فرکانس باید درست باشد. به همین دلیل همه ما می توانیم به همان اندازه موفق باشیم. انسان برای برقراری ارتباط آگاهانه با DNA باید با فرآیندهای درونی و دلیل کار کند. این روش ها همیشه در صورت استفاده از فرکانس مناسب کار می کنند.

هرچه آگاهی انسان بیشتر باشد ، به ابزار کمتری نیاز دارد. شخص می تواند به تنهایی به نتیجه برسد.

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. تانا گفت:

    درود برشمـــــــــا
    ــــــــــــــــ
    من دوستدارم از شما یاد بگیرم ــــ من میخام خودمو و زندگیمو تغییر بدم ــ میخام خدای درونم فعال بشه
    چند ساله دارم مطالعه میکم و هرچی پول دادم هیچکدوم اون فـــــــــــــوت کوزگریشو نمیگن، حتی پولم میدی ولی باز سخنان کتابی تحویلت میدن… مثلا هی میگن شما باید نیروی درونو بیدار کنید شما باید تغییرکنید تا بتونید ب همچی دست پیدا کنید ، اما هیچکدوم نمیگن روش اینه و یا اینکارو بکن تا بشه ـــــ دیگه دورازجون شما دارم فک میکنن همه دروغ میگن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *